fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Więcej
Naturalne Piękno w Klinice Sthetic
Więcej
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Więcej
Nowość!

Innowacyjny peeling węglowy bez lasera!

Więcej
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Więcej
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Więcej
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

« cofnijLikwidacja cieni pod oczami

Nieprzespane noce, wrażliwość na czynniki zewnętrzne, prześwitujące naczynia krwionośne a niekiedy po prostu postępujące wraz z wiekiem zapadanie się okolic oczodołu – to tylko kilka z możliwych przyczyn powstania nieestetycznych cieni pod oczami. Ich obecność potrafi zniwelować wszelkie starania o perfekcyjny makijaż i wypoczęty wygląd. Z myślą o osobach takich jak Ty wykonujemy zabieg który sprawi, że Twoje oczy będą wyglądały jak dawniej.

Wskazania:

 • Utrata jędrności skóry
 • Skóra wymagająca nawilżenia
 • Wiotkość skóry w okolicach oczu
 • Cienie pod oczami

Sposób na cienie pod oczami

Zapadanie się skóry pod oczami to naturalny efekt procesu starzenia. Nie da się jednak ukryć, że o ile u jednych defekt jest ledwie zauważalny, u innych może on stanowić problem nie do pokonania na własną rękę. Stosowanie korektora pod oczy to nie jedyne, co można w takiej sytuacji zrobić. Aby zlikwidować cienie pod oczami, warto sięgnąć nie tylko po specjalne kremy pod oczy, ale i skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej.

Cienie pod oczami nasilają się zazwyczaj wraz z utratą kwasu hialuronowego w skórze, dlatego pomocne w takiej sytuacji są produkty do iniekcji, których skład zawiera właśnie tę substancję. Dlaczego? Niedobór kwasu hialuronowego osłabia funkcjonowanie fibroblastów, przez co spada wytwarzanie nowych włókien kolagenowych. Skóra z czasem jest coraz bardziej wiotka, cienka i ulega sile grawitacji. Podanie preparatu z kwasem hialuronowym odwraca ten proces.

Aby zatrzymać negatywne zmiany i zlikwidować cienie pod oczami przeprowadza się zabieg preparatem  Skinboosters Vital.  Żel hialuronowy o lekkiej konsystencji intensywnie nawilża oraz delikatnie odmładza skórę. Osiągnięcie zamierzonych efektów ułatwia możliwość równomiernego rozprowadzenia go po iniekcji, dzięki czemu efekty zabiegu są wyraźne, ale przy tym naturalne.

Przebieg zabiegu

Zabieg Skinboosters poprzedzony jest aplikacją kremu znieczulającego. Po kilkudziesięciu minutach lekarz wstrzykuje wybrany preparat w obszary wymagające nawilżenia i wsparcia w postaci większego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki wykorzystaniu cienkich igieł lub kaniuli preparat Vital podaje się równomiernie, w dawkach wybranych wcześniej przez lekarza. Zabieg wymaga jednak kilku powtórzeń w odstępach co trzy do czterech tygodni. W ten sposób Skinboosters może działać długoterminowo, dając efekty rozłożone w czasie. Część z nich, pod wpływem procesu, jakim jest wytwarzanie nowego kolagenu, pojawia się dopiero po kilku tygodniach.

Efekty zabiegu

Iniekcja preparatu z kwasem hialuronowym wyraźnie poprawia jędrność skóry, a także podnosi stopień jej nawilżenia. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest gładsza i odzyskuje blask, a dzięki właściwościom nawilżającym produktu także zwiększa ona swoją objętość. W efekcie zatrzymane zostaje wiotczenie skóry – wzmożona produkcja kolagenu działa wypełniająco, co w ciągu kilku tygodni przekłada się na wyraźną redukcję lub wręcz zlikwidowanie cieni pod oczami.

WSKAZANIA
 • Utrata jędrności skóry
 • Skóra wymagająca nawilżenia
 • Wiotkość skóry w okolicach oczu
 • Cienie pod oczami
EFEKTY
 • poprawa jędrności skóry,
 • lepsze nawilżenie,
 • skóra jest gładsza i odzyskuje blask
 • redukcja cieni pod oczami.
Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer