Mona Lisa Touch

Oferta limitowana: 1000zł zamiast 1800 zł !

Więcej
SkinCeuticals dostępny jedynie w STHETIC !

PROMOCJA! Do wybranych produktów prezent o wartości 290 zł!

Więcej
Czerwcowy wieczór z Gwiazdami w Klinice Sthetic.pl

Premiera Neauvia Organic !

Więcej
Dr Jagielska wykładowcą na kongresie AMEC w Monte Carlo!


Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

Więcej
Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego!

Nowość w Klinice STHETIC!

Więcej
Accent Prime

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę w 20 min ! Teraz 25% taniej

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
NOWOŚĆ!

Naturalny efekt wypełnienia i nawilżenia ust!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
NOWOŚĆ!

Innowacyjny zabieg na twarz, szyję, dekolt

Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Nasz zespół

Specjaliści Kliniki dr Jagielskiej Sthetic w Warszawie – medycyna estetyczna, ginekologia estetyczna i dermatochirurgia w jednym miejscu, w atrakcyjnej cenie

Łukasz

Dr Łukasz Łebkowski – chirurg

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalista Chirurgii Ogólnej w Polsce a od 2012 również w Luksemburgu. Asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalista w Klinice Nowotworów Jelita Grubego Instytutu Onkologii w Warszawie a następnie w Klinice Chirurgii Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka. Obecnie specjalista Chirurgii Ogólnej i Wisceralnej w Zithaklinik w Luksemburgu. Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą.  Autor i współautor licznych publikacji. W zakresie Chirurgii Ogólnej szczególne zainteresowanie technikami laparoskopowymi. Wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia chorób żył kończyn dolnych, zarówno sposobami operacyjnymi jak i małoinwazyjnymi takimi jak skleroterapia i laser. Specjalista w ocenie znamion skórnych, diagnostyce czerniaka i innych nowotworów skóry i ich leczeniu.

Specjalista w zakresie zabiegów medycyny estetycznej. Jako jeden z nielicznych specjalistów w Polsce wykonuje zabiegi laserowej plastyki powiek. Specjalizuje się również w nieinwazyjnym liftingu skóry z zastosowaniem najnowszej generacji nici liftingujących.


Greese

dr Janusz Greese Łyko – specjalista chirurgii plastycznej, chirurg ogólny

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1995).

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (od 2004).

W latach 1995-2004 związany z Kliniką Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty I stopnia chirurgii ogólnej (1997), a następnie specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej (2004).

Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i za granicą – wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce.

Wykonuje pełen zakres operacji w dziedzinie chirurgii plastycznej estetycznej – operacje piersi (powiększenie piersi, plastyka piersi, ginekomastia), operacje twarzy (plastyka powiek, plastyka odstających małżowin usznych, plastyka nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej, facelifting), modelowanie sylwetki ciała (liposukcja, plastyka brzucha), operacje u transseksualistów, zabiegi medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) oraz operacje rekonstrukcyjne (plastyka blizn i zniekształceń bliznowatych, usuwanie zmian skórnych).

Przez ponad 10 lat ordynator oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie (2004-2015), konsultant i operator oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu MSWiA w Warszawie (2011-2012), konsultant i operator w Centrum Medycznym MEDREX w Białymstoku (2012-2013).

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie – m.in. ordynatorem oddziału Chirurgii Plastycznej w INMEDION Instytucie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej (od 2015) oraz konsultantem i operatorem w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego (od 2005), jak również biegłym sądowym (powoływanym „ad hoc”) w zakresie chirurgii plastycznej (od 2012).

Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsat pt. „Chcę być piękna”. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda, Superstacja oraz w różnych ośrodkach radiowych oraz na czatach internetowych, jak również w artykułach prasowych.

Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej – to doświadczenie lekarza praktyka.

Wolny czas spędza na realizacji swojej pasji muzycznej w gronie przyjaciół muzyków, na łonie natury uprawiając różne sporty wodne – nurkowanie i żeglowanie.

Języki: angielski


Rzepka 2

Dr n. med. Jakub Rzepka – specjalista ginekolog-położnik

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu chirurgii w ginekologii. Obecnie pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz w Kliniki Ginekologii w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Doświadczenie zdobywane w tych ośrodkach pozwala na szeroką opiekę nad kobietami ciężarnymi jak i kobietami z problemami natury ginekologicznej.

W swojej pracy skupia się na zastosowaniu małoinwazyjnych technik diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych u kobiet z problemami ginekologicznymi. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych oraz kobiet po leczeniu onkologicznym. Zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem problemów nietrzymania moczu oraz nieprawidłowości po operacjach ginekologicznych i onkologicznych.

W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu. Jako pierwszy w Polsce z wyróżnieniem ukończył studia Master of Science in Advanced Oncology na Uniwersytecie Medycznym w Ulm.

Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej. Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych.

Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii i położnictwa.

Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych.

Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) i kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą (certyfikat IOTA).

Posiada Certyfikat FMF Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation)

Języki: angielski, niemiecki

Prywatnie tata Franka


Mosoń

Dr Katarzyna Mosoń – ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2007).

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywa pracując w II Klinice Ginekologii i Położnictwa CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Jej zainteresowania zawodowe dotyczą nie tylko położnictwa i porodów, które traktuje z pasją i dużym zaangażowaniem, gdyż każda pacjentka i sytuacja położnicza są inne. Poza ogólnym poradnictwem ginekologiczno-położniczym obejmującym profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób kobiecego narządu rodnego, pasjonuje się również ginekologią, a szczególnie jej zabiegową i operacyjną dziedziną.

W postępowaniu diagnostycznym szczególny nacisk kładzie na stosowanie metod diagnostycznych z zastosowaniem nowoczesnych technik obrazowania i technik endoskopowych.

W jej obszarze zainteresowań znajdują się także zagadnienia związane z ginekologią estetyczną.

Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, wzbogacając ją o najnowsze dane naukowe. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w odbywających się konferencjach i szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej.

Umiejętności w zakresie endoskopii ginekologicznej doskonali uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych.

Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) oraz członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz IOTA.

Posiada certyfikat Vaginal Narrower.

W swojej codziennej praktyce zwraca szczególną uwagę na budowanie odpowiedniej relacji miedzy lekarzem a pacjentem polegającą na partnerstwie i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb kobiet w zakresie ponadstandardowej opieki medycznej.

Prywatnie mama dwójki dzieci-Jagody i Wojtka

Języki: angielski


Dźwigała

Dr n.med. BOHDAN DŹWIGAŁA – specjalista ginekolog-położnik-onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1991. Staż podyplomowy, pierwsze szlify zawodowe oraz specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskał w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Otwocku. W latach 2008 – 2014 pełnił funkcję ordynatora w szpitalu SP ZOZ w Garwolinie budując od podstaw oddział ginekologiczno-położniczy, jego zespół, prestiż, tworząc nową jakość. Wprowadził wówczas nowe techniki operacyjne w zakresie endoskopii, leczenia zaburzeń statyki narządu rodnego, w tym wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. Promował porody naturalne, rodzinne, szkołę rodzenia, porody w znieczuleniu ogólnym oraz porody drogami natury po przebytym cięciu cesarskim. W 2013 obronił rozprawę doktorską z dziedziny położnictwa na I Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierunkiem promotora Prof. Mirosława Wielgosia.

Codzienna praktyka lekarska oraz chęć pogłębiania wiedzy medycznej przyczyniły się do rozpoczęcia w 2012 roku nowej specjalizacji z dziedziny ginekologii onkologicznej najpierw w Centrum Onkologii w Warszawie, a następnie w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Jego umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie położnictwa i ginekologii potwierdzają liczne certyfikaty, kursy i szkolenia krajowe i zagraniczne z ultrasonografii, kolposkopii, cytodiagnostyki, operacji ginekologicznych, laparoskopii, histeroskopii i uroginekologii. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG) i obecnie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO).

Czas wolny spędza aktywnie zajmując się turystyką, żeglarstwem, grając w tenisa, jeżdżąc na nartach i ucząc się języków obcych.

Zainteresowanie ginekologią estetyczną wynika z jego codziennej praktyki specjalisty ginekologa-położnika, chęci pogłębiania wiedzy i poszukiwania nowych alternatywnych metod leczenia pacjentek.


Adamowska

Dr Agnieszka Adamowska – Lekarz medycyny, specjalista dermatolog-wenerolog

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracuje w Luxmedzie i Profemedzie. Od lat prowadzi  specjalistyczną praktykę lekarską. Od 2001 r. zajmuję się  medycyną estetyczną. Specjalizuje  się  w dermatologii estetycznej, laseroterapii i dermatologii klinicznej. Wykonuje liczne zbiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: kwas  hialuronowy,  toksyna botulinowa, pilingi, kwas polimlekowy, mezoterapię. Usuwa brodawki, znamiona,  włókniaki i inne niedoskonałości skóry laserem CO2, elektrokoagulacją, łyżeczkowaniem. Wykonuje laserem Palomar Star Lux 500:  usuwanie naczyń, rumienia,  przebarwień , blizn,  rozstępów, fotoodmładzanie, resurfacing skóry.


Błażejewska

Katarzyna Błażejewska – dietetyk kliniczny i psychodietetyk

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkołę Główną Psychologii społecznej oraz podyplomowe studia z Bezpieczeństwa Żywności i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego oraz członkinią zarządu warszawskiego convivium Slow Food. Wiele lat związana z Europejskim Centrum Leczenia Otyłości.

Autorka wielu publikacji na temat żywienia kobiet w ciąży oraz dzieci, uwielbia bieganie oraz wspinanie.


Muszler

Beata Muszler – Menadżer kliniki

Politolog z wykształcenia, menedżerka z wyboru.

Do 2002 w Sport Magnum w Warszawie była kierownikiem administracyjnym, później przez 12 lat jako prezes spółki DELFIN zarządzała Klubem REVITA Wellness w Józefowie.

Kombinacja poczucia humoru, otwartości na ludzi i pozytywnego nastawienia do świata sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty z innymi i buduje trwałe relacje. Zakochana w bieganiu i jodze traktuje je jako środki do utrzymania doskonałej formy i osiągania wewnętrznej równowagi. Pozytywna energia, która od niej emanuje stawia na nogi nawet najbardziej opornych.

Beata ceni ludzi pracowitych, uczciwych i kreatywnych.

Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych…


Miranda

Miranda Gontarek – Kosmetolog

Dyplomowana pielęgniarka, kosmetolog, ekspert w przeprowadzaniu zabiegów w likwidowaniu niedoskonałości skóry, wyszczuplania i modelowania ciała. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, zwiotczenia skóry, cellulitu, a także zabiegach pielęgnacyjnych okolicy twarzy, szyi i dekoltu, będących uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi: DermaPen – frakcyjne mikronakłuwanie skóry, Geneo, Maximus TriLipo, Proshock Ice, epilacja laserowa, peelingi, mikrodermabrazja, przygotowywanie materiału do mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym.

Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Kompetentna, miła, dokładna i precyzyjna.


Izabela Bagińska – kosmetolog

Kosmetolog i beauty consultant. Jej specjalizacja to zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, HI TECH oraz terapie łączone. Pracuje na najwyższej jakości produktach marek Menard i DMK. Misją Izabeli jest dążenie do perfekcji, dlatego stawia na indywidualne podejście – szczególnie w przypadku pacjentów, którzy borykają się z problemami takimi jak trądzik czy skóra atopowa. Każdy kto do niej trafi, otrzymuje ponadto rekomendacje i wskazówki do kuracji domowej, by podjęte w klinice działanie przyniosło jak najlepsze efekty. Izabela w swojej pracy kosmetologa kieruje się filozofią, że warto pomagać urodzie, dlatego poza pielęgnacją, zajmuje się microbladingiem – makijażem permanentnym brwi, który wygląda bardzo naturalnie.


fullsizerender

Arkadiusz Jesiotr – Masażysta

Z branżą kosmetyczną jestem związany od ponad 20 lat. Specjalizuję się w masażu leczniczym, antycellulitowym i modelującym sylwetkę. Klientom kliniki Sthetic proponuję również zabiegi wspomagające odchudzanie, zabiegi przy użyciu aparatury i pielęgnację w okresie ciąży. Moją wiedzę i doświadczenie poszerzałem podczas licznych szkoleń, obejmujących m.in. warsztaty refleksoterapii, szkolenie w zakresie masażu gorącymi kamieniami, masażu relaksacyjnego De La Mer, a także szkolenie i ukończenie kursu Aromatherapy Associates. Solidnym fundamentem dla mojej pracy jest kierunkowe wykształcenie – jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

 

Do góry
© Sthetic    |    site by syd breslauer