Huczny Jubileusz 5-tych urodzin Kliniki Sthetic
Więcej
5 urodziny kliniki Sthetic

Na 5. urodziny kliniki Sthetic przygotowaliśmy 5 wyjątkowych promocji dla pierwszych 50 pacjentek.

Więcej
Premiera Phyto Re30

w Klinice Sthetic!

Więcej
Depilacja laserowa

Promocja -20% tylko do końca sierpnia 2018

Więcej
SonoQueen - Najnowocześniejsza generacja technologii HIFU

Wielowymiarowe ujędrnienie twarzy i ciała

Promocja do końca sierpnia 2018!

Więcej
Endermologia LPG Alliance - Nowość!

Nieinwazyjna technika i naturalny sposób pobudzania metabolizmu komórek i stymulacji skóry!

Tylko do końca sierpnia 2018 -40% taniej!

Więcej
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
Mona Lisa Touch

Oferta limitowana: 1000zł zamiast 1800 zł !

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Ochrona danych

Szanowni Państwo

Sthetic Klinika dr Aleksandry Jagielskiej, działająca pod firmą Sthetic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 15A/2B, 00-640 Warszawa, jako podmiot leczniczy działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1638, 1948, 2260, z 2017r. poz. 2110, 2217) oraz realizuje inne zadania statutowe.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w formie tradycyjnej oraz elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zgodnie z art. 4 ust. pkt. 7 RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sthetic Klinika dr Aleksandry Jagielskiej z siedzibą w Warszawie, reprezentowana przez Prezesa lub Wiceprezesa Zarządu. Dokumenty zawierające Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas określony przepisami prawa dla dokumentacji medycznej. Przetwarzane dane osobowe nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom poza przypadkami, gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub zostanie na to wyrażona Pani/Pana zgoda. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, poza przypadkami, gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub zostanie na to wyrażona Pani/Pana zgoda.

Ponadto informuję, że nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie danych osobowych w Klinice Sthetic dr Aleksandry Jagielskiej z siedzibą w Warszawie realizuje Inspektor Danych Osobowych e-mail: kontakt@smart-standards.com lub jmrowicka@poczta.onet.pl, tel. 602 241 239. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu lub wycofania zgody, o ile jest to zgodne z przepisami powszechnie obowiązującego prawa. Bliższe informacje uzyskacie Państwo poprzez kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego organu kontrolnego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza obowiązujące przepisy.

Sthetic Klinika dr Aleksandry Jagielskiej, działająca pod firmą Sthetic Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 15A/2B, 00-640 Warszawa, przetwarza dane osobowe na portalu społecznościowym Facebook, co oznacza automatyczne przetwarzanie danych oraz ich profilowanie przez właściciela portalu oraz przekazywanie danych osobowych tj. np. wizerunek – udostępnionych na tym portalu/ach – do Państw Trzecich (poza obszar UE).

Administrator Danych Osobowych

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer