fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Więcej
Naturalne Piękno w Klinice Sthetic
Więcej
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Więcej
Nowość!

Innowacyjny peeling węglowy bez lasera!

Więcej
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Więcej
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Więcej
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

« cofnijPoprawa owalu twarzy (wolumetria)

Upływający czas i działanie czynników zewnętrznych sprzyjają nie tylko pojawianiu się skórnych niedoskonałości jak zmarszczki czy pogarszanie się jędrności skóry, ale utratą objętości twarzy. Skutkuje to efektem widocznego zmęczenia, opadaniem policzków, pogłębiającej się doliny łez i zatarciu owalu twarzy. Jeśli widzisz, że twoja skóra potrzebuje regeneracji i delikatnego odmłodzenia, ale nie masz ochoty na skomplikowane zabiegi, Lifting Hybrydowy jest propozycją dla ciebie.

Wskazania:

 • Przesuszona skóra
 • Szary koloryt skóry
 • Utrata objętości twarzy
 • Widoczne oznaki zmęczenia
 • Objawy starzenia się skóry
 • Widoczne bruzdy i zatarcie owalu twarzy

Jak działa Lifting Hybrydowy?

Lifting Hybrydowy jest zabiegiem o kompleksowym działaniu, który delikatnie modeluje twarz, dodaje jej objętości, a jednocześnie zapewnia efekt liftingu. W dawkach dobranych do potrzeb skóry pacjenta podawane są trzy różne wypełniacze – Lyft o właściwościach liftingujących, uwydatniający kontur twarzy Defyne i dodający jej objętości Volume. Każdy z nich wykorzystuje przy tym dwie technologie – NASHA i OBT, które w połączeniu pozwalają odmłodzić skórę i unieść owal twarzy jednak bez sztucznego efektu, z jakim można mieć do czynienia w przypadku bardziej inwazyjnego liftingu.

Lifting Hybrydowy wykorzystuje właściwości wypełniaczy stworzonych na bazie stabilizowanego i sieciowanego kwasu hialuronowego. Różnorodność produktów tworzących linię umożliwia przeprowadzenie zabiegu szytego na miarę, w pełni dostosowanego do potrzeb oraz oczekiwań pacjenta. Mimo prostoty procedury, pozwala ona wyraźnie odmłodzić skórę, a w razie konieczności i wymodelować twarz. Leczenie można dodatkowo dopełnić nawilżająco-ujędrniającym zabiegiem Skinboosters, po którym efekt nawilżenia potrafi utrzymywać się nawet przez 12 miesięcy.

Przebieg zabiegu

Wszelkie preparaty z kwasem hialuronowym, także w przypadku Liftingu Hybrydowego, podawane są poprzez cienką igłę lub mikrokaniulę. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra pacjenta zostaje znieczulona specjalnym kremem znieczulającym. Dawki konkretnych preparatów zawsze dobierane są w trakcie konsultacji, kiedy lekarz jest w stanie ocenić potrzeby skóry oraz poznać oczekiwania pacjenta. Co ważne, podane do skóry produkty rozprowadzane są równomiernie. Sprzyja temu nie tylko masaż, ale i zastosowanie preparatów, w których dzięki wykorzystaniu dwóch opatentowanych technologii gęsty żel hialuronowy jest połączony z lżejszym, znacznie łatwiejszym do rozprowadzenia.

Efekty zabiegu

Lifting Hybrydowy, który łączy różne wypełniacze podawane w środkową szczęść twarzy, służy głównie uniesieniu owalu. O proporcjach decyduje lekarz w trakcie konsultacji. Zabieg daje naturalny efekt odmłodzenia w szybkim czasie. Dzięki działaniu wypełniaczy z kwasem hialuronowym można bez skomplikowanych procedur odmłodzić twarz, poprawić strukturę skóry oraz przywrócić jej optymalny poziom nawilżenia.

Zobacz video

WSKAZANIA
 • Przesuszona skóra
 • Szary koloryt skóry
 • Utrata objętości twarzy
 • Widoczne oznaki zmęczenia
 • Objawy starzenia się skóry
 • Widoczne bruzdy i zatarcie owalu twarzy
Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer