fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Więcej
Naturalne Piękno w Klinice Sthetic
Więcej
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Więcej
Nowość!

Innowacyjny peeling węglowy bez lasera!

Więcej
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Więcej
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Więcej
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

« cofnijPowiększanie i modelowanie ust

Od dawna myślisz o modelowaniu ust, ale przeraża cię nienaturalny efekt, jaki zdarza się po iniekcji nadmiernej ilości preparatu wypełniającego? Jeśli widzisz, że twoje usta potrzebują uwydatnienia lub zwiększenia objętości, ich modelowanie za pomocą preparatu Kysse z kwasem hialuronowym będzie dla ciebie idealne. Dzięki zabiegowi, który zapewnia w pełni naturalny wygląd, dodasz swoim ustom objętości, a jeśli to potrzebne, także uwydatnisz ich kontury i zniwelujesz inne niedoskonałości jak brak jędrności czy przesuszenie.

Wskazania:

 • Utrata objętości ust
 • Słabo zarysowany kontur warg
 • Opadnięte kąciki ust
 • Drobne zmarszczki wokół ust
 • Utrata jędrności czerwieni wargowej

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Preparaty z kwasem hialuronowym to od lat najpopularniejsza i zarazem najbardziej sprawdzona metoda modelowania ust. Substancja ta jest bezpiecznym wypełniaczem, który koryguje kształt i objętość warg aż do czasu wchłonięcia się. Bardzo wszechstronnym w modelowaniu warg preparatem jest Kysse, który poprawia wygląd ust nie tylko poprzez dodanie im objętości, ale i dzięki poprawie ich konturu czy właściwościom wygładzającym. Zawarty w nim usieciowany kwas hialuronowy niweluje także oznaki starzenia typu drobne zmarszczki wokół ust czy opadające kąciki warg, które potrafią zmniejszać atrakcyjność ust nawet przy wystarczająco dużej objętości czerwieni wargowej.

Kwas hialuronowy jako produkt do wypełniania ust działa przede wszystkim kompleksowo. Jako wypełniacz pozwala zwiększyć rozmiar warg. Jednocześnie wykorzystując właściwości nawilżające i stymulujące produkcję kolagenu poprawia ich jędrność i gładkość. Zmarszczki wokół ust czy nawet mniejsza objętość czerwieni wargowej to rezultaty naturalnych procesów starzenia się skóry. Preparat podany w odpowiedni obszar może zniwelować każdą z tych oznak, a zatem nie tylko zmarszczki, ale i mniejszą grubość warg czy zacieranie się konturu ust.

Video – powiększanie ust

Przebieg zabiegu

Miejsce, które ma zostać poddane zabiegowi, jest najpierw znieczulone specjalną maścią. Do iniekcji dochodzi po odczekaniu kilkudziesięciu minut, zwłaszcza, że usta i ich okolice są bardzo wrażliwe. Następnie za pomocą igły lub kaniuli w konkretny rejon skóry wstrzykiwany jest preparat. W zależności od potrzeb pacjentki, kwas hialuronowy podaje się wzdłuż zmarszczek wokół ust, w wargi górną i dolną, w okolice kącików ust lub w ich kontur. Na zakończenie zabiegu zawsze wykonywany jest masaż, który służy równomiernemu rozprowadzeniu preparatu. Pozwala to uzyskać naturalny i zarazem proporcjonalny efekt, mający przecież wpływ na wygląd całej twarzy.

Efekty zabiegu

Modelowanie ust preparatem z usieciowanym kwasem hialuronowym kompleksowo poprawia wygląd warg, bez względu na to, czy od dawna stanowi on problem estetyczny czy też jest on efektem naturalnych procesów starzenia się skóry. Zabieg nawilża i odświeża czerwień ust, niweluje zmarszczki pionowe, podnosi kąciki warg, podkreśla kontur ust, a w razie potrzeby zwiększa objętość warg. Kwas hialuronowy stanowi tu remedium na wszelkie oznaki starzenia, które odbijają się nie tylko stricte na skórze twarzy, ale i na okolicach ust oraz samych wargach. Efekty utrzymują się od 6 do 9 miesięcy. Po wchłonięciu się preparatu zabieg można powtórzyć.

Video – rewitalizacja i nawilżenie ust

WSKAZANIA
 • Utrata objętości ust
 • Słabo zarysowany kontur warg
 • Opadnięte kąciki ust
 • Drobne zmarszczki wokół ust
 • Utrata jędrności czerwieni wargowej
EFEKTY
 • poprawia wygląd warg
 • nawilżenie i odświeżenie czerwieni ust,
 • niwelacja pionowych smarszczek,
 • podniesienie kącików warg,
 • podkreślenie konturu ust
 • zwiększenie objętości warg.
Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer