Endermologia LPG Alliance - Nowość!

Nieinwazyjna technika i naturalny sposób pobudzania metabolizmu komórek i stymulacji skóry !

Więcej
SonoQueen - Najnowocześniejsza generacja technologii HIFU

Wielowymiarowe ujędrnienie twarzy i ciała

Promocja do końca kwietnia 2018!

Więcej
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
Mona Lisa Touch

Oferta limitowana: 1000zł zamiast 1800 zł !

Więcej
Klinika Sthetic partnerem wernisażu Joanny Sarapaty

W czwartek 19.04.2018r. odbył się wernisaż Joanny Sarapaty zatytułowany: ‚Kobieta w chaosie”. Mieliśmy zaszczyt być partnerem w tak pięknym wydarzeniu.

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Zabiegi DMK

HYDRADERMAZA– zaawansowany program zabiegowy  przeznaczony do terapii cery mocno zablokowanej, z niezapalnym trądzikiem, w tym z zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi, mikrozaskórnikami, grudkami, rozszerzonymi porami. Zmniejsza częstotliwość występowania zmian trądzikowych i przebarwień, pozostających po zmianach skórnych. Działa oczyszczająco i detoksykująco.

Czas: do 90 min

 

QUICK PEEL– zabieg przeznaczony do terapii cer z trądzikiem różowatym, z rozszerzonymi naczyniami, podrażnionej. Także dla skór szarych, ziemistych, przebarwionych oraz skóry palacza.

Efektem zabiegów jest wyciszenie stanu aktywnego,  rozjaśnienie, odżywienie i regeneracja. Następuje przyspieszenie procesu gojenia a przede wszystkim wzmocnienie naczyń włosowatych.

Czas: do 90 min

 

LIFTING BEZ SKALPELA– Zabieg paramedyczny o działaniu liftingującym idealny dla kobiet i mężczyzn u których pojawiają się pierwsze objawy zwiotczenia. Przeznaczona do pielęgnacji skóry wymagającej liftingu, intensywnego napięcia i ujędrnienia. Jako przeciwdziałanie procesom starzenia. Efektem zabiegu liftingującego jest poprawa napięcia, jędrności i elastyczności skóry. Rewitalizacja i dotlenienie.

Czas: 90 min

 

RP REVISION– dwuetapowy zabieg paramedyczny dla każdej kondycji skóry, szczególnie z mocno nabudowanym naskórkiem. Znakomity przy cerach trądzikowych, przebarwieniach, bliznach a także w przypadku delikatnych i głębokich zmarszczek oraz starzenia się skóry.

Czas: I etap: 45min II etap: 60 min

 

LUNCH TIME PEEL– ekspresowy zabieg, który pomaga przywrócić skórze blask, pozbywając się efektu ziemistości i zmęczenia cery, a także regeneruje i silnie nawilża. Szybkie odświeżenie, intensywna odbudowa skóry. Przyczynia się do usunięcia toksyn ze skóry, normalizacji wydzielania serum oraz złagodzenia stanów zapalnych i zwężenia porów skórnych.

Czas: 45 min

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer