Kropla luksusu w Twojej skórze

Zdobądź jedną z trzech sukni z domu mody La Mania!

Więcej
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Więcej
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Więcej
Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Więcej
Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 1000 zł!

Więcej
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Osocze bogatopłytkowe

Zabiegi, które wykorzystują osocze bogatopłytkowe wykazują niezwykłą skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Zawdzięczają to cennym właściwościom substancji, jakie wchodzą w jego skład. Tym samym zabiegi te są również nieinwazyjne, a ich efekty utrzymują się na długo.

Czym jest osocze bogatopłytkowe i jaki ma udział w zabiegu?

Osocze bogatopłytkowe  to obok krwinek czerwonych i białych podstawowy składnik krwi. Osocze uzyskuje się poprzez pobranie krwi żylnej pacjenta, zazwyczaj z górnej kończyny, tuż przed przystąpieniem do zabiegu. Następnie pobraną krew umieszcza się w specjalnej wirówce, która podczas 5 minut wirowania w 4000 RPM oddziela i pobiera osocze. Przez około 8 godzin jest ono przystosowane do użycia, czyli wykazuje swoją stabilność i sterylność. Oznacza to, że nie można poddać go zamrożeniu, ale każdy zabieg oparty jest o osocze, które pobiera się tuż przed nim na bieżąco. Mało tego – osocze bogatopłytkowe wykazuje się autologicznością każdej iniekcji, co oznacza, że do przeprowadzenia zabiegu wykorzystywane jest osocze pacjenta podejmującego się go, a nie kogoś innego. Takie działanie zachowawcze jest potwierdzeniem i niepodważalną skutecznością efektów zabiegu oraz jego bezpiecznego wpływu na organizm.

O zabiegu

Zabiegi, które wykorzystują właściwości osocza bogatopłytkowego mieszczą się w kategoriach medycyny estetycznej, dermatologii, ale także w ortopedii, kardiologii czy okulistyce. Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Warszawie – Sthetic, specjalizuje się w szeroko pojętych zabiegach dotyczących medycyny estetycznej. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje specjalny zestaw Density Platelet Gel, w którego skład wchodzą również certyfikowane probówki oraz wirówka. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu dr Jagielska oferuje swoim Pacjentom kompleksową troskę, bezpieczeństwo i gwarancję jakości zabiegu.

Etapy przebiegu zabiegu

1. Pobranie krwi żylnej pacjenta przebiega w podobny sposób jak pobranie krwi do standardowych badań. Jej ilość zależna jest od rodzaju przeprowadzanego zabiegu.
2. Pobraną próżniowo krew przenosi się do specjalnej certyfikowanej probówki, wyposażonej z żel separujący oraz antykoagulant. Następnie fiolka z krwią trafia do wirówki, gdzie jest poddana 5-pięciominutowemu wirowaniu, dzięki któremu w fiolce uzyskuje się rozdzielenie krwi na erytrocyty, koncentrat bogatopłytkowy (PRP) oraz osocze. Do zabiegu wykorzystuje się koncentrat bogatopłytkowy.
3. Tak pobrane osocze jest gotowe do iniekcji. Tuż przed zabiegiem znieczula się specjalnym kremem miejsce, w które będzie ono wstrzykiwane. Iniekcje osocza odbywają się na takich samych zasadach jak typowy zabieg mezoterapii. Wykorzystuje się ku temu cienką igłę, a produkt podaje się śródskórnie. Tak wprowadzone osocze bogatopłytkowe ułatwia skórze samoregenerację, co wiąże się z produkcją kolagenu oraz pobudzeniem komórek macierzystych.

 

Wskazania do zabiegu osoczem bogatopłytkowym

 • łysienie i nadmierne wypadanie włosów
 • blizny potrądzikowe
 • starzenie się skóry
 • wiotkość skóry
 • rany pooparzeniowe
 • rozstępy

 

Przeciwwskazania do zabiegu osoczem bogatopłytkowym

 • ciąża i laktacja
 • choroby układowe krwi
 • alergia wobec antykoagulantów
 • nowotwory złośliwe
 • okres zaostrzenia chorób zakaźnych

 

 

111112223333

 

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl

 

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer