Klinika Sthetic

Sthetic – poznaj czołową Klinikę w Warszawie, z najlepszym cennikiem zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.

Więcej
Mona Lisa Touch

Oferta limitowana: 1000zł zamiast 1800 zł !

Więcej
SkinCeuticals dostępny jedynie w STHETIC !

PROMOCJA! Do wybranych produktów prezent o wartości 290 zł!

Więcej
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

Więcej
Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego!

Nowość w Klinice STHETIC!

Więcej
Accent Prime

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę w 20 min !

-40% do końca lutego na dowolną partię ciała i twarz

Więcej
Dr Aleksandra Jagielska
Więcej
Microblading

Makijaż permanentny brwi

Więcej
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Więcej
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Więcej
NOWOŚĆ!

Naturalny efekt wypełnienia i nawilżenia ust!

Więcej
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Więcej
NOWOŚĆ!

Innowacyjny zabieg na twarz, szyję, dekolt

Więcej
Laserowa plastyka powiek
Więcej
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Więcej

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą lasera, w tym lasera frakcyjnego Palomar – atrakcyjna cena, spektakularne efekty terapeutyczne – klinika Sthetic w Warszawie.

Usuwanie rozstępów w Klinice Sthetic

Rozstępy są szczególnym rodzajem blizn, z którymi zmagają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Powstają na skutek uszkodzenia włókien kolagenowych w skórze i upośledzenia funkcji  fibroblastów, odpowiedzialnych za właściwą syntezę włókien kolagenu i elastyny. Klinika dr Jagielskiej Sthetic w Warszawie posiada specjalnie dobrane zabiegi lecznicze w atrakcyjnych cenach, które pomagają usunąć lub zredukować widoczność rozstępów i blizn. Dostępne jest m.in:

  • Laserowe usuwanie blizn i rozstępów (laser frakcyjny),
  • Mikrodermabrazja,
  • Mezoterapia,
  • Peelingi chemiczne.

Ostateczna decyzja o metodzie usuwania rozstępów jest dokonywana na konsultacjach z lekarzem medycyny estetycznej. Wówczas ustalana jest także intensywność zabiegów, liczba potrzebnych serii i czas planowanej terapii.

Laserowe usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów i blizn za pomocą zabiegów laserem jest jednym z najskuteczniejszych usług medycyny estetycznej. Metoda oparta jest na kontrolowanym uszkodzeniu skóry, czyli tworzeniem w niej tysięcy niewidocznych gołym okiem mikrouszkodzeń. Celem takiego działania jest zmuszenie skóry do wzmożonej pracy regeneracyjnej i szybszej syntezy nowych włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za gładkość i jędrność skóry. Cały proces naprawy jest możliwy dzięki pozostawieniu nieuszkodzonych miejsc na skórze, które pozwalają na szybsze odnowienie się tkanek. Laserowe usuwanie blizn i rozstępów nie powoduje oparzeń skóry. Po zniknięciu opuchlizny i zaczerwienienia można zauważyć znaczącą poprawę: zwężenia i zmniejszenia rozstępów . Efekt ten jest stały – raz usunięte rozstępy nie powracają.

Mikrodermabrazja do usuwania rozstępów

Mikrodermabrazja jest popularnym peelingiem mechanicznym, którego zadaniem jest złuszczenie i starcie martwego naskórka nagromadzonego na powierzchni skóry. W ten sposób odsłaniają się nowe, zdrowe komórki odpowiedzialne za młodzieńczy i ładny wygląd skóry. Mikrodermabrazja jest nieinwazyjną metodą oczyszczania, usuwania przebarwień, usuwania rozstępów i likwidowania braku jędrności ciała. Wpływa na regenerację skóry, pobudzenie krążenia oraz przyspiesza syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzięki mikrodermabrazji rozstępy są spłycane i rozjaśniane, a te niewielkie i płytkie – usuwane.

Mezoterapia – leczenie rozstępów i blizn

Mezoterapia polega na podaniu do tkanki podskórnej miejsc z rozstępami odżywczego mezokoktajlu. Jest on aplikowany za pomocą mezoterapii igłowej, a więc dokonywana jest iniekcja w tkankę podskórną. Aktywne składniki zawarte w preparacie mają pobudzić fibroblasty do wzmożonej pracy. W ten sposób przyśpiesza się proces regeneracji tkanek, co prowadzi do szybszego, naturalnego usuwania blizn i rozstępów. Aby zauważyć zadowalające efekty wskazane jest wykonanie kilku serii zabiegów.

Peelingi chemiczne – usuwanie rozstępów

Zastosowanie kwasów w peelingach prowadzi do złuszczania się naskórka. Siła terapii zależy od rodzaju preparatu i jego stężenia, a także problemu który ma usuwać. Dzięki peelingom chemicznym usuwane są pierwsze warstwy skóry – dzięki temu nie tylko odsłania się komórki położone głębiej, ale także pobudza organizm do wzmożonej pracy regeneracyjnej. Dzięki silnemu złuszczaniu wytwarzają się nowe, zdrowe struktury zastępujące skórę z bliznami, czyli rozstępami.

Każda z przedstawionych metod przynosi zauważalne efekty w usuwaniu rozstępów. Wybór poszczególnej terapii zależy od stopnia zaawansowania rozstępów, miejsca ich występowania, warunków zdrowotnych pacjenta i jego osobistych preferencji. Szeroka oferta Kliniki Sthetic w Warszawie, dostępna w atrakcyjnych cenach sprawia, że każdy wybierze zabieg dopasowany do oczekiwań. Najlepsze efekty dają metody łączone: naprzemienne wykonywanie zabiegów o różnym mechanizmie działania w celu uzyskania jak najwyższej skuteczności.

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer