fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Blizny poporodowe, zespół rozluźnienia pochwy, nietrzymanie moczu? Sprawdź ofertę warszawskiej Kliniki Sthetic!

Blizny poporodowe to nie jedyny skutek uboczny ciężkiego porodu siłami natury. Wiele kobiet musi bowiem stawić czoła również innym jego następstwom, takim jak nietrzymanie moczu, zespół luźnej pochwy czy brak satysfakcji ze współżycia. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie muszą one cierpieć latami – rehabilitację po porodzie można znacznie przyspieszyć. Z pomocą przychodzi tu nowoczesny laser Mona Lisa Touch™ i zabiegi ginekologii estetycznej, które za jego pomocą wykonujemy w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z tej formy terapii.

Powiedz „nie!” poporodowej depresji – skorzystaj z zabiegu Mona Lisa Touch™

Nie da się ukryć, że nieprzyjemne dolegliwości, będące następstwem ciężkiego porodu, mają negatywny wpływ nie tylko na fizyczne zdrowie kobiet, ale również na ich psychikę. To właśnie one mogą przyczyniać się m.in. do powstania bądź pogłębienia tzw. depresji poporodowej. Na szczęście zabieg przy użyciu lasera Mona Lisa Touch™, wykonywany w Klinice Sthetic dr Jagielskiej, doskonale radzi sobie ze schorzeniami, które powstają w wyniku ciężkiego porodu.

Sprawna regeneracja tkanek pochwy dzięki energii lasera

Laser Mona Lisa Touch™ uchodzi za jedną z najbardziej skutecznych i najbezpieczniejszych form terapii, których celem jest przyspieszenie rehabilitacji poporodowej. Podczas zabiegu końcówka lasera wprowadzana jest do pochwy pacjentki, a emitowane wiązki lasera precyzyjnie docierają do obszaru zabiegowego. Generowana w ten sposób energia ogrzewa błonę śluzową pochwy oraz znajdujący się w niej kolagen. – Pochwa pacjentki poddanej zabiegowi zostaje pobudzona do regeneracji, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury następuje kurczenie się włókien kolagenowych i pojawianie się nowych włókien. W konsekwencji pochwa staje się nie tylko bardziej elastyczna, ale również ciaśniejsza – wyjaśnia dr Oliwia Janiczek z warszawskiej Kliniki Sthetic.

Efekty zabiegu i przeciwwskazania do jego wykonania

Warto podkreślić, że pomimo generowania przez laser Mona Lisa Touch™ wysokich temperatur, sam zabieg jest dla pacjentki całkowicie bezbolesny. W stosunkowo krótkim czasie pomaga pozbyć się problemu nietrzymania moczu i blizn poporodowych, które dość często pojawiają się w wyniku ciężkiego porodu. Zwiększenie elastyczności pochwy, zmniejszenie jej rozmiaru oraz poprawa nawilżenia to kolejne zalety tego nowoczesnego zabiegu. No dobrze, a czy są do niego jakieś przeciwwskazania? – Poza ciążą i miesiączką zabieg laserem Mona Lisa Touch™ nie może zostać wykonany u pacjentek z aktywnymi infekcjami, a także cierpiącymi na choroby nowotworowe – odpowiada dr Janiczek.

Mona Lisa Touch™ w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

Nie słuchaj tych, którzy twierdzą, że po ciężkim porodzie po prostu musisz swoje przejść. Zamiast tego skorzystaj z najnowszych osiągnięć ginekologii estetycznej i już dziś zgłoś się do Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Blizny poporodowe, nietrzymanie moczu czy zespół luźnej pochwy to problemy, z którymi laser Mona Lisa Touch™ radzi sobie niezwykle skutecznie, zapewniając Ci jednocześnie maksymalny komfort podczas wolnego od bólu zabiegu.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer