fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Brodawki, znamiona, włókniaki? W Klinice Sthetic bezboleśnie usuwa je doświadczony dermatochirurg!

Chciałbyś bez bólu pozbyć się zmian na powierzchni skóry? W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej zabiegi takie przeprowadzane są przez doświadczonych dermatochirurgów, którzy dysponują najnowocześniejszym sprzętem medycznym. Część procedur wykonywana jest za pomocą skalpela, ale nasi specjaliści często wykorzystują też laser lub przeprowadzają na przykład zabiegi elektrokoagulacji. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakimi metodami usuwane są w Sthetic brodawki, znamiona oraz włókniaki, a więc jedne z najczęściej występujących zmian skórnych.

Konsultacje przedzabiegowe

Na początek ważna uwaga: zdecydowanie odradzamy ocenianie zmian skórnych na własną rękę i samodzielne decydowanie o tym, czy wymagają one wizyty w gabinecie lekarskim. Prawda jest taka, że wszystkie zmiany skórne, a już zwłaszcza nowopowstałe, powinny zostać obejrzane przez specjalistę  – W naszej klinice każdy zabieg dermatochirurgiczny poprzedzony jest konsultacją u lekarza. Zdarza się, że zmianę na skórze trzeba ocenić za pomocą dermatoskopu, bo tylko w ten sposób można precyzyjnie określić jej typ i rodzaj. Z drugiej strony wiele zmian doświadczony dermatochirurg rozpozna od razu i zaleci właściwy sposób dalszego z nimi postępowania – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Metody likwidowania zmian na skórze w zależności od ich charakteru

W celu usunięcia wybranych zmian skórnych w warszawskiej Klinice Sthetic stosujemy następujące rodzaje zabiegów:

Usuwanie brodawek

Na wybór metody usunięcia brodawki wpływ mają jej typ, wielkość oraz położenie. W przypadku brodawek umiejscowionych na podeszwach stóp oraz tych o łagodnym charakterze dobrze sprawdza się metoda laserowa. Tego rodzaju zmiany skórne usuwać można również za pomocą kriochirurgii, czyli wymrażania azotem. Trzecia metoda pozbywania się brodawek to tzw. łyżeczkowanie, które polega na chirurgicznym wycięciu zmiany skórnej po uprzednim znieczuleniu obszaru zabiegowego.

Usuwanie znamion

Stosowane w Klinice Sthetic dr Jagielskiej metody usuwania znamion skórnych są nie tylko bardzo skuteczne, ale i bezpieczne, jako że minimalizują ryzyko powikłań i skutków ubocznych. Przebieg zabiegu zależy właśnie od zastosowanej metody. Może być to wycięcie chirurgiczne lub zabieg laserowy, jednak część znamion da się też usunąć za pomocą kriochirurgii, inne natomiast poprzez nowoczesną elektrokoagulację – zabieg, w którym wykorzystuje się działanie prądu elektrycznego zmiennego o dużej częstotliwości.

Usuwanie włókniaków

Włókniaki usuwane są ze skóry przede wszystkim z powodów estetycznych. Zdarza się również, że pojawiają się one w miejscach narażonych na podrażnienia i w takim wypadku również warto się ich pozbyć. W Klinice Sthetic włókniaki usuwamy metodą laserową, metodą chirurgiczną, a także z użyciem kriochirurgii. W każdym przypadku wybór metody poprzedzony jest oczywiście konsultacją dermatochirurgiczną.

Konsultacje w Klinice Sthetic

Doświadczeni specjaliści, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny – wszystko to sprawia, że na usuwanie zmian skórnych w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej decyduje się bardzo wielu pacjentów. Ty również nie zwlekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację w naszej siedzibie. Bez względu na to, czy chciałbyś pozbyć się ze swojej skóry brodawki, znamienia czy włókniaka, nasz specjalista zaproponuje Ci najlepszą metodę postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer