fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Dermatologia Warszawa? Poznaj Geneo™ – najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny* dostępny w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Słońce, wiatr, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, nieprawidłowa dieta – to tylko wybrane czynniki, które mogą szkodzić naszej skórze. Warto zatem dbać o nią nie tylko latem, ale i o każdej innej porze roku. A skoro dbać, to najlepiej oczywiście kompleksowo. Na przykład wybierając dostępny w warszawskiej klinice Sthetic dr Jagielskiej zabieg 3w1 o nazwie Geneo™. To metoda, która pozwala na jednoczesne złuszczenie, dotlenienie oraz dostarczenie skórze niezbędnych substancji odżywczych. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie konkretne korzyści przynosi ta innowacyjna metoda.

Natychmiastowe efekty dzięki zaawansowanej technologii

Twórcy zabiegu Geneo™ inspirowali się znanymi z właściwości dotleniających skórę, występującymi w naturze gorącymi źródłami. Metoda ta symuluje działanie tych ostatnich i wywołuje w organizmie reakcję polegającą na tym, iż do obszaru zabiegowego transportowany jest tlen. Dzięki takiemu rozwiązaniu ten przełomowy zabieg przynosi natychmiastowe efekty w postaci rozświetlenia, wygładzenia, ujędrnienia i odżywienia skóry. Efekt Geneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen oraz bogatego w składniki odżywcze żelu. „Geneo nieprzypadkowo określany jest często jako „zabieg bankietowy. Działa praktycznie od razu, a ponieważ dochodzi podczas niego do złuszczania skóry, powstaje idealne środowisko do skutecznego wchłaniania się składników odżywczych. Nie tylko podczas, ale również po zabiegu” – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Geneo Warszawa w dwóch opcjach zabiegowych

Dużą zaletą Geneo™ jest to, iż jest on odpowiedni dla każdego typu skóry, dla każdej karnacji, a dodatkowo może być zastosowany na wszystkich obszarach twarzy. Pacjenci warszawskiej Kliniki Sthetic mogą ponadto zdecydować się na dwie opcje zabiegu: NeoRevive® oraz NeoBright®. Efekty tej pierwszej to przede wszystkim redukcja zmarszczek, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry oraz poprawa jej gęstości, a także zmniejszenie porów. Efekty NeoBright® to z kolei naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry, przywrócenie jej promiennego wyglądu oraz wyrównanie kolorytu. Oczywiście również tutaj następuje poprawa gęstości skóry i jej odżywienie. „Zarówno NeoRevive®, jak i NeoBright® to metody przynoszące szybkie i spektakularne efekty, notabene potwierdzone klinicznie. Nasi pacjenci chwalą sobie, iż zabieg Geneo™ nie tylko nie trwa długo, ale też nie wymaga rekonwalescencji. Niekiedy pojawiają się jedynie lekkie zaczerwienienia czy napięcie skóry, jednak znikają one już po kilku godzinach. Specjalista przeprowadzający zabieg dodatkowo zaleca pacjentowi odpowiedni krem do nawilżania skóry” – mówi dr Jagielska.

Zapisz się na zabieg Geneo™ w Klinice Sthetic

Zauważyłaś na swojej cerze pierwsze oznaki starzenia, np. w postaci zmarszczek mimicznych czy wiotkości skóry? Masz cienie albo worki pod oczami? Twoja cera wydaje się szara i zmęczona? Metoda 3w1 Geneo™ to zabieg, którego natychmiastowy efekt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Twoja skóra zostanie dotleniona i wchłonie wszystkie niezbędne składniki odżywcze zawarte w formułach pielęgnacyjnych. Cera stanie się gładka i rozświetlona, a metabolizm komórek skóry znacznie się poprawi. Wystarczy już cztery –  sześć krótkich zabiegów, by uzyskać maksimum korzyści z Geneo Warszawa. Nie czekaj – zapisz się na zabieg już dziś!

* Prestiżowa nagroda Prix de Beauté przyznana przez magazyn Cosmopolitan za rok 2014 dla zabiegu Geneo™ w kategorii „Najlepszy zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny”.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer