fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Easy Fat w Sthetic – sprawdź, dlaczego ten zabieg to rewolucja w medycynie regeneracyjnej

Wypełnienie zmarszczek, przywrócenie objętości skóry, zredukowanie jej wiotkości, pobudzenie procesów regeneracyjnych – teraz wszystko to osiągnąć można dzięki poddaniu się jednemu tylko zabiegowi. EASY FAT by dr Mario Goisis to uznana na całym świecie metoda lipotransferu. To również zabieg, który teraz wykonać można w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego w pełni zasłużył on sobie na miano rewolucji w medycynie regeneracyjnej i kiedy warto się na niego zdecydować.

Metoda EASY FAT – na czym polega?

Zabieg lipotransferu EASY FAT wiąże się z koniecznością pobrania z okolicy biodra pacjenta niewielkiej ilości bogatej w komórki macierzyste tkanki tłuszczowej i jej składników komórkowych. Czynność tę wykonuje się przy użyciu opatentowanej kaniuli, oczywiście w znieczuleniu. Pobrany tłuszcz jest następnie oczyszczany z czerwonych krwinek, a także z płynu znieczulającego. Tak przygotowany materiał wstrzykiwany jest następnie w te obszary w ciele pacjenta, które wymagają wypełnienia i regeneracji. – Z jednego pobrania jesteśmy w stanie uzyskać około 20-50 ml preparatu, co umożliwia na przykład wykonanie pełnej korekcji twarzy czy biorewitalizację skóry na dłoniach. Innowacja metody dr Mario Goisisa polega na tym, że cały proces odbywa się tutaj w zamkniętym systemie. Pozwala to wyeliminować kontakt tłuszczu z powietrzem i zapewnia niezbędną przy tego rodzaju zabiegach sterylność – wyjaśnia dr Łukasz Tatara z Kliniki Sthetic.

Modelowanie, niwelowanie defektów i rewitalizacja

Zabieg EASY FAT może być wykonywany na wielu różnych obszarach, przy czym liczba serii uzależniona jest od specyfiki zaplanowanej terapii. Dzięki wykorzystaniu tej metody można podnieść policzki czy wymodelować usta i brodę. Świetnie sprawdzi się ona również u osób, które chciałyby zniwelować u siebie bruzdy nosowo-wargowe, poprawić owal twarzy czy dokonać korekty nosa. Rewitalizacja okolic oczu, szyi, dekoltu czy dłoni tą metodą również przynosi spektakularne efekty. A ponieważ wykorzystuje się w niej własną tkankę tłuszczową pacjenta, mamy do czynienia ze 100% bezpieczeństwem zabiegu.

Zabieg Easy Fat – dlaczego warto?

Poza samym bezpieczeństwem, Easy Fat ma wiele dodatkowych zalet. Warto wspomnieć chociażby o krótkim czasie trwania jednej sesji, wynoszącym od 40 do 60 minut, a także o bardzo naturalnym efekcie (bez zmiany rysów twarzy). Co istotne, zabieg ten nie wyłącza też pacjenta z aktywności zawodowej – praktycznie od razu wrócić może on do swoich codziennych zajęć. – Easy Fat to metoda, dzięki której następuje szybka regeneracja i odżywienie skóry, a jej widoczne odmłodzenie utrzymuje się nawet przez kilka kolejnych lat. Pacjenci Kliniki Sthetic doceniają również dużą skuteczność zabiegu w redukowaniu zmarszczek. Zaletą metody jest też z pewnością specjalnie opatentowana, jednorazowa kaniula, która pozwala na sprawne pobranie materiału i zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia naczyń – mówi dr Tatara.

Zapraszamy na konsultację w Sthetic

Zastanawiasz się, czy zabieg EASY FAT będzie w Twoim przypadku właściwą metodą terapii? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Przeprowadzi on z Tobą dokładny wywiad i zaproponuje najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer