fbpx
Sthetic

Sthetic – meet the leading Clinic in Warsaw, with the best price list for aesthetic medicine, dermatosurgery and aesthetic gynecology treatments.

Read more
NOVELTY - ONDA treatment

A world revolution in the fight against cellulite and in body shaping!

Read more
The hit of regenerative medicine!

CGF concentrated growth factors guarantee natural rejuvenation!

Read more
Novelty!

Innovative carbon peeling without a laser!

Read more
Massage for pregnant women

Safe and pleasant therapy to relieve swelling, backache and other ailments.

Read more
Neauvia Explosion

A rejuvenating treatment dedicated to the skin of the neck.

Read more
Laser Mona Lisa Touch

Offer limited from 900 PLN!

Read more
Novelty!

Hybrid lifting!

Read more
ClearLift

Discount price 2.500 PLN! 3.000 PLN

Read more

« cofnijHybryd lift

Widzisz, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy? Chcesz poczuć się młodziej i olśniewać wyglądem bez skomplikowanych procedur? Lifting Hybrydowy Restylane to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.

Wskazania do zabiegu

Lifting Hybrydowy Restylane to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Kiedy warto się zdecydować na taki zabieg? Przede wszystkim wtedy, kiedy obserwujesz na swojej skórze widoczne efekty starzenia: pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy, twarz traci swój owal, ale nie tylko. Lifting Hybrydowy Restylane warto zastosować także, kiedy widzisz, że skóra twarzy jest odwodniona, cienka, brak jej jędrności i właściwego napięcia. Lifting warto zastosować także, kiedy cera staje się wiotka, a twarz wygląda stale na zmęczoną.

Zastosowana technologia w liftingu hybrydowym

Podczas jednej sesji, stosowane są aż trzy różne produkty Restylane. Zapewniają one efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna – już podczas jednego zabiegu! Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu.

Takie kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry oraz podkreślenia walorów zapewnia naturalny efekt, lepszą jakość skóry oraz młodszy wygląd.

Stosowane podczas zabiegu preparaty Restylane nadają objętości tkankom i stymulują je do produkcji kolagenu.

Lifting Hybrydowy Restylane – przebieg zabiegu

Około pół godziny przed wykonaniem zabiegu, skóra jest znieczulana specjalnym kremem. Kiedy twarz jest już przygotowana, przechodzimy do samego zabiegu, który polega na wstrzykiwaniu (za pomocą specjalnych elastycznych, cienkich kaniuli) preparatu Restylane w miejsca, które mają zostać poddane liftingowi. Lekarz stosuje Lifting Hybrydowy Restylane tylko tam, gdzie jest konieczność wzmocnienia czy uniesienia skóry. Kiedy preparat znajduje się już w skórze, musi zostać odpowiednio rozłożony przez rozmasowanie.

Efekty Lifting Hybrydowy Restylane

Choć na docelowy rezultat zabiegu musimy poczekać kilka tygodni, pierwsze efekty są już widoczne tuż po. Efekty Liftingu Hybrydowego Restylane to natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy. Na twarzy możemy zaobserwować: zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry, redukcję zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, delikatny lifting twarzy bez efektu przerysowania. Skóra otrzyma efekt naturalnego odmłodzenia.

Możliwe efekty uboczne po zabiegu

Po Liftingu Hybrydowym Restylane mogą pojawić się na skórze niewielkie podrażnienia w postaci np. siniaków. Cera może być także lekko zaczerwieniona. Aby przyspieszyć rekonwalescencję, zaleca się stosowanie kremów lub żeli na obrzęki.

Zobacz video

30 minut
efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
nie jest wymagana
od 2500 zł
WSKAZANIA
  • zmarszczki
  • bruzdy
  • odwodniona skóra twarzy
  • wiotka cera
PRZECIWWSKAZANIA

Nie można wykonać zabiegu, kiedy wcześniej (w tym samym obszarze) były stosowane inne trwałe wypełniacze. Z Liftingiem Hybrydowy Restylane należy się wstrzymać także wtedy, kiedy przechodzimy stany zapalne skóry lub np. mamy infekcję wirusa opryszczki. Z zabiegu wykluczy nas także: choroby autoimmunologiczna, nadwrażliwość na składniki preparatu, skłonność do blizn przerostowych oraz (jak w przypadku większości zabiegów) ciąża i okres karmienia piersią.

EFEKTY

Efekty Liftingu Hybrydowyego Restylane to natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy. Na twarzy możemy zaobserwować: zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry, redukcję zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, delikatny lifting twarzy bez efektu przerysowania. Skóra otrzyma efekt naturalnego odmłodzenia.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl

 Do góry
Make an appointment

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer