fbpx
Sthetic

Sthetic – meet the leading Clinic in Warsaw, with the best price list for aesthetic medicine, dermatosurgery and aesthetic gynecology treatments.

Read more
NOVELTY - ONDA treatment

A world revolution in the fight against cellulite and in body shaping!

Read more
The hit of regenerative medicine!

CGF concentrated growth factors guarantee natural rejuvenation!

Read more
Novelty!

Innovative carbon peeling without a laser!

Read more
Massage for pregnant women

Safe and pleasant therapy to relieve swelling, backache and other ailments.

Read more
Neauvia Explosion

A rejuvenating treatment dedicated to the skin of the neck.

Read more
Laser Mona Lisa Touch

Offer limited from 900 PLN!

Read more
Novelty!

Hybrid lifting!

Read more
ClearLift

Discount price 2.500 PLN! 3.000 PLN

Read more

« cofnijNITHYA

NITHYA – to nowej generacji kolagen typu I

Nithya to preparat przeznaczony do regeneracji i odbudowy skóry, nawet najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Terapia kolagenowa z wykorzystaniem preparatu Nithya w Klinice Sthetic w Warszawie jest bardzo bezpieczna, szybka i daje znakomite rezultaty.

Wskazania do zabiegu preparatem Nithya

Jeśli pragniesz, aby twoja twarz wyglądała młodo i pięknie, a skóra była nieskazitelna zabiegi z wykorzystaniem kolagenu są odpowiednim rozwiązaniem. Terapia kolagenowa Nithya służy do:

 • regeneracji i odbudowy skóry,
 • leczenia oraz profilaktyki utraty jędrności skóry twarzy i ciała,
 • opóźnienia procesu starzenia,
 • redukcji blizn i rozstępów.

Co to jest Nithya?

Nithya zawiera nowej generacji, czysty kolagen typu I. Kolagen to nośnik młodości, białko, będące jednym z podstawowych składników skóry. Odpowiedni jego poziom sprawia, że skóra jest jędrna, gładka i rozświetlona. Jest więc niezbędny, aby wyglądać młodo. Niestety z upływem czasu nasz organizm produkuje coraz mniej tego cennego białka. Aby uzupełnić jego niedobory stosuje się kuracje kolagenowe. Rewelacyjne efekty daje zastosowanie mezoterapii igłowej, w trakcie której stosuje się iniekcję wysokiej jakości kolagenu w odpowiednie warstwy skóry.

Nithya jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do terapii kolagenowej. W skład preparatu Nithya wchodzą mikrocząsteczki heterologicznego kolagenu typu I. Odpowiedni sposób ekstrakcji sprawia, że kolagen zawarty w preparacie zachowuje swoją naturalną strukturę, dzięki czemu jest znakomicie tolerowany przez organizm.

Jak wygląda zabieg preparatem Nithya w Sthetic?

Zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem preparatów Nithya można stosować na twarz i ciało. Wykonuje je lekarz, po uprzednim przeprowadzeniu dokładnego wywiadu. Jeśli nie ma przeciwwskazań do zabiegu, w oparciu o stan skóry i oczekiwania pacjenta lekarz ustala plan działania. Zalecane są 3 zabiegi w odstępach co 3 tygodnie. Protokół aplikacji można powtórzyć po trzech miesiącach od zakończenia poprzedniego cyklu zabiegów.

W Klinice Sthetic w Warszawie zabieg wykonuje się po znieczuleniu obszaru zabiegowego kremem znieczulającym Emla. Sterylny proszek czystego kolagenu rozcieńcza się w roztworze soli fizjologicznej. Zawiesinę podaje się za pomocą cienkiej igły do głębokich warstw skóry właściwej. Zabieg trwa od 10 do 30 min, a czas ten uzależniony jest od obszaru podania preparatu. Obszary zabiegowe obejmują twarz, szyję, dekolt, dłonie, brzuch, ramiona, wewnętrzną stronę ud, wiotką skórę powyżej kolan, blizny i rozstępy. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu preparatem Nithya?

Efekty zabiegu widać niemal natychmiast. W przypadku ujędrniania i wygładzania skóry utrzymują się one do 12 miesięcy. Efekty działania na blizny i rozstępy są trwałe. Aby osiągnąć maksymalne efekty i spektakularne odmłodzenie skóry należy poddać się serii zabiegów. Zaleca się wykonanie 3 zabiegów w 3-tygodniowych odstępach.

Objawy niepożądane

Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, ponieważ kolagen zawarty w preparacie jest nieimmunogeny. Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

ok. 10 - 30 min.
3 zabiegi, co 3 tygodnie
brak
od 1000 zł
WSKAZANIA
 • regeneracji i odbudowy skóry,
 • leczenia oraz profilaktyki utraty jędrności skóry twarzy i ciała,
 • opóźnienia procesu starzenia,
 • redukcji blizn i rozstępów.
PRZECIWWSKAZANIA
 • ciąża oraz okres karmienia piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • aktualny stan zapalny skóry,
 • opryszczka,
 • aktywny trądzik.
Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Make an appointment

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer