fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Ginekologia estetyczna w Klinice Sthetic

Bezpieczne i małoinwazyjne zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych pacjentek. Choć jest to dość młoda dziedzina medycyny, stanowi ona doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Laserowa korekta warg sromowych, powiększanie punktu G, lifting krocza – to tylko niektóre z zabiegów, które znajdują się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się więcej o proponowanych przez nas usługach z zakresu ginekologii estetycznej.

Dlaczego właśnie nasza Klinika?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne dla naszych pacjentek, które poddają się zabiegom ginekologii estetycznej, są poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Czynniki te zawsze traktujemy priorytetowo. Do przeprowadzenia zabiegów stosujemy najwyższej jakości sprzęt, w tym laser Mona Lista Touch™, który jest obecnie najlepszym na rynku urządzeniem używanym w zabiegach ginekologii estetycznej. Wykorzystujemy również kwas hialuronowy, a także osocze bogatopłytkowe.

Laser Mona Lista Touch™

To nowoczesne urządzenie doskonale sprawdza się przy zabiegach laserowej korekty warg sromowych. Niesymetryczne bądź zbyt duże nie są bowiem tylko problemem estetycznym – mogą utrudniać współżycie seksualne (i zmniejszać satysfakcję z życia intymnego), uprawianie sportu lub w inny sposób negatywnie wpływać na codzienną aktywność. Zabieg z użyciem lasera Mona Lista Touch™ jest skuteczny, bezbolesny, małoinwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Co więcej, jego zastosowanie jest znacznie szersze. Laser stosuje się również w celu leczenia nietrzymania moczu, które może być spowodowane np. ciężkim porodem lub wynikiem zachodzących w ciele pacjentki procesów starzenia. Urządzenie Mona Lista Touch™ pomoże także we wspomaganiu gojenia oraz w usunięciu blizn, które powstają po cięciu cesarskim. Stosowane jest również w leczeniu zespołu rozluźnienia pochwy.

Plastyka krocza

Poporodowy defekt anatomiczno-funkcjonalny krocza, obniżenie napięcia tkanek krocza, zbyt luźne wejście do pochwy – wszystkie one są wskazaniami do wykonania zabiegu liftingu krocza. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a jego efektem jest zwiększenie komfortu pacjentki, a także poprawa estetyki oraz funkcjonowania krocza i pochwy.

Kwas hialuronowy

W ginekologii estetycznej kwas hialuronowy wykorzystywany jest m.in. przy zabiegu, którego celem jest powiększenie punktu G, a tym samym wzmocnienie doznań intymnych pacjentki, jako że to właśnie punkt G jest jedną z najbardziej erogennych stref ciała kobiety. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego trwa bardzo krótko, ale jest niezwykle skuteczny. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy. Efekt w postaci intensyfikacji doznań seksualnych utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Konsultacja w Sthetic

Zapraszamy na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej – nasz lekarz ginekolog przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i zaproponuje najlepsze i najbardziej skuteczne w Twoim przypadku metody zabiegowe z zakresu ginekologii estetycznej. Skontaktuj się z nami już dziś.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer