fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Głęboka odnowa i regeneracja skóry? Wypróbuj innowacyjny, bezpieczny i w 100% naturalny preparat Nucleofill!

Zauważyłaś, że Twoja skóra stała się mniej elastyczna? Dostrzegłaś, że jest nieprzyjemnie wysuszona i pozbawiona dawnego blasku? A może widoczne są na niej pierwsze objawy starzenia? O przyczynach tego rodzaju defektów, a także o działającym trzykierunkowo zabiegu Nucleofill wykonywanym w Klinice Sthetic dr Jagielskiej, dzięki któremu Twoja skóra szybko odzyska właściwą kondycję, przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie. 

Co szkodzi Twojej skórze?

Na utratę elastyczności skóry, a także na jej wysuszenie, starzenie i utratę blasku wpływać może bardzo wiele czynników. Powierzchnia skóry szybko ulega niszczeniu przez promieniowanie UV, jednak słońce to tylko jedna z możliwych przyczyn defektów. Negatywnie na stan skóry wpływają również m.in. ekstremalne temperatury, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, nieprawidłowa dieta czy stresujący tryb życia. Przyczyną jest też często po prostu wiek – z biegiem lat skóra traci blask i elastyczność, a poziom jej nawilżenia maleje. Na szczęście tego rodzaju problemy rozwiązać można teraz za pomocą jednego tylko zabiegu.

Nucleofill – regeneracja, zagęszczenie i ujędrnienie skóry

Wykonywany w Klinice Sthetic innowacyjny zabieg przy użyciu preparatu Nucleofill działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji oraz nawilżenia. To metoda biostymulacji skóry, której efekty zostały potwierdzone naukowo. Preparat zawiera polinukleotydy, które pobudzają skórę do odbudowy w mechanizmie trzykierunkowym. Pierwszy kierunek stymuluje proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, dzięki czemu skóra gęstnieje i podnosi się. Kierunek drugi powoduje likwidowanie wolnych rodników i wykazuje działanie antyoksydacyjne. Trzeci kierunek zapewnia z kolei długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, a zatem efektywnie nawilża skórę i optymalnie ją ujędrnia. “Nucleofill to nie tylko preparat bezpieczny, ale również w 100% naturalny. Ma postać przezroczystego żelu i wprowadza skórę pacjenta w proces biostymulacji, dzięki któremu szybko zaczyna się ona regenerować” – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Długotrwałe efekty już po 3-5 zabiegach

Warto zwrócić uwagę na dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające preparatu Nucleofill. Dzięki niemu zmiany zauważysz naprawdę szybko – Twoja skóra będzie zdrowo błyszczeć, stanie się promienna i poprawi się jej koloryt. Wypłyceniu ulegną także drobne zmarszczki, które znajdują się na jej powierzchni. Naturalny, wyraźny i długotrwały efekt odmłodzenia skóry, a także jej głęboka odnowa i regeneracja nastąpią już po serii 3-5 krótkich zabiegów. Co istotne, wykonać można je niezależnie od wieku i rodzaju skóry, a sam preparat Nucleofill nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

Nucleofill w Klinice Sthetic

Jesień to doskonały czas na to, by przywrócić skórze blask, jędrność i odpowiedni poziom nawilżenia, dlatego już dziś skontaktuj się z Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i zapisz się na konsultację. Nasz lekarz dokładnie oceni stan Twojej skóry i zaproponuje optymalną dla Ciebie liczbę zabiegów Nucleofill.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer