fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Kwas hialuronowy – sprawdź zabiegi z oferty Kliniki Sthetic dr Jagielskiej

Choć wielu osobom kwas hialuronowy kojarzy się przede wszystkim z substancją, która umożliwia szybkie wygładzenie zmarszczek, jego zastosowanie w medycynie jest znacznie szersze. To właśnie jego używa się podczas powiększania i modelowania ust, redukowania cieni pod oczami, przy utracie sprężystości skóry (np. na dłoniach), a nawet w przypadku cofniętej brody. Co więcej, kwas hialuronowy znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w ortopedii. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się zabiegom, jakie przy jego użyciu przeprowadza się w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Substancja naturalnie występująca w skórze

Zacznijmy od zmarszczek, bo to właśnie z tym problemem zgłaszają się często pacjenci, którzy pragną poprawić swój wygląd, a jednocześnie uniknąć skomplikowanych operacji plastycznych. Rzeczywiście – kwas hialuronowy doskonale radzi sobie w takich przypadkach. I choć pod skórę wprowadzany jest metodą iniekcji, przed zabiegiem zostaje ona znieczulona. – Trzeba pamiętać, że kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, a jej głównym zadaniem jest wiązanie wody, właściwe nawilżenie i zainicjowanie produkcji włókien kolagenowych. Z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w organizmie spada, jednak odpowiednio dobrane zabiegi mogą przywrócić jej optymalny poziom – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Szerokie możliwości zastosowania kwasu hialuronowego

Zabiegi kwasem hialuronowym wykonuje się nie tylko na twarzy czy dłoniach, ale również na bardzo wrażliwych obszarach, takich jak szyja czy dekolt. Preparaty, w których jest on wykorzystywany (tzw. wypełniacze) umożliwiają odbudowanie struktur skóry, wymodelowanie wybranych części ciała (np. policzków czy podbródka), a dodatkowo są w stanie odwrócić grawitacyjne opadanie tkanek. Poza wspomnianymi wcześniej zmarszczkami wskazaniem do zastosowania preparatu z kwasem hialuronowym są m.in. cienie pod oczami, obecność doliny łez, zanik tkanki podporowej w okolicy skroniowej i okolicy policzków, wąskie usta, chęć podkreślenia łuków jarzmowych i okolicy policzków, zatarcie konturu żuchwy czy utrata objętości i sprężystości skóry dłoni.

Uzupełnianie niedoborów kwasu hialuronowego przy problemach ortopedycznych

W warszawskiej Klinice Sthetic kwas hialuronowy wykorzystuje się również w zabiegach ortopedycznych. W ostatnich latach substancję tę wprowadzono m.in. do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów, w której przebiegu zmniejsza się stężenie hialuronianu. Jego ubytki uzupełnia się syntetycznym odpowiednikiem, który wprowadzany jest dostawowo metodą iniekcji. – Poza chorobą zwyrodnieniową stawów kwas hialuronowy dobrze sprawdza się również przy optymalizacji leczenia dysfunkcji wiązadeł i ścięgien powstałych w wyniku urazu (na przykład przy skręceniu stawu skokowego) bądź zmian przeciążeniowych takich jak chociażby łokieć tenisisty – mówi dr Jagielska.

Zapraszamy na konsultację w Sthetic

Zabiegi, w których stosuje się kwas hialuronowy, są naturalne, bezpieczne, skuteczne, a na dodatek praktycznie bezbolesne. Co istotne, nie wymagają rekonwalescencji. Dlatego już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Dokładnie zapozna się on z Twoim problemem i zaproponuje najlepszą dla Ciebie metodę terapii.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer