fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Labioplastyka w Warszawie? Sprawdź ofertę Kliniki Sthetic dr Jagielskiej!

Laserowa korekta warg sromowych to zabieg, który cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych pacjentek. I trudno się temu dziwić, jako że – w odróżnieniu od wykonywania tego typu procedury przy użyciu skalpela – wykorzystanie lasera MonaLisaTouch™ pozwala nie tylko na osiągnięcie lepszych wyników, ale też znacząco zmniejsza krwawienie i ryzyko powstania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie oraz wyraźnie skraca czas rekonwalescencji. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, kiedy warto zdecydować się na labioplastykę laserową w warszawskiej Klinice Sthetic, na czym dokładnie polega taki zabieg i na jakie rezultaty liczyć może poddająca się mu pacjentka.

Plastyka warg sromowych – wskazania

Dla wielu kobiet zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe to przede wszystkim problem estetyczny, który sam w sobie może być już wskazaniem do przeprowadzenia ich laserowej korekty. Trzeba jednak zaznaczyć, że obok estetyki często mamy do czynienia z występowaniem dolegliwości, które utrudniać mogą kobietom codzienne funkcjonowanie. Mowa tu chociażby o problemach podczas uprawiania sportu czy aktywności seksualnej. – Warto dodać, że zabieg labioplastyki wykonać można u kobiet w każdym praktycznie wieku, dając im szansę nie tylko na odzyskanie pewności siebie i dobrego samopoczucia, ale też na poprawienie komfortu życia w ogóle – mówi dr Janiczek, lekarz ginekolog Kliniki Sthetic.

Zabieg labioplastyki laserem MonaLisaTouch™

Na początku tego wpisu wspomnieliśmy o tym, że plastyka warg sromowych wykonywana w Sthetic za pomocą lasera MonaLisaTouch™ pozwala na osiągnięcie lepszych wyników niż ma to miejsce w przypadku zabiegów przeprowadzanych z użyciem skalpela. Dlaczego tak się dzieje? Otóż laser umożliwia uzyskanie wyższego poziomu precyzji, a także stymuluje koagulację tkanki, co pozwala ograniczyć krwawienie. Mamy dzięki temu do czynienia z mniejszym ryzykiem powstania blizn pooperacyjnych. Co więcej, pacjentka odczuwa po zabiegu (wykonywanym w znieczuleniu miejscowym) mniejszy dyskomfort, a czas rekonwalescencji jest znacznie skrócony. – Poza tym, że laser pozwala na wymodelowanie zewnętrznych obszarów intymnych, dodatkowo zwiększa także zwartość i elastyczność tkanki stymulując produkcję kolagenu – wyjaśnia dr Janiczek.

Efekty laserowej plastyki łechtaczki

Wśród efektów labioplastyki wymienić można nie tylko przywrócenie estetyki obszaru intymnego pacjentki (poprzez zmniejszenie i wymodelowanie warg sromowych), ale również zwiększenie zwartości i elastyczności tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu. Po skorygowaniu zbyt dużych lub niesymetrycznych warg sromowych pacjentka przestaje odczuwać dyskomfort podczas pożycia intymnego, uprawiania sportu i codziennych aktywności. Dodatkowo znacząco zmniejsza się u niej ryzyko podrażnień i otarć obszaru intymnego, a także infekcji grzybicznych (po zabiegu labioplastyki utrzymanie odpowiedniej higieny jest dużo łatwiejsze).

Klinika Sthetic zaprasza na konsultacje

Zainteresował Cię zabieg plastyki warg sromowych? Jeśli tak, nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on najodpowiedniejszą metodę terapii, dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer