fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Laser MonaLisaTouch™ – korekta warg sromowych bez użycia skalpela

Czy wiesz, że labioplastyka, czyli korekta warg sromowych metodą laserową to metoda, która przynosi lepsze wyniki niż zabiegi tego typu wykonywane przy użyciu skalpela? Co więcej, z uwagi na stosunkowo niewielką inwazyjność mogą poddać się jej osoby w każdym praktycznie wieku. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się na czym polega i jakie zalety posiada zabieg wykonywany przy użyciu lasera MonaLisaTouch™ w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Nie tylko estetyka

Mogłoby się wydawać, że niesymetryczne albo zbyt duże wargi sromowe to jedynie problem natury estetycznej. Nie jest to jednak do końca prawdą. Trzeba pamiętać, że problem taki może być również przyczyną różnego rodzaju dolegliwości, utrudniających chociażby uprawianie sportu czy aktywność seksualną. „Nie można też zapominać o wpływie tego rodzaju problemów na samopoczucie psychiczne pacjentek, które często przyznają się np. do obniżonej samooceny i wynikających z tego kłopotów w życiu codziennym” – wyjaśnia dr Oliwia Janiczek z Kliniki Sthetic. „Często zdarza się, że to właśnie dyskomfort psychiczny sprawia, iż pacjentka ostatecznie decyduje się na zabieg” – dodaje.

Laser MonaLisaTouch™ – dlaczego warto?

Dlaczego zabieg wykonywany przy użyciu lasera MonaLisaTouch™ to rozwiązanie znacznie lepsze niż tradycyjny skalpel? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że mamy tu do czynienia z dużo mniejszym ryzykiem powstawania blizn pooperacyjnych, co w przypadku okolic intymnych ma znaczenie szczególne. Podczas zabiegu nie występuje również krwawienie (laser stymuluje koagulację tkanki), a praktycznie nie da się tego uniknąć w przypadku użycia skalpela. Labioplastyka to także rozwiązanie, które pozwala na redukcję obszaru zabiegowego i wpływa na znaczne obniżenie dyskomfortu po zabiegu. Co oczywiste, radykalnemu skróceniu ulega również okres rekonwalescencji.

Dodatkowe korzyści z wykonania zabiegu

Wielu kobietom, które zdecydowały się na korektę warg sromowych przy użyciu lasera MonaLisaTouch™, zależało przede wszystkim na odpowiednim wymodelowaniu zewnętrznych obszarów intymnych. Warto jednak zaznaczyć, że zabieg tego rodzaju przynosi także inne korzyści. „Labioplastyka pozwala na zwiększenie zwartości i elastyczności tkanki, jako że stymuluje produkcję kolagenu. Nawet jeśli pacjentka poddała się zabiegowi wyłącznie z powodu odczuwanego dyskomfortu psychicznego, liczyć może więc nie tylko na przywrócenie estetyki obszaru intymnego, ale również na poprawę jakości życia poprzez czynniki fizjologiczny oraz funkcjonalny” – wyjaśnia Dr Oliwia Janiczek z Kliniki Sthetic.

Konsultacja w Klinice Sthetic

Korekta warg sromowych z użyciem lasera MonaLisaTouch™ cieszy się coraz większą popularnością. Stosunkowo mała inwazyjność, niewielkie ryzyko blizn pooperacyjnych, a także znacznie skrócony w porównaniu do zabiegów tego rodzaju przeprowadzanych z użyciem skalpela okres rekonwalescencji to ogromne atuty labioplastyki. Bez względu na to, czy chciałabyś dokonać korekty obszaru intymnego wyłącznie z powodów estetycznych, czy również dlatego, że problemy z nim związane utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie, laser MonaLisaTouch™ z pewnością będzie doskonałym wyborem. Dlatego nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer