fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Laserowa plastyka powiek – skuteczny sposób na opadające powieki

Czy opadające powieki można skorygować w sposób nie tylko bezpieczny, ale również niewymagający długiej rekonwalescencji? Okazuje się, że tak – wystarczy skorzystać z oferowanej przez Klinikę Sthetic laserowej plastyki powiek, znanej również pod nazwą blefaroplastyki laserowej. To wyjątkowo bezpieczny i małoinwazyjny zabieg, polegający na usunięciu nadmiaru tkanki skóry powiek. Jakie zmiany w okolicach oczu mogą być wskazaniem do jego przeprowadzenia? Jakich efektów możemy się spodziewać? Dlaczego w Klinice Sthetic dr Jagielskiej na konsultację u specjalisty warto umówić się już teraz, a koniecznie przed końcem marca? O tym wszystkim przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Bezpieczeństwo, komfort i krótki czas rekonwalescencji

Ponieważ zabieg plastyki powiek w Klinice Sthetic przeprowadzany jest przy użyciu nowoczesnego lasera, stanowi on świetną alternatywę dla dużo bardziej inwazyjnej interwencji chirurgicznej. “Blefaroplastyka laserowa to metoda, którą cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa i która łączy się z bardzo niewielkim dyskomfortem pacjenta. Warto również podkreślić, że skróceniu ulega również czas gojenia i rekonwalescencji. Poddana zabiegowi osoba może powrócić do codziennej aktywności o wiele szybciej, niż miałoby to miejsce przy tradycyjnej operacji“ – wyjaśnia dr Aleksandra Jagielska z Kliniki Sthetic.

Blefaroplastyka laserowa – wskazania do zabiegu

Opadanie górnych powiek, nadmiar wiotczejącej skóry, zmarszczki na powiekach – wszystkie te zmiany mogą być wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu blefaroplastyki laserowej. Trzeba pamiętać, że są one często nie tylko problemem estetycznym, ale często również zdrowotnym. Na przykład opadające powieki górne mogą powodować u pacjenta problemy ze wzrokiem, mniej lub bardziej ograniczając jego pole widzenia. Może być to nie tylko uciążliwe i irytujące, ale w pewnych sytuacjach również bardzo niebezpieczne – chociażby w przypadku osób prowadzących auto.

Efekty po przeprowadzeniu laserowej plastyki powiek

Blefaroplastyka laserowa to zabieg, dzięki któremu pacjent w krótkim czasie odzyska młody wygląd powiek. Skóra na nich stanie się bardziej napięta, zmarszczki ulegną znacznemu wygładzeniu, a jeśli zmiany powodowały problemy z widzeniem, również tutaj nastąpi wyraźna poprawa. „Laserowa plastyka powiek to doskonała metoda na to, by skutecznie pozbyć się nadmiaru skóry na górnych powiekach” – dodaje dr Jagielska.

Bezpłatna konsultacja w Klinice Sthetic

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swoich powiek, zauważyłeś u siebie ich opadanie lub doświadczasz problemów związanych z ograniczonym polem widzenia, jak najszybciej skontaktuj się z naszą Kliniką. Tylko do końca marca br. oferujemy bezpłatne konsultacje, podczas których nasz lekarz dokładnie przyjrzy się występującym u Ciebie objawom i zaproponuje najlepszą i najskuteczniejszą metodę leczenia. Laserowa plastyka powiek to bezpieczeństwo, komfort oraz szybki i utrzymujący się przez wiele lat po zabiegu efekt odmłodzenia.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer