fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie? W Sthetic robimy to bardzo skutecznie!

Masz problem z rozszerzonymi naczynkami bądź rumieniem? Jeśli tak, z pewnością zdążyłeś się już zorientować, że wszelkiej maści kosmetyki nie do końca się tu sprawdzają, zwłaszcza w przypadku zaawansowanych zmian skórnych. Z pomocą przychodzą natomiast nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny estetycznej. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy dwa skuteczne zabiegi laserowe, które znajdują się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej i cieszą się dużym zainteresowaniem naszych pacjentów. Pomogą Ci one zniwelować lub całkowicie zażegnać problem „pajączków”.

Przyczyny zmian w postaci rozszerzonych naczynek i rumienia

Choć z rozszerzonymi naczynkami czy rumieniem zmagają się przede wszystkim osoby o delikatnej i wrażliwej skórze, schorzenia te mogą dotknąć praktycznie każdego. Przyczyną ich wystąpienia może być chociażby ciąża i antykoncepcja, stres, nadciśnienie, a także czynniki genetyczne. Co więcej, pajączki powstawać mogą również z przyczyn zewnętrznych, takich jak niska bądź wysoka temperatura, silny wiatr czy promienie słoneczne. – Wielu pacjentów naszej warszawskiej kliniki z problemem rozszerzonych naczynek zmaga się od dawna, jednak są i tacy, u których zmiany pojawiły się nagle. Ci drudzy często nie wiedzą nawet, dlaczego tak się stało. Czasem udaje nam się wskazać przyczynę, czasem nie. Ważne, że dysponujemy metodami, które pomagają skutecznie walczyć z tego rodzaju schorzeniami – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

DyeVL – leczenie i profilaktyka zmian skórnych

Ta bezpieczna metoda laserowa dobrze sprawdza się w przypadku rumienia, rozszerzonych naczynek, a także naczyniaków i przebarwień. Co więcej, w przypadku skóry płytko unaczynionej i wrażliwej może stanowić doskonałą profilaktykę. Warto dodać, iż najnowsza głowica DyeVL to pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, a jednocześnie technologia dająca rezultaty laserów barwnikowych. Dla zwiększenia komfortu pacjenta w urządzeniu wykorzystywany jest system chłodzenia, który w dużym stopniu niweluje odczuwanie pieczenia skóry podczas zabiegu. – W Klinice Sthetic w Warszawie przeprowadzamy na ogół od 4 do 6 zabiegów laserem DyeVL. W przypadku większości pacjentów to wystarczająca liczba do tego, by osiągnąć pożądany efekt – tłumaczy dr Jagielska.

Laser frakcyjny Icon Max G – wysoka skuteczność i szybkie rezultaty

Technologia ta wykazuje dużą skuteczność w redukowaniu zarówno rozszerzonych naczynek, jak i rumienia. Na poziomie tkanek energia świetlna jest tu zamieniana na energię cieplną, co w konsekwencji prowadzi do obkurczenia rozszerzonych naczyń. Dobra wiadomość jest taka, że zabieg trwa bardzo krótko – do kilkunastu minut. Można zatem zdecydować się na niego nawet wówczas, gdy w stolicy jest się tylko przejazdem. Tym bardziej że terapia laserem Icon Max G nie wywołuje uciążliwych efektów ubocznych – lekka opuchlizna, o ile w ogóle się pojawi, utrzymuje się maksymalnie do 24 godzin. Efekty terapii widoczne są natomiast już po 2-3 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu.

Zamykanie naczynek i leczenie rumienia w centrum Warszawy

Ani rozszerzone naczynka, ani rumień nie są zmianami, na które jesteś skazany. Przeciwnie – możesz skutecznie z nimi walczyć. Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z warszawską Kliniką Sthetic i umówisz się na konsultację z naszym specjalistą, który zaproponuje Ci najlepszą metodę terapii.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer