fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Nie lekceważ kontuzji – sprawdź zabiegi ortopedyczne w Klinice Sthetic dr Jagielskiej!

O tym, że sport to zdrowie, wie niemal każdy. Nie każdy natomiast potrafi zaakceptować fakt, że jego uprawianie łączy się z możliwością odniesienia kontuzji. Gdy ta już się przytrafi, wiele osób próbuje poczekać, aż „samo przejdzie”. Niestety – w wielu przypadkach związane z urazem objawy nie tylko nie przechodzą, ale wręcz narastają. I coraz bardziej uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. W dzisiejszym wpisie omawiamy dwa zabiegi ortopedyczne z oferty Kliniki Sthetic, które okazują się niezwykle skuteczne w leczeniu kontuzji sportowych.

Lekki ból? Tylko do czasu…

Dlaczego część osób po odniesieniu kontuzji opóźnia wizytę w gabinecie lekarskim? Czy faktycznie nie dbają o własne zdrowie i dobre samopoczucie? Nie do końca. Wiele urazów, szczególnie na początku, objawia się dość niewinnie. Biegacz narzeka na przykład na lekki ból w kolanie, tenisista na lekki ból w łokciu, a amator siłowni na lekki ból barku. Tyle że ten „lekki ból” staje się coraz bardziej intensywny, a w końcu uniemożliwia danej osobie normalne funkcjonowanie – Nim jednak do tego dojdzie potrzeba kilku dni, tygodni, a czasem nawet miesięcy czy lat. Zdarzają się też okresy, gdy ból jest mniejszy lub nie pojawia się wcale. Potem jednak powraca. Czyli można powiedzieć, że własny organizm wprowadza niejako osobę kontuzjowaną w błąd, opóźniając podjęcie przez nią decyzji o wizycie w gabinecie lekarskim – tłumaczy dr Szymański z Kliniki Sthetic.

Leczenie kontuzji w Warszawie – dwa skuteczne zabiegi

W ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej znalazło się wiele małoinwazyjnych zabiegów ortopedycznych. O tym, które z nich najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnych kontuzji zadecyduje oczywiście nasz lekarz ortopeda. A oto przykłady dwóch takich terapii:

Komórki macierzyste

Dzięki technologii pozyskującej komórki macierzyste drogą liposukcji możliwe staje się otrzymanie milionów komórek, które bardzo dobrze sprawdzają się w terapii regeneracyjnej (odbudowa zniszczonej tkanki). Tego rodzaju terapię w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej stosujemy m.in. w przypadku urazów chrząstki stawowej (np. stawu skokowego, kolanowego oraz nadgarstków), łokcia tenisisty i golfisty, a także wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju złamań kostnych. Co bardzo istotne, po zabiegu z wykorzystaniem komórek macierzystych nie jest wymagana rekonwalescencja.

PRP

Dostępne metaanalizy potwierdzają, iż zastosowanie terapii osoczem bogatopłytkowym (PRP) jest skuteczne w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego. Ma korzystny wpływ na jego funkcjonowanie, a dodatkowo redukuje ból. Wskazaniem do tego rodzaju zabiegu są także tendinopatie (przewlekłe zmiany w wyniku przeciążenia ścięgien) i entezopatie (zmiany przeciążeniowo–zwyrodnieniowe przyczepu ścięgnistego). PRP sprawdza się również m.in. u pacjentów z bólem barku (zapalenia kaletki podbarkowo-naramiennej, zespół ciasnoty podbarkowej), skręceniach stawu skokowego z uszkodzeniem wiązadeł, a także przy zapaleniu ścięgna Achillesa.

Kontuzja? Nie czekaj – skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic!

Nie lekceważ bólu po urazie sportowym, nawet jeśli wciąż jest on niewielki. Pamiętaj, że im szybciej wdrożymy właściwe leczenie, tym szybciej Ty wrócisz do pełnej sprawności. Dlatego już dziś umów się na konsultację z naszym lekarzem ortopedą, który zapozna się z Twoim problemem i zaproponuje Ci najskuteczniejszą metodę terapii.

Do góry




Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer