fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Likwidacja blizn – trzy wybrane zabiegi z bogatej oferty Kliniki Sthetic

Blizny to problem dość powszechny. Mogą być to „pamiątki” jeszcze z dzieciństwa, ale mogą też pojawić się już w życiu dorosłym, np. na skutek ulegnięcia wypadkowi czy poddaniu się operacji. Na szczęście w ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej znajduje się szereg zabiegów, dzięki którym blizny na ciele można całkowicie zlikwidować bądź też znacząco je zniwelować. W dzisiejszym wpisie omówimy kilka rodzajów terapii, które z uwagi na wysoką skuteczność cieszą się wśród naszych pacjentów szczególnym zainteresowaniem.

Czym są blizny i dlaczego warto je usuwać

Blizna to zmiana skórna, do której dochodzi w momencie, gdy podczas uszkodzenia skóry właściwej ubytek zastąpiony zostaje tkanką łączną włóknistą. Gdy ilość tej tkanki jest większa niż ilość tkanki zniszczonej, mamy do czynienia z powstaniem blizny o charakterze przerostowym (bliznowcem). Gdy z kolei tkanki łącznej włóknistej jest niewiele, powstaje blizna o charakterze zanikowym. – Technologie, którymi dysponujemy, pozwalają pozbyć się lub zniwelować zarówno blizny o charakterze przerostowym, jak i zanikowym. Ma to szczególne znaczenie dla tych pacjentów, u których pojawiły się one w bardzo widocznych miejscach, takich jak twarz, szyja czy przedramię. Trzeba jednak pamiętać, że również blizny bardziej ukryte mogą powodować dyskomfort i wpędzać w kompleksy, dlatego i nimi warto się zająć – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Blizna? Sprawdź, jak usunąć ją bez bólu i nieinwazyjnie!

Zabiegi w Klinice Sthetic, których celem jest likwidacja blizn na ciele pacjenta, to metody małoinwazyjne i bezbolesne. Staramy się, by zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort. Większość proponowanych przez nas terapii nie wymaga też rekonwalescencji – po sesji zabiegowej pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych aktywności. A oto trzy wybrane zabiegi na blizny z naszej oferty:

Osocze bogatopłytkowe

Ta w 100% naturalna i bardzo bezpieczna metoda regeneracji skóry doskonale sprawdza się m.in. w przypadku blizn potrądzikowych. Osocze uzyskuje się tutaj z krwi pacjenta, co wyklucza ryzyko nietolerancji czy alergii. Po pobraniu krew umieszcza się w specjalnej wirówce. Do zabiegu (w formie iniekcji) wykorzystuje się sam koncentrat bogatopłytkowy, który po podaniu w skórę inicjuje produkcję kolagenu i pobudza komórki macierzyste. Pierwsze efekty w postaci wygładzenia blizn widoczne są po około dwóch tygodniach.

Laser frakcyjny

Metoda ta polega na likwidacji blizn za pomocą nowoczesnego lasera. Jego głowicę przykłada się do obszaru poddawanego leczeniu, a urządzenie wysyła wiązki światła, które leczą chorą tkankę. Procedura trwa tylko kilkanaście minut, a efekty zabiegu widoczne są już często już po dwóch tygodniach. Co istotne, sesja z użyciem lasera frakcyjnego nie wywołuje uciążliwych efektów ubocznych. Lekka opuchlizna i pieczenie utrzymują się maksymalnie przez jedną dobę.

ClearLift

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu ClearLift są blizny zarówno potrądzikowe, jak i pooperacyjne oraz pourazowe. Ta bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna metoda wykorzystuje działanie najnowocześniejszego na rynku, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Podczas zabiegu stosuje się punktowe wiązki o dużej mocy, które uszkadzają komórki skóry i inicjują proces jej odbudowy. Produkcja nowych włókien kolagenowych i elastynowych trwa kilka tygodni, a po zabiegu pacjent powinien zadbać o intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry oraz unikać opalania się.

Zapraszamy na konsultację w Klinice Sthetic

Zastanawiasz się, jaką metodą najskuteczniej usunąć możesz swoją bliznę? W Klinice Sthetic oferujemy aż dziesięć różnych zabiegów na tego rodzaju defekt skórny, a wyboru pomoże Ci dokonać nasz specjalista. Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację w naszej warszawskiej siedzibie.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer