fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Lipotransfer Easy Fat w Klinice Sthetic – bezpieczna i bezbolesna metoda regeneracji skóry

Czy skórze można w naturalny sposób przywrócić objętość, a jednocześnie pobudzić w niej procesy regeneracyjne? Jak najbardziej – takie możliwości daje na przykład znajdujący się w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej zabieg lipotransferu Easy Fat. Pozwala nie tylko wypełnić zmarszczki, ale też m.in. wymodelować policzki i brodę, dokonać rewitalizacji skóry dłoni czy poprawić owal twarzy. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie są wskazania do jego przeprowadzenia, na czym polega procedura oraz na jakie efekty może liczyć pacjent.

Wskazania i obszary zabiegowe

Zredukowanie wiotkości skóry i przywrócenie jej objętości w naturalny sposób, wypełnienie zmarszczek, pobudzenie procesów regeneracyjnych – wszystkie one mogą być wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu lipotransferu Easy Fat. Obszary, na których jest on wykonywany, obejmują m.in. twarz (nadanie objętości), policzki (podniesienie i podkreślenie), nos (korekcja), okolice ust i brody (modelowanie), dłonie (rewitalizacja), a nawet delikatne okolice oczu, szyi i dekoltu. – Pacjenci, którzy rozważają Easy Fat lub już poddali się temu zabiegowi doceniają przede wszystkim fakt, że zapewnia on bardzo naturalne efekty, nie zmieniając rysów twarzy. Co więcej, trwa zaledwie 40 minut i nie wymaga rekonwalescencji – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Opatentowana kaniula i sterylność dzięki systemowi zamkniętemu

Zabieg lipotransferu Easy Fat jest procedurą całkowicie bezpieczną, ponieważ wykorzystuje się w nim własną tkankę tłuszczową pacjenta. Mamy tu także do czynienia ze sterylną metodą pobierania preparatu. Za pomocą specjalnie opatentowanej kaniuli tkanka tłuszczowa, po podaniu znieczulenia, pozyskiwana jest z okolicy biodra pacjenta. Następnie usuwa się z niej płyn znieczulający i czerwone krwinki, które mają toksyczne i prozapalne działanie na tłuszcz. Procedura ta, wraz z późniejszym wstrzykiwaniem tłuszczu, odbywa się w systemie zamkniętym, a z jednego pobrania uzyskuje się nawet 15 ml preparatu. To ilość wystarczająca do wykonania pełnej korekcji twarzy (np. podniesienia policzków czy plastyki nosa). – Easy Fat to innowacyjny i bezpieczny zabieg, a pobrana od pacjenta tkanka tłuszczowa bogata w komórki macierzyste, po podaniu w wybrany obszar, pozwala na jego wypełnienie i regenerację – wyjaśnia dr Jagielska.

Imponujące i długotrwałe efekty metody lipotransferu Easy Fat

Liczba serii lipotransferu Easy Fat uzależniona jest od rodzaju zaplanowanej terapii, a efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Poza redukcją zmarszczek zabieg prowadzi do wyraźnego odmłodzenia, doskonale regeneruje i odżywia struktury skóry, a co najważniejsze zapewnia naturalne rezultaty, nie zmieniając rysów twarzy pacjenta. Nic zatem dziwnego, że dostępna w ofercie Kliniki Sthetic metoda lipotransferu Easy Fat by dr Mario Goisis stała się na całym świecie najnowszym trendem w autologicznych zabiegach medycyny regeneracyjnej.

Zapraszamy na konsultacji

Zastanawiasz się, czy zabieg lipotransferu Easy Fat będzie dla Ciebie odpowiednią metodą terapii? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Dokładnie zapozna się on z Twoim problemem i zaproponuje Ci optymalne rozwiązanie.

 

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer