fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

MEGA CIAŁO: ACCENT PRIME – innowacyjny i bezpieczny zabieg dla Twojej skóry

Dzisiejszy wpis, kolejny z naszej nowej serii „MEGA CIAŁO”, poświęcony będzie luksusowemu zabiegowi Accent Prime, który dostępny jest w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej. Jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z takimi problemami jak cellulit, obwisła skóra czy nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, ale nie tylko. Jakie są inne wskazania do jego przeprowadzenia? Jakie technologie zostały w nim zastosowane? Co sprawia, że zabieg ten jest bezbolesny i bardzo bezpieczny? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym dzisiejszym wpisie.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu Accent Prime

Zauważyłaś na swojej skórze bruzdy albo zmarszczki? Masz wrażenie, że Twoja skóra straciła jędrność lub na jej powierzchni pojawiły się przebarwienia? A może masz problem w postaci rozstępów? Wszystkie tego rodzaju defekty, podobnie jak wspomniane we wstępie cellulit, nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej (w postaci np. drugiego podbródka) czy obwisła skóra (np. na skutek utraty wagi, ciąży bądź w wyniku starzenia się) mogą stać się wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Accent Prime w Klinice Sthetic w Warszawie.

Zastosowane technologie

Urządzenie Accent Prime to wyposażona w kilka głowic platforma. Ma ono najwyższą z dostępnych na rynku częstotliwość fali radiowej w unikalnej technologii UniPolar. Co więcej, mamy tu również nowoczesną, opatentowaną technologię ultradźwiękową o poprzecznym (zimnym) działaniu. Zimne ultradźwięki działają selektywnie na komórki tłuszczowe i niszczą ich membranę. Z kolei ciepłe ultradźwięki generują skompresowaną falę ultradźwiękową i rozbijają lokalne depozyty tłuszczu za pomocą temperatury. „Podczas zabiegu używać można ciepłych lub zimnych ultradźwięków, a także, dla uzyskania lepszego efektu, łączyć obie te technologie” – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Dlaczego właśnie Accent Prime?

Głowica zabiegowa Accent Prime wyposażona jest w dużą końcówkę w postaci talerza, dzięki czemu czas zabiegu jest naprawdę krótki (od 20 do 45 minut). Uwagę zwraca także selektywność – zabieg wykonywać można na różnych głębokościach skóry, zwiększając tym samym jego skuteczność. Co więcej, jest on wyjątkowo bezpieczny, i to bez względu na fototyp oraz grubość skóry (może być stosowany nawet w tak delikatnych miejscach, jak szyja czy dekolt). Dzięki łączeniu różnych technologii rezultaty osiągane są szybciej, a ilość sesji potrzebnych do osiągnięcia zamierzonego efektu zmniejsza się. Co niezwykle istotne, zabieg jest bezbolesny dla pacjenta, jako że rozgrzewanie następuje tutaj stopniowo, a dodatkowo urządzenie ma wbudowany specjalny system chłodzenia.

Żadnych skutków ubocznych i śladów na skórze

Z pewnością zastanawiasz się, z jakimi skutkami ubocznymi łączy się zabieg Accent Prime. Mamy dla Ciebie super wiadomość: z żadnymi. Nie pozostawia on też żadnych śladów na skórze i nie jest po nim potrzebna żadna rekonwalescencja – zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych zadań. Na efekty również nie będziesz musiała długo czekać – pojawią się one tuż po pierwszym zabiegu. W ciągu kolejnych 3-6 miesięcy, w miarę odbudowywania się włókien kolagenowych, widoczny będzie już pełen efekt zabiegów Accent Prime. Dlatego nie czekaj i już dziś zgłoś się na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej – Ty również możesz mieć MEGA CIAŁO!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer