fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej

Ujędrnianie skóry, poprawa owalu twarzy, wypełnianie zmarszczek – choć faktem jest, że z większości zabiegów korzystają głównie kobiety, w gabinetach medycyny estetycznej coraz częściej pojawiają się również mężczyźni. Na jakie procedury decydują się najchętniej?

Jedni odwiedzają gabinet pod wpływem zachęty ze strony partnerki, inni pragną po prostu pozbyć się wstydliwego problemu lub poprawić swój – pożądany szczególnie w życiu zawodowym – wizerunek. Motywacje mężczyzn decydujących się na zabiegi medycyny estetycznej są różne. Niewątpliwie jednak ich zainteresowanie możliwościami, jakie daje ta gałąź medycyny, z roku na rok rośnie. Wspólnie z dr Aleksandrą Jagielską ze Sthetic Klinika dr Jagielskiej przyglądamy się zabiegom, które wśród pacjentów cieszą się największą popularnością.

Zachowaj twarz z SonoQueen

Podział na zabiegi dla kobiet i mężczyzn jest zupełnie nienaturalny, ponieważ większość terapii tak naprawdę może pomóc i jednym, i drugim. Dobrym przykładem jest SonoQueen – zabieg wykorzystujący technologię HIFU, która pozwala przeprowadzić tzw. lifting bez skalpela, wskazany u mężczyzn, którzy boją się bólu, iniekcji czy okresu rekonwalescencji po zabiegach.

– Wykorzystanie sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości pozwala na przeprowadzenie niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Wiązka fali pozwala dotrzeć aż do warstwy SMAS, aktywując efekt napięcia w głębokiej warstwie skóry. Dzięki temu bezinwazyjnie możemy przeprowadzić u mężczyzn nawet redukcję głębokich zmarszczek czy podwójnego podbródka – mówi dr Aleksandra Jagielska.

Oczywiście SonoQueen to nie jedyny zabieg idealny dla panów, którzy chcą się pozbyć zmarszczek i poprawić owal twarzy. Bardzo dobre efekty w eliminowaniu oznak starzenia daje u mężczyzn także wypełniacz Radiesse na bazie hydroksyapatytu wapnia. Jak podkreśla dr Aleksandra Jagielska, od lat wykorzystuje się go do skutecznego i naturalnego wypełniania bruzd nosowo-wargowych, modelowania policzków czy poprawy linii żuchwy .

Stop łysieniu i nadpotliwości

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stanowią też rozwiązanie pewnych męskich problemów. Należy do nich leczenie nadpotliwości, w którym wykorzystuje się toksynę botulinową. – Nadpotliwość to nie jest choroba, jednak może powodować dyskomfort zarówno w życiu zawodowym, jak i towarzyskim. Na szczęście od lat z powodzeniem udaje się nam skutecznie niwelować ten problem. Botox stosowany w terapii hamuje wydzielanie acetylocholiny z zakończeń nerwowych, co blokuje wydzielanie potu – tłumaczy dr Aleksandra Jagielska.

Częstym problemem, z którym do klinik medycyny estetycznej zgłaszają się mężczyźni, jest łysienie androgenowe. Zabiegiem pierwszego wyboru w tym przypadku jest mezoterapia igłowa skóry głowy, podczas której – za pomocą malutkich nakłuć – podaje się preparaty wzmacniające cebulki włosowe. Zawierają one szereg witamin i substancji hamujących dalsze wypadanie włosów oraz pobudzają wzrost nowych. Odżywienie skóry głowy skutkuje zagęszczeniem włosów, a także znaczną poprawą ich kondycji.

Nowością w leczeniu łysienia jest terapia peptydowa Dr. Cyj Hair Filler, która łączy właściwości siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego, mających razem zdolność do stymulacji wzrostu, regeneracji i odżywiania cebulek włosowych. Preparat stosuje się w celu powstrzymywania procesów łysienia, jak i zagęszczenia i wzmocnienia włosów. Zaleca się go również po przeszczepie włosów. – Terapia działa na poziomie genów i DNA i daje znakomite efekty już po dwóch miesiącach. Kwas hialuronowy ułatwia przenikanie substancjom odżywczym, natomiast obecne w preparacie peptydy po odłączeniu od niego naśladują substancje odpowiedzialne w naszym organizmie za wzrost włosów – wyjaśnia dr Aleksandra Jagielska. Preparat działa jeszcze przez 14 dni po aplikacji, a cała terapia składa się z czterech zabiegów wykonywanych w odstępach dwutygodniowych.

Dobór odpowiedniej metody terapii łysienia, jak w przypadku wszystkich zabiegów poprzedzony jest  konsultacją medyczną.

Zapisz się już teraz! tel. +48 696 449 440
e-mail: klinika@sthetic.pl

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer