fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Niepokoją Cię zmiany na Twojej skórze? Nie czekaj – zgłoś się do Kliniki Sthetic!

Praktycznie każda zmiana na skórze powinna zostać oceniona przez specjalistę. Niestety wiele osób zwleka z wizytą w jego gabinecie, mimo że w niektórych przypadkach czas ma naprawdę duże znaczenie. W naszym dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie zmiany powinny nas szczególnie zaniepokoić, w jaki sposób oceniamy je w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej oraz z jakich metod korzystamy, by usunąć je nie tylko skutecznie i bezpiecznie, ale również bezboleśnie.

Dermatoskopia – kiedy?

Wiele zmian skórnych lekarz jest w stanie ocenić bardzo szybko. Należą do nich chociażby niegroźne dla zdrowia brodawki czy włókniaki. Jednak innego rodzaju zmiany skórne mogą już wymagać dermatoskopowej oceny zmian. Dotyczy to m.in. zmian o nieregularnych brzegach, zmian szybkorosnących, tych o niejednolitym kolorze oraz tych, którym towarzyszy krwawienie czy łuszczenie się. – Dermatoskopowa ocena znamion to badanie nieinwazyjne i nie wymagające żadnych przygotowań. Pomaga ono specjaliście sklasyfikować zmianę skórną, w tym również wykryć chorobę nowotworową. Sam dermatoskop to specjalna lupa o dużym powiększeniu, z wbudowanym źródłem światła. Ocena zmian za jej pomocą pozwala dodatkowo ustalić metodę ich usuwania – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Jakie zmiany skórne usuwamy?

W Klinice Sthetic mamy do zaoferowania wiele nowoczesnych metod, dzięki którym zmianę skórną nasz specjalista usunąć może w sposób bezpieczny i bezbolesny, a często również nie łączący się z pozostawieniem na skórze widocznych śladów. Znamiona barwnikowe, brodawki, bliznowce, plamy soczewicowate, włókniaki, pieprzyki, naczyniaki krwionośne – to tylko przykłady zmian, w przypadku których możemy zaoferować skuteczną terapię. – W naszej klinice o metodzie usuwania zmian decyduje specjalista. Oczywiście w porozumieniu z pacjentem, zwłaszcza gdy dostępnych opcji jest kilka. Dużą wagę przykładamy przy tym do komfortu tego drugiego, stosując podczas zabiegów odpowiednie znieczulenie miejscowe – mówi dr Jagielska.

Nowoczesne sposoby usuwania zmian na skórze

W przypadku konieczności usunięcia zmiany skórnej, w Klinice Sthetic wykorzystujemy następujące metody:

Leczenie chirurgiczne

Metoda ta, stosowana m.in. przy usuwaniu dużych włókniaków oraz brodawek, polega na wycięciu zmiany skórnej w znieczuleniu miejscowym, a także – w razie potrzeby – na dodatkowym założeniu szwów.

Zabiegi laserowe

To metoda, którą stosuje się m.in. w przypadku usuwania łagodnych zmian skórnych oraz brodawek umiejscowionych na podeszwach stóp. Skierowana na wybrany obszar wiązka laserowa odparowuje zmianę w sposób nieinwazyjny, bezbolesny, a przy tym bezkrwawy. Co więcej, nie pozostawia na skórze blizny.

Kriochirurgia

Ta bezpieczna metoda usuwania zmian skórnych, która nie pozostawia blizn ani odbarwień, stosowana jest m.in. w przypadku włókniaków i brodawek. Polega na wymrażaniu ich azotem lub podtlenkiem azotu. Na skutek mocnego ochłodzenia uszkodzone komórki oddzielają się od zdrowej tkanki.

W niektórych przypadkach w warszawskiej Klinice Sthetic zmiany skórne usuwamy również metodą elektrokoagulacji oraz poprzez ostrzykiwanie lekiem z grupy sterydów (m.in. w przypadku bliznowców).

Konsultacja w Klinice Sthetic

Nie lekceważ zmian, które zaobserwowałeś na swojej skórze. Pamiętaj, że czas ma tutaj często ogromne znaczenie, dlatego już dziś skontaktuj się z Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po dokładnym badaniu wybierze on dla Ciebie najbardziej skuteczną metodę postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer