fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
PROMOCJA!

-30% na zabiegi na ciało: LPG Endermologia Alliance i Accent Prime. Tylko w czerwcu!

Sprawdź
PROMOCJA!

Bezpłatne konsultacje:
– chirurgia (blefaroplastyka, Endolift, lipotransfer Easy Fat)
– ginekologia – labioplastyka. Tylko w czerwcu!

Sprawdź
ENDOLIFT - nowość!

Nowość w Sthetic!

Skuteczny laser do ujędrniania, liftingu skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu!

 

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabiegi ortopedyczne

Innowacyjne i bezpieczne zabiegi ortopedyczne.

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Nasz zespół

Specjaliści Kliniki dr Jagielskiej Sthetic w Warszawie – medycyna estetyczna, ginekologia estetyczna i dermatochirurgia w jednym miejscu, w atrakcyjnej cenie


Dr Łukasz Tatara, chirurg

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W Klinice dr Jagielskiej zajmuje się chirurgią, w szczególności dermatochirurgią oraz transferem tkanki tłuszczowej. Uczestnik szkoleń prowadzonych przez światowe sławy takie jak dr Mario Goisis i dr Mark Bermann.

Umiejętności chirurgiczne doskonali operując w gronie specjalistów w jednym z topowych warszawskich szpitali. W Klinice Sthetic zgłębia tajniki medycyny regeneracyjnej i anti-aging, dynamicznie rozwijając się w chirurgii estetycznej. Pasjonuje się zagadnieniami związanymi z regeneracją tkanek i narządów z użyciem komórek macierzystych. Lekarz praktyk. Jego podejście do pacjenta cechuje spokój, subtelność i fachowość.


Dr Tomasz Szymański, ortopeda

Ortopeda i traumatolog narządu ruchu na co dzień pracujący w jednej z najlepszych prywatnych klinik ortopedycznych w Polsce. Szczególnie zainteresowany w chirurgii stawu kolanowego, skokowego oraz medycynie sportowej, a także medycynie regeneracyjnej.

Wierzy, że nowe możliwości medycyny w wielu przypadkach mogą zapobiec lub oddalić konieczność operacji w chorobach zwyrodnieniowych stawów. Wykładowca oraz uczestnik wielu konferencji i sympozjów, a także kursów cadaverowych w Polsce i zagranicą m. in. odbył staż w Szwajcarii, uczestniczył w kursach i konferencjach w Chinach, Niemczech, Szkocji.  Jako lekarza cechuje go empatia, otwartość, łatwość  nawiązywania kontaktu i poczucie humoru.

Prywatnie interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Uwielbia podróże, zwiedzanie, poznawanie ludzi, miejsc oraz smaków. Zimą narciarstwo, latem jazda na motocyklu. Taniec ludowy – pasja trwająca od dziecka do chwili obecnej. Od niedawna jest świeżo upieczonym Tatą małej Zosi, a już niebawem na świat przyjdzie druga córka Tosia.

W Klinice dr Jagielskiej zajmuje się medycyną regeneracyjną wykorzystując komórki macierzyste z tkanki tłuszczowej. Zabieg przeprowadzany wspólnie z chirurgiem dr Łukaszem Tatara.


Dr Michał Szoszkiewicz, ortopeda

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na co dzień pracuje w oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. św. Anny w Warszawie gdzie m. in. doskonali umiejętności z zakresu leczenia operacyjnego. Dodatkowo zajmuje się leczeniem zachowawczym schorzeń z zakresu Ortopedii i Traumatologii w tym leczeniem małoinwazyjnym za pomocą iniekcji miejscowych poprawiających funkcjonalność stawu i komfort pacjenta na co dzień. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnik szkoleń i kursów zarówno krajowych i zagranicznych. W pracy podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, starając się pomóc wrócić do pełnej sprawności. W wolnym czasie pasjonat kolarstwa szosowego.


Greese

dr Janusz Greese Łyko – specjalista chirurgii plastycznej, chirurg ogólny

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1995).

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (od 2004).

W latach 1995-2004 związany z Kliniką Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty I stopnia chirurgii ogólnej (1997), a następnie specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej (2004).

Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i za granicą – wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce.

Wykonuje pełen zakres operacji w dziedzinie chirurgii plastycznej estetycznej – operacje piersi (powiększenie piersi, plastyka piersi, ginekomastia), operacje twarzy (plastyka powiek, plastyka odstających małżowin usznych, plastyka nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej, facelifting), modelowanie sylwetki ciała (liposukcja, plastyka brzucha), operacje u transseksualistów, zabiegi medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) oraz operacje rekonstrukcyjne (plastyka blizn i zniekształceń bliznowatych, usuwanie zmian skórnych).

Przez ponad 10 lat ordynator oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie (2004-2015), konsultant i operator oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu MSWiA w Warszawie (2011-2012), konsultant i operator w Centrum Medycznym MEDREX w Białymstoku (2012-2013).

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie – m.in. ordynatorem oddziału Chirurgii Plastycznej w INMEDION Instytucie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej (od 2015) oraz konsultantem i operatorem w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego (od 2005), jak również biegłym sądowym (powoływanym „ad hoc”) w zakresie chirurgii plastycznej (od 2012).

Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsat pt. „Chcę być piękna”. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda, Superstacja oraz w różnych ośrodkach radiowych oraz na czatach internetowych, jak również w artykułach prasowych.

Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej – to doświadczenie lekarza praktyka.

Wolny czas spędza na realizacji swojej pasji muzycznej w gronie przyjaciół muzyków, na łonie natury uprawiając różne sporty wodne – nurkowanie i żeglowanie.

Języki: angielski

 


Dr Oliwia Janiczek-specjalista ginekolog położnik

Pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim.  Jest Absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej . Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny
Estetycznej i Anti – Aging.  Zajmuje się ginekologią estetyczną i zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zakres usług:

• Labioplastyka – redukcja warg sromowych mniejszych w znieczuleniu miejscowym
• Plastyka przedsionka pochwy w znieczuleniu miejscowym
• Ostrzykiwanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
• Rewitalizacja pochwy i przedsionka pochwy osoczem bogatopłytkowym
• Plastyka napletka łechtaczki
• Ostrzykiwanie punktu „G” (orgasmic shot)


Adamowska

Dr Agnieszka Adamowska – Lekarz medycyny, specjalista dermatolog-wenerolog

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracuje w Luxmedzie i Profemedzie. Od lat prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską. Od 2001 r. zajmuję się medycyną estetyczną. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, laseroterapii i dermatologii klinicznej. Wykonuje liczne zbiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, pilingi, kwas polimlekowy, mezoterapię. Usuwa brodawki, znamiona, włókniaki i inne niedoskonałości skóry laserem CO2, elektrokoagulacją, łyżeczkowaniem. Wykonuje laserem Palomar Star Lux 500: usuwanie naczyń, rumienia, przebarwień , blizn, rozstępów, fotoodmładzanie, resurfacing skóry.


Dominika Kownacka

Dominika Kownacka – trycholog

Dominika Kownacka trycholog, diagnosta obrazowy doświadczenie zawodowe zdobywała we Włoszech od 2006 roku, a jej mentorem był Cezare Ragazzi, który był pionierem trychologii we Włoszech.

Asystowała przy diagnostyce, zabiegach trychologicznych po przeszczepach włosów oraz poznała wielu naukowców i specjalistów z dziedziny trychologii. Swoje sukcesy zawodowe zawdzięcza wieloletniej współpracy z marką TricoHeal.

Kolejne szkolenia odbywały się w Hiszpanii, Angli, Francji, Szwecji, a później w Polsce.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy i uczestnictwu w wielu sympozjach dermatologicznych, endokrynologicznych i trychologii estetycznej poznała najnowocześniejsze rozwiązania trychologii jako wąskiej specjalizacji. Skuteczne terapie przeprowadzone przez trycholog Dominikę Kownacką uznawane są za spektakularne uzupełnienie pracy dermatologów, ginekologów, endokrynologów, dietetyków oraz lekarzy innych specjalizacji. Jako ekspert wielokrotnie zapraszana do programów TV, audycji radiowych oraz prasy. Jest prekursorem trychologii w Polsce.

Od 2006 roku prowadzi własną działalność w dziedzinie trychologii, a ogromne sukcesy w pracy spowodowały, iż chętnie jest zapraszana na wywiady w mediach.

Liczne publikacje przyczyniły się dużego zainteresowania dziedziną trychologii, gdyż jak dowodzą badania, na wypadanie włosów cierpi co druga osoba.


Arkadiusz Jesiotr – Masażysta

Z branżą kosmetyczną jestem związany od ponad 20 lat. Specjalizuję się w masażu leczniczym, antycellulitowym i modelującym sylwetkę. Klientom kliniki Sthetic proponuję również zabiegi wspomagające odchudzanie, zabiegi przy użyciu aparatury i pielęgnację w okresie ciąży. Moją wiedzę i doświadczenie poszerzałem podczas licznych szkoleń, obejmujących m.in. warsztaty refleksoterapii, szkolenie w zakresie masażu gorącymi kamieniami, masażu relaksacyjnego De La Mer, a także szkolenie i ukończenie kursu Aromatherapy Associates. Solidnym fundamentem dla mojej pracy jest kierunkowe wykształcenie – jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.


Miranda

Miranda Gontarek – Kosmetolog

Dyplomowana pielęgniarka, kosmetolog, ekspert w przeprowadzaniu zabiegów w likwidowaniu niedoskonałości skóry, wyszczuplania i modelowania ciała. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, zwiotczenia skóry, cellulitu, a także zabiegach pielęgnacyjnych okolicy twarzy, szyi i dekoltu, będących uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi: DermaPen – frakcyjne mikronakłuwanie skóry, Geneo, Maximus TriLipo, Proshock Ice, epilacja laserowa, peelingi, mikrodermabrazja, przygotowywanie materiału do mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym.

Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Kompetentna, miła, dokładna i precyzyjna.


Miranda

Aleksandra Demaniuk – recepcjonistka

Studentka Kultury Japonii na Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, oraz Kulturoznawstwa i Japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

W kulturze Japonii najbardziej interesują ją tradycyjne sztuki performatywne, a w szczególności teatr nou. Kolejną jej pasją jest fotografia, z naciskiem na kreacyjną fotografię studyjną, oraz fotografię analogową. Wiedzę na jej temat pogłębia aktualnie w Warszawskiej Akademii Fotografii. Lubi książki, tenisa i squasha, oraz gry planszowe. Uwielbia poznawać nowych ludzi i odkrywać ich zainteresowania. Wierzy, że dobrym słowem i pracowitością można osiągnąć wszystko.


Muszler

Beata Muszler – Menadżer kliniki

Politolog z wykształcenia, menedżerka z wyboru.

Do 2002 w Sport Magnum w Warszawie była kierownikiem administracyjnym, później przez 12 lat jako prezes spółki DELFIN zarządzała Klubem REVITA Wellness w Józefowie.

Kombinacja poczucia humoru, otwartości na ludzi i pozytywnego nastawienia do świata sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty z innymi i buduje trwałe relacje. Zakochana w bieganiu i jodze traktuje je jako środki do utrzymania doskonałej formy i osiągania wewnętrznej równowagi. Pozytywna energia, która od niej emanuje stawia na nogi nawet najbardziej opornych.

Beata ceni ludzi pracowitych, uczciwych i kreatywnych.

Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych…

 

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer