fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Nowość!

Innowacyjny peeling węglowy bez lasera!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Nasz zespół

Specjaliści Kliniki dr Jagielskiej Sthetic w Warszawie – medycyna estetyczna, ginekologia estetyczna i dermatochirurgia w jednym miejscu, w atrakcyjnej cenie


Dr Łukasz Tatara

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W Klinice dr Jagielskiej zajmuje się chirurgią, w szczególności dermatochirurgią oraz transferem tkanki tłuszczowej. Uczestnik szkoleń prowadzonych przez światowe sławy takie jak dr Mario Goisis i dr Mark Bermann.

Umiejętności chirurgiczne doskonali operując w gronie specjalistów w jednym z topowych warszawskich szpitali. W Klinice Sthetic zgłębia tajniki medycyny regeneracyjnej i anti-aging, dynamicznie rozwijając się w chirurgii estetycznej. Pasjonuje się zagadnieniami związanymi z regeneracją tkanek i narządów z użyciem komórek macierzystych. Lekarz praktyk. Jego podejście do pacjenta cechuje spokój, subtelność i fachowość.


Greese

dr Janusz Greese Łyko – specjalista chirurgii plastycznej, chirurg ogólny

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1995).

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (od 2004).

W latach 1995-2004 związany z Kliniką Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty I stopnia chirurgii ogólnej (1997), a następnie specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej (2004).

Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i za granicą – wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce.

Wykonuje pełen zakres operacji w dziedzinie chirurgii plastycznej estetycznej – operacje piersi (powiększenie piersi, plastyka piersi, ginekomastia), operacje twarzy (plastyka powiek, plastyka odstających małżowin usznych, plastyka nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej, facelifting), modelowanie sylwetki ciała (liposukcja, plastyka brzucha), operacje u transseksualistów, zabiegi medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) oraz operacje rekonstrukcyjne (plastyka blizn i zniekształceń bliznowatych, usuwanie zmian skórnych).

Przez ponad 10 lat ordynator oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie (2004-2015), konsultant i operator oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu MSWiA w Warszawie (2011-2012), konsultant i operator w Centrum Medycznym MEDREX w Białymstoku (2012-2013).

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie – m.in. ordynatorem oddziału Chirurgii Plastycznej w INMEDION Instytucie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej (od 2015) oraz konsultantem i operatorem w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego (od 2005), jak również biegłym sądowym (powoływanym „ad hoc”) w zakresie chirurgii plastycznej (od 2012).

Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsat pt. „Chcę być piękna”. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda, Superstacja oraz w różnych ośrodkach radiowych oraz na czatach internetowych, jak również w artykułach prasowych.

Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej – to doświadczenie lekarza praktyka.

Wolny czas spędza na realizacji swojej pasji muzycznej w gronie przyjaciół muzyków, na łonie natury uprawiając różne sporty wodne – nurkowanie i żeglowanie.

Języki: angielski


Dźwigała

Dr n.med. BOHDAN DŹWIGAŁA – specjalista ginekolog-położnik-onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1991. Staż podyplomowy, pierwsze szlify zawodowe oraz specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskał w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Otwocku. W latach 2008 – 2014 pełnił funkcję ordynatora w szpitalu SP ZOZ w Garwolinie budując od podstaw oddział ginekologiczno-położniczy, jego zespół, prestiż, tworząc nową jakość. Wprowadził wówczas nowe techniki operacyjne w zakresie endoskopii, leczenia zaburzeń statyki narządu rodnego, w tym wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. Promował porody naturalne, rodzinne, szkołę rodzenia, porody w znieczuleniu ogólnym oraz porody drogami natury po przebytym cięciu cesarskim. W 2013 obronił rozprawę doktorską z dziedziny położnictwa na I Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierunkiem promotora Prof. Mirosława Wielgosia.

Codzienna praktyka lekarska oraz chęć pogłębiania wiedzy medycznej przyczyniły się do rozpoczęcia w 2012 roku nowej specjalizacji z dziedziny ginekologii onkologicznej najpierw w Centrum Onkologii w Warszawie, a następnie w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Jego umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie położnictwa i ginekologii potwierdzają liczne certyfikaty, kursy i szkolenia krajowe i zagraniczne z ultrasonografii, kolposkopii, cytodiagnostyki, operacji ginekologicznych, laparoskopii, histeroskopii i uroginekologii. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG) i obecnie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO).

Czas wolny spędza aktywnie zajmując się turystyką, żeglarstwem, grając w tenisa, jeżdżąc na nartach i ucząc się języków obcych.

Zainteresowanie ginekologią estetyczną wynika z jego codziennej praktyki specjalisty ginekologa-położnika, chęci pogłębiania wiedzy i poszukiwania nowych alternatywnych metod leczenia pacjentek.

 


Mosoń

Dr Katarzyna Mosoń – ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2007).

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywa pracując w II Klinice Ginekologii i Położnictwa CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Jej zainteresowania zawodowe dotyczą nie tylko położnictwa i porodów, które traktuje z pasją i dużym zaangażowaniem, gdyż każda pacjentka i sytuacja położnicza są inne. Poza ogólnym poradnictwem ginekologiczno-położniczym obejmującym profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób kobiecego narządu rodnego, pasjonuje się również ginekologią, a szczególnie jej zabiegową i operacyjną dziedziną.

W postępowaniu diagnostycznym szczególny nacisk kładzie na stosowanie metod diagnostycznych z zastosowaniem nowoczesnych technik obrazowania i technik endoskopowych.

W jej obszarze zainteresowań znajdują się także zagadnienia związane z ginekologią estetyczną.

Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, wzbogacając ją o najnowsze dane naukowe. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w odbywających się konferencjach i szkoleniach z zakresu ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej.

Umiejętności w zakresie endoskopii ginekologicznej doskonali uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych.

Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) oraz członkiem International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz IOTA.

Posiada certyfikat Vaginal Narrower.

W swojej codziennej praktyce zwraca szczególną uwagę na budowanie odpowiedniej relacji miedzy lekarzem a pacjentem polegającą na partnerstwie i uwzględnieniu indywidualnych potrzeb kobiet w zakresie ponadstandardowej opieki medycznej.

Prywatnie mama dwójki dzieci-Jagody i Wojtka

Języki: angielski


Adamowska

Dr Agnieszka Adamowska – Lekarz medycyny, specjalista dermatolog-wenerolog

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pracuje w Luxmedzie i Profemedzie. Od lat prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską. Od 2001 r. zajmuję się medycyną estetyczną. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, laseroterapii i dermatologii klinicznej. Wykonuje liczne zbiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak: kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, pilingi, kwas polimlekowy, mezoterapię. Usuwa brodawki, znamiona, włókniaki i inne niedoskonałości skóry laserem CO2, elektrokoagulacją, łyżeczkowaniem. Wykonuje laserem Palomar Star Lux 500: usuwanie naczyń, rumienia, przebarwień , blizn, rozstępów, fotoodmładzanie, resurfacing skóry.

 


Dominika Kownacka

Dominika Kownacka – trycholog

Dominika Kownacka trycholog, diagnosta obrazowy doświadczenie zawodowe zdobywała we Włoszech od 2006 roku, a jej mentorem był Cezare Ragazzi, który był pionierem trychologii we Włoszech.

Asystowała przy diagnostyce, zabiegach trychologicznych po przeszczepach włosów oraz poznała wielu naukowców i specjalistów z dziedziny trychologii. Swoje sukcesy zawodowe zawdzięcza wieloletniej współpracy z marką TricoHeal.

Kolejne szkolenia odbywały się w Hiszpanii, Angli, Francji, Szwecji, a później w Polsce.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy i uczestnictwu w wielu sympozjach dermatologicznych, endokrynologicznych i trychologii estetycznej poznała najnowocześniejsze rozwiązania trychologii jako wąskiej specjalizacji. Skuteczne terapie przeprowadzone przez trycholog Dominikę Kownacką uznawane są za spektakularne uzupełnienie pracy dermatologów, ginekologów, endokrynologów, dietetyków oraz lekarzy innych specjalizacji. Jako ekspert wielokrotnie zapraszana do programów TV, audycji radiowych oraz prasy. Jest prekursorem trychologii w Polsce.

Od 2006 roku prowadzi własną działalność w dziedzinie trychologii, a ogromne sukcesy w pracy spowodowały, iż chętnie jest zapraszana na wywiady w mediach.

Liczne publikacje przyczyniły się dużego zainteresowania dziedziną trychologii, gdyż jak dowodzą badania, na wypadanie włosów cierpi co druga osoba.


Arkadiusz Jesiotr – Masażysta

Z branżą kosmetyczną jestem związany od ponad 20 lat. Specjalizuję się w masażu leczniczym, antycellulitowym i modelującym sylwetkę. Klientom kliniki Sthetic proponuję również zabiegi wspomagające odchudzanie, zabiegi przy użyciu aparatury i pielęgnację w okresie ciąży. Moją wiedzę i doświadczenie poszerzałem podczas licznych szkoleń, obejmujących m.in. warsztaty refleksoterapii, szkolenie w zakresie masażu gorącymi kamieniami, masażu relaksacyjnego De La Mer, a także szkolenie i ukończenie kursu Aromatherapy Associates. Solidnym fundamentem dla mojej pracy jest kierunkowe wykształcenie – jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.


Miranda

Miranda Gontarek – Kosmetolog

Dyplomowana pielęgniarka, kosmetolog, ekspert w przeprowadzaniu zabiegów w likwidowaniu niedoskonałości skóry, wyszczuplania i modelowania ciała. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej, zwiotczenia skóry, cellulitu, a także zabiegach pielęgnacyjnych okolicy twarzy, szyi i dekoltu, będących uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi: DermaPen – frakcyjne mikronakłuwanie skóry, Geneo, Maximus TriLipo, Proshock Ice, epilacja laserowa, peelingi, mikrodermabrazja, przygotowywanie materiału do mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym.

Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Kompetentna, miła, dokładna i precyzyjna.


Dorota Różańska

Dorota Różańska – Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Uniwersytetu Śląskiego -wydział psychologii i pedagogiki.
Pasjonatka kosmetologii. Od 2013 roku jest wykwalifikowanym technikiem usług kosmetycznych. Posiada kilkuletnią praktykę zawodową i liczne szkolenia z zakresu kosmetologii.
Na co dzień efektywnie łączy pasję z pracą nieustannie poszerzając swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w kosmetologii oraz medycynie estetycznej.
Kompetentnie potrafi dobierać zabiegi kosmetyczne dostosowane do potrzeb Klienta i rodzajów skóry.
Jest miłośnikiem zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz makijażu permanentnego brwi metodą microblading.


Miranda

Aleksandra Demaniuk – recepcjonistka

Studentka Kultury Japonii na Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, oraz Kulturoznawstwa i Japonistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

W kulturze Japonii najbardziej interesują ją tradycyjne sztuki performatywne, a w szczególności teatr nou. Kolejną jej pasją jest fotografia, z naciskiem na kreacyjną fotografię studyjną, oraz fotografię analogową. Wiedzę na jej temat pogłębia aktualnie w Warszawskiej Akademii Fotografii. Lubi książki, tenisa i squasha, oraz gry planszowe. Uwielbia poznawać nowych ludzi i odkrywać ich zainteresowania. Wierzy, że dobrym słowem i pracowitością można osiągnąć wszystko.


Muszler

Beata Muszler – Menadżer kliniki

Politolog z wykształcenia, menedżerka z wyboru.

Do 2002 w Sport Magnum w Warszawie była kierownikiem administracyjnym, później przez 12 lat jako prezes spółki DELFIN zarządzała Klubem REVITA Wellness w Józefowie.

Kombinacja poczucia humoru, otwartości na ludzi i pozytywnego nastawienia do świata sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty z innymi i buduje trwałe relacje. Zakochana w bieganiu i jodze traktuje je jako środki do utrzymania doskonałej formy i osiągania wewnętrznej równowagi. Pozytywna energia, która od niej emanuje stawia na nogi nawet najbardziej opornych.

Beata ceni ludzi pracowitych, uczciwych i kreatywnych.

Twierdzi, że nie ma rzeczy niemożliwych…

 

Do góry
Umów wizytę
    +48 696 449 440
© Sthetic    |    site by syd breslauer