fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Odstające uszy wpędzają Cię w kompleksy? Sprawdź zabieg otoplastyki w Klinice Sthetic i raz na zawsze pozbądź się problemu!

Odstające uszy to defekt, który według szacunków dotyczyć może nawet 5% populacji. Dodatkowo wiele osób niezadowolonych jest z kształtu bądź rozmiaru swoich uszu, co jeszcze bardziej potęguje problem. Otoplastyka, czyli zabieg, za pomocą którego chirurg plastyczny może wprowadzić daleko idące modyfikacje w wyglądzie małżowin usznych, jest już dostępna w ofercie warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, kiedy warto się na niego zdecydować, na czym konkretnie polega i jakie przynosi efekty.

Jednorazowy i bezbolesny zabieg korekcji uszu

Najczęstszą przyczyną odstających uszu są oczywiście czynniki genetyczne. Nie jest tak jednak w każdym przypadku – defekt ten może być również spowodowany np. urazem, wadą anatomiczną, a nawet niewłaściwym ułożeniem płodu jeszcze w łonie matki. Bez względu jednak na to, co spowodowało, że nasze uszy nie są tak idealne, jakbyśmy sobie tego życzyli, w wielu przypadkach stają się one przyczyną kompleksów i mogą wpływać negatywnie na nasze codzienne samopoczucie i pewność siebie. – Ogromną zaletą korekcji odstających uszu, którą przeprowadzamy w naszej warszawskiej klinice jest to, iż jest to zabieg jednorazowy – nie wymaga powtórzeń, jest bezbolesny i pozwala na natychmiastowe praktycznie pozbycie się problemu, który trapił nas zwykle od dzieciństwa – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Przedzabiegowa konsultacja ze specjalistą

Zanim pacjent zdecyduje się na przeprowadzenie korekcji uszu, nieodzowna będzie konsultacja w naszej klinice. To właśnie podczas niej chirurg plastyczny przeprowadzi z nim dokładny wywiad, wyjaśni, na czym polega zabieg, jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia (to m.in. ciąża i okres laktacji, cukrzyca oraz nadciśnienie tętnicze) i jak właściwie się do niego przygotować, a także poinformuje pacjenta o tym, na jakie efekty może on liczyć oraz jak wyglądała będzie rekonwalescencja pozabiegowa.

Przebieg zabiegu i czas na rekonwalescencję

W warszawskiej Klinice Sthetic zabieg otoplastyczny przeprowadzany jest zawsze w znieczuleniu miejscowym – tak, by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort i zredukować związany z całą procedurą stres. Podczas zabiegu chirurg plastyczny wykonuje nacięcie z tyłu ucha, wycina lub odpowiednio zgina fragmenty chrząstki, a następnie zakłada szwy, których zadaniem jest odpowiednie wymodelowanie kształtu małżowiny usznej. Dodatkowo stosuje również szwy na skórę oraz opatrunek w formie specjalnej opaski. – Opatrunek pacjent nosić musi jeszcze przez jakiś czas – szwy zdejmowane są zwykle po 7-10 dniach. To małoinwazyjny zabieg, ale trzeba również pamiętać o tym, by, zanim wróci się do pełnej aktywności, dać organizmowi tydzień na rekonwalescencję – wyjaśnia dr Jagielska.

Imponujące i szybkie efekty

Efektem zabiegu korekcji uszu jest uzyskanie ich pożądanego kształtu bądź położenia – w zależności od tego, który z tych problemów skłonił pacjenta do tego, by skorzystać z możliwości, jakie oferuje otoplastyka. A są one naprawdę imponujące, o czym świadczy ciągle rosnąca liczba zadowolonych z tego bezbolesnego i skutecznego zabiegu klientów Kliniki Sthetic. Bo choć wiele mówi się o tym, by akceptować swoje ciało bezgranicznie, nie oszukujmy się – niektóre defekty urody mogą naprawdę uprzykrzyć życie. Jeśli zaś istnieją sposoby, by szybko i na dobre się ich pozbyć, to z pewnością warto z nich skorzystać.

Otoplastyka w Warszawie? Zapraszamy do Kliniki Sthetic

Chcesz wymodelować kształt swoich uszu lub dokonać korekty ich położenia, by więcej nie odstawały? Nic prostszego – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym chirurgiem plastycznym, który zaproponuje Ci najskuteczniejszą metodę postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer