fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Ortopedia – nowa kategoria zabiegów w Klinice Sthetic

Z przyjemnością informujemy, że Klinika Sthetic dr Aleksandry Jagielskiej uruchomiła nową kategorię zabiegów dla swoich pacjentów – ortopedię. Dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok? Co jest dla nas najważniejsze przy jego realizacji? Jakie konkretnie zabiegi już teraz zaproponować możemy naszym klientom? O tym wszystkim przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Holistyczne podejście do opieki nad pacjentem

Medycyna estetyczna i ginekologia estetyczna – to właśnie one są filarem działalności Kliniki Sthetic. Najnowsze, często autorskie rozwiązania, najwyższy poziom usług, a do tego konkurencyjne ceny i częste promocje na zabiegi – wszystko to sprawiło, że grono naszych stałych klientów wciąż się powiększa. “Wiem, jak istotne jest holistyczne podejście do opieki nad pacjentem. Ortopedia to kolejna dziedzina medycyny, w której Klinika Sthetic może mu pomóc, stąd decyzja o rozszerzeniu naszych usług właśnie o nią” – tłumaczy dr Jagielska.

Pięć rodzajów zabiegów ortopedycznych

Pacjenci z problemami ortopedycznymi mogą obecnie skorzystać z pięciu rodzajów zabiegów w Klinice Sthetic. Dlaczego warto? “Tym, co ma dla nas znaczenie szczególne, jest bezpieczeństwo stosowanych przez nas metod leczenia, co tym samym przekłada się na bezpieczeństwo naszych klientów. Dbamy o to, by oferowane przez nas zabiegi były jak najmniej inwazyjne” – mówi dr Jagielska.

Poniżej przedstawiamy krótki opis każdej z dostępnych aktualnie w Klinice Sthetic metod leczenia ortopedycznego.

Komórki macierzyste

Leczenie komórkami macierzystymi znajduje zastosowanie w terapii regeneracyjnej (odbudowa zniszczonych tkanek). Po wprowadzeniu komórek macierzystych do wybranego obszaru wykazują one działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, a dodatkowo również regeneracyjne i chondro-profilaktyczne. Zabieg dobrze sprawdza się m.in. przy zmianach degeneracyjnych, przewlekłych uszkodzeniach chrząstki stawowej, wspomaganiu leczenia złamań oraz zaburzeniach i opóźnieniach zrostu kostnego.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to główny składnik płynu stawowego, który w ostatnich latach wprowadzono do leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów. To właśnie w jej przebiegu zmniejsza się stężenie hialuronianu, który jednak z powodzeniem zastąpić można jego syntetycznym odpowiednikiem. Kwas hialuronowy wykorzystać możemy też w celu optymalizacji leczenia dysfunkcji wiązadeł i ścięgien, powstałych np. w wyniku zmian przeciążeniowych czy urazów.

PRP

Terapię osoczem bogatopłytkowym coraz powszechniej stosuje się w leczeniu uszkodzeń narządu ruchu. Stosowanie PRP jest szczególnie skuteczne przy zmianach zwyrodnieniowych stawu kolanowego – ma korzystny wpływ na funkcję stawu oraz na redukcję bólu. Warto też dodać, że metoda ta jest mało inwazyjna i łatwa w przygotowaniu.

Orthokine

Orthokine jest terapią autologiczną. Polega na podawaniu białek przeciwzapalnych (IL-1RA) pozyskanych z krwi chorego bezpośrednio w źródło zapalenia oraz ich namnożeniu przy pomocy specjalnych technik własnych. Metoda jest bezpieczna, nieinwazyjna i efektywna u pacjentów ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, a także dolegliwościami bólowymi i przewlekłym zapaleniem stawów oraz ścięgien.

Terapia komórkowa Arthrex ACP

Terapia komórkowa Arthrex ACP to najnowocześniejsza terapia rewitalizująca tkanki poprzez aplikacje osocza bogatopłytkowego (ACP – Autologous Conditioned Plasma) i autologicznej tkanki tłuszczowej pobranej od pacjenta, wzbogaconych o frakcję zrębowo – naczyniową. To najbardziej zaawansowany technologicznie system przygotowania materiału pobranego bezpośrednio od pacjenta, jaki dostępny jest obecnie w Polsce. Terapia bardzo dobrze sprawdza się m.in. u osób z uszkodzeniami mięśni, ścięgien i wiązadeł, z zapaleniem ścięgna Achillesa, chorobą zwyrodnieniową stawów oraz z zaburzeniami zrostu kostnego.

Konsultacja w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Cierpisz na bóle stawów? Pobolewa Cię kolano albo bark? Masz problemy z pełnym wyprostowaniem łokcia? Czujesz, że po zdjęciu gipsu z Twoją kończyną nie wszystko jest tak, jak być powinno? Nie lekceważ żadnych tego rodzaju objawów i już dziś zgłoś się na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej. Nasz lekarz przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i zaproponuje Ci najlepsze metody leczenia, które szybko przyniosą oczekiwane rezultaty.

 

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer