fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Plastyka pochwy, warg sromowych i krocza – sprawdź te zabiegi w Klinice Sthetic

Poprawa komfortu psychicznego i fizycznego, zwiększenie pewności siebie, lepsza jakość życia intymnego – to tylko wybrane powody, dla których kobiety coraz częściej decydują się na skorzystanie z zabiegów ginekologii estetycznej w zakresie plastyki pochwy, warg sromowych i krocza. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej do ich przeprowadzania stosujemy m.in. nowoczesne urządzenie Mona Lisa Touch oraz kwas hialuronowy. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jak przebiegają takie procedury i kiedy warto zdecydować się na tego rodzaju terapie.

Mona Lisa Touch – wskazania i efekty

Zabieg wykonywany laserem Mona Lisa Touch pozwala na pozbycie się takich problemów jak zbyt duże bądź asymetryczne wargi sromowe. Umożliwia także zniwelowanie pojawiających się na co dzień (np. podczas uprawiania sportu) dolegliwości fizycznych oraz przywrócenie satysfakcji z życia intymnego. Zabieg ma na celu rewitalizację tkanek pochwy. – Poprzez stymulację wzrostu kolagenu i poprawę elastyczności tkanek może przyczynić się chociażby do redukcji suchości pochwy oraz dyskomfortu podczas współżycia. Ponadto poprawia nawilżenie i ogólną kondycję tkanek, co korzystnie wpływa na jakość życia seksualnego – wyjaśnia dr Janiczek, lekarz ginekolog Kliniki Sthetic.

Bezbolesna procedura i skrócony czas rekonwalescencji

Zabiegi labioplastyki laserowej przeprowadzane przy użyciu Mona Lisa Touch pozwalają też na dokonanie korekcji warg sromowych oraz usuwanie blizn i wspomaganie gojenia po cesarskim cięciu. Relatywnie osiąga się tutaj dużo lepsze rezultaty niż w przypadku metod z wykorzystaniem skalpela. Zabieg Mona Lisa Touch jest przy tym bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia. Laser wprowadza się do pochwy pacjentki za pomocą sondy, co umożliwia doprowadzenie fal do leczonych tkanek. Mamy tu zatem do czynienia ze zmniejszonym ryzykiem krwawienia oraz powstawania blizn. Pozabiegowe obrzmienie i dyskomfort również zostają zniwelowane, co sprawia, że znaczącemu skróceniu ulega też sam czas rekonwalescencji.

Ostrzykiwanie warg sromowych i punktu G kwasem hialuronowym

Rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym to doskonałe rozwiązanie dla pacjentek, które borykają się z problemem suchości pochwy oraz częściowym bądź całkowitym zanikiem warg sromowych. Ten poprzedzony konsultacją lekarską zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i polega na podaniu w tkankę podskórną warg sromowych preparatu, który jest w stanie przywrócić ich optymalne nawilżenie i prawidłową objętość. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala również na odtworzenie dwóch regularnych warg sromowych większych, o takiej samej wielkości i takim samym kształcie. Co więcej, stosowany jest on w Klinice Sthetic także w zabiegu powiększania punktu G, mającym na celu wzmocnienie doznań intymnych (punkt G to jedna z najbardziej erogennych stref ciała kobiety). Procedura trwa zaledwie 20-30 minut, nie wymaga rekonwalescencji, a efekty w postaci intensyfikacji doznań seksualnych utrzymują się nawet przez kolejne dwa lata.

Zapraszamy na konsultację w Klinice Sthetic

Kluczowym elementem przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabiegu związanego z obszarem intymnym jest profesjonalna konsultacja medyczna. Dlatego już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na spotkanie z naszym lekarzem. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu zaproponuje Ci on najskuteczniejsze metody dalszego postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer