fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Masz problem z nietrzymaniem moczu? W Warszawie wyleczysz je w Klinice Sthetic!

Wbrew obiegowym opiniom notoryczne bądź epizodyczne nietrzymanie moczu nie jest schorzeniem, które dotyka wyłącznie osoby starsze, mimo że to właśnie one są na nie bardziej narażone. Jeśli problem nietrzymania moczu dotyczy Ciebie bądź kogoś z Twoich bliskich, wiedz, iż z pomocą najnowszych osiągnięć medycyny możesz zażegnać go naprawdę szybko, bo nawet w ciągu kilku tygodni. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, w jaki sposób nietrzymanie moczu leczymy w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej, wykorzystując w tym celu innowacyjny laser Mona LIsa Touch.

Przyczyny nietrzymania moczu i skuteczna metoda terapii

Proces starzenia, ciężki poród, ale także osłabienie dna miednicy czy pomenopauzalna wiotkość ścianek pochwy – wszystkie one powodować mogą problemy z nietrzymaniem moczu. Przy osłabieniu mięśni dna miednicy oraz przy nadmiernym rozciągnięciu pochwy mamy zwykle do czynienia z nietrzymaniem moczu o charakterze wysiłkowym – zmiany te prowadzą bowiem do zmiany kąta nachylenia cewki moczowej. – Warto podkreślić, że bez względu na przyczynę tej dolegliwości, w naszej placówce jesteśmy w stanie stosunkowo szybko wyleczyć ją za pomocą małoinwazyjnej i bezbolesnej metody zabiegowej z użyciem lasera Mona LIsa Touch – mówi dr Janiczek z Kliniki Sthetic w Warszawie.

Leczenie laserem Mona Lisa Touch – na czym polega?

W przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu wystarczą dwa-cztery zabiegi laserem Mona LIsa Touch, by pozbyć się problemu. Podczas terapii emitowane przez specjalną końcówkę lasera fale prowadzą do napięcia tkanek i zwiększają produkcję włókien kolagenowych. Prowadzi to do wzmocnienia ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Włókna kolagenowe namnażają się i wzmacniają, następuje obkurczenie tkanek, a następnie zmniejsza się kąt nachylenia cewki moczowej, co przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie. – Bardzo ważną dla wielu osób informacją będzie to, iż zabiegi z użyciem lasera Mona LIsa Touch nie tylko pozwalają na szybkie i skuteczne leczenie nietrzymania moczu, ale też trwają naprawdę krótko i są praktycznie bezbolesne, nie wymagają więc podawania pacjentowi znieczulenia. Co więcej, kolejne sesje zabiegowe nie są zbyt częste – powtarza się je w odstępach czterotygodniowych – wyjaśnia dr Janiczek.

Przeciwwskazania do zabiegu i jego efekty

Leczenie nietrzymania moczu laserem Mona LIsa Touch może być stosowane u pacjentów w każdym wieku. Lista przeciwwskazań nie jest długa i obejmuje: infekcje intymne, ciążę, menstruację oraz choroby nowotworowe. Efekty terapii to przede wszystkim wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmacicznej i obszaru ujścia cewki moczowej, a także zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywrócenie jej prawidłowego funkcjonowania.

Leczenie nietrzymania moczu w Sthetic Warszawa

Masz problemy z nietrzymaniem moczu? Bez względu na to, jaka jest ich przyczyna, możemy Ci pomóc i przeprowadzić terapię w komfortowych dla Ciebie warunkach – bez bólu i bez długiego okresu rekonwalescencji. Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z nami i umówisz się na konsultację z jednym z naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy Cię do warszawskiej Kliniki Sthetic dr Jagielskiej!

 

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer