fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Przebarwienia skóry – co zrobić, by wreszcie zniknęły?

Być może Ty również, słysząc o przebarwieniach skóry lub dostrzegając je u siebie, za przyczynę ich powstawania uznajesz słońce. To prawda, w wielu przypadkach to właśnie promieniowanie UV sprawia, że na skórze pojawiają się ciemniejsze plamki, jednak wcale nie jest to regułą. Ten defekt kosmetyczny równie dobrze powodować mogą bowiem używane kosmetyki, przyjmowane lekarstwa, a nawet zaburzenia hormonalne. Na szczęście w Klinice Sthetic dr Jagielskiej znajdziesz kilka różnych, profesjonalnych metod na szybkie i skuteczne pozbycie się nieestetycznych przebarwień – sprawdź, jakie zabiegi możemy Ci zaoferować.

Dobór najodpowiedniejszej metody leczenia przebarwień

Aby precyzyjnie określić przyczynę powstawania przebarwień na Twojej skórze, nieodzowna będzie wizyta u jednego z naszych lekarzy. To właśnie on, w zależności od rodzaju defektu, stopnia jego zaawansowania i umiejscowienia, a także biorąc pod uwagę Twoje indywidualne predyspozycje, pomoże Ci dobrać najlepsze sposoby leczenia. “Właściwie dobrana metoda likwidowania przebarwień oraz odpowiednia profilaktyka sprawią, że nieestetyczne plamki znikną na dobre i więcej nie powrócą” – zapewnia dr. Jagielska z Kliniki Sthetic.

Peeling i mikrodermabrazja – na przebarwienia nierównomierne i plamiste 

Choć peeling i mikrodermabrazja kojarzą się przede wszystkim z odświeżeniem i głębokim oczyszczeniem skóry, często okazują się bardzo skuteczne również w walce z przebarwieniami. Co więcej, doskonale sprawdzają się przy usuwaniu defektów nierównomiernych czy plamistych. Dochodzi tutaj bowiem do złuszczania zewnętrznych warstw naskórka, a więc również zmian barwnikowych, które ulokowane są w jego obrębie. W ich miejsce pobudzony do regeneracji organizm wytworzy nową, wolną od przebarwień tkankę.

Dermamelan – nawet 95% skuteczności!

Kolejny zabieg na przebarwienia skóry to Dermamelan, który hamuje proces hiperpigmentacji przez zablokowanie działania enzymów sprzyjających powstawaniu przebarwień. Polecany jest on w szczególności w przypadku, gdy przyczyną defektu kosmetycznego są problemy hormonalne. “To zabieg bezpieczny dla każdego rodzaju i fototypu skóry, który silnie złuszcza ją i odmładza. Często okazuje się strzałem w dziesiątkę nawet wówczas, gdy inne sposoby leczenia zawiodły – jego skuteczność to około 95%” – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Cosmelan – szybkie i bezpieczne usuwanie przebarwień skóry

Jednym z najpopularniejszych zabiegów likwidujących przebarwienia skóry jest Cosmelan. Składniki zawartych w nim preparatów hamują działanie enzymu o nazwie tyrozynaza i pozwalają na stosunkowo szybkie usuwanie przebarwień o różnej etiologii. Cosmelan to tak naprawdę dwufazowa kuracja wybielająca, którą zaczyna się w gabinecie medycyny estetycznej, a następnie kontynuuje już w warunkach domowych. Warto dodać, że zabieg jest nie tylko bardzo skuteczny, ale również w 100% bezpieczny dla pacjenta.

Laserem w przebarwienia

Czy przebarwienia skórne można usunąć również metodą laserową? Jak najbardziej! Trzeba jednak zaznaczyć, że choć jest to rozwiązanie zarówno skuteczne, jak i bezpieczne, na efekty trzeba poczekać – zaczną się one pojawiać po około czterech tygodniach od zabiegu, tyle bowiem trwa zwykle proces regeneracji tkanek. Laser uszkadza melaninę (barwnik zawarty w skórze), ale nie oddziaływuje na komórki zdrowe. Emitowane przez wiązkę światło pochłaniane jest tu przez struktury zawierające melaninę, a następnie przekształcone zostaje w energię cieplną. Na skutek podgrzania dochodzi do uszkodzenia skóry dotkniętej defektem ciemniejszych plam, a tym samym do ich zlikwidowania.

Konsultacja w Klinice Sthetic

Domowe sposoby walki z przebarwieniami skóry na ogół okazują się mało skuteczne. Zadbaj o siebie i pozwól, by Twoje zmiany ocenił lekarz – już dziś umów się na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej. Po dokładnym zapoznaniu się z objawami zaproponujemy Ci dalsze leczenie, które szybko przyniesie oczekiwane rezultaty.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer