fbpx
Клиника Sthetic

Sthetic – ведущая клиника Варшавы. Предлагаем конкурентные цены на процедуры эстетической медицины, дерматохирургии и эстетической гинекологии.

Подробнее
НОВИНКА – процедура ONDA

Всемирная революция в борьбе с целлюлитом и в коррекции фигуры.

Подробнее
Успех регенерационной медицины!

CGF комплекс факторов роста это гарантия натурального омоложения!

Подробнее
Новинка!

Инновационный карбоновый пилинг без лазера!

Подробнее
Массаж для беременных

Безопасная и приятная терапия отеков, боли в спине и прочих болезней.

Подробнее
Neauvia Explosions

Прцедура для омоложения шеи.

Подробнее
Лазерная терапия MonaLisa Touch

Предложение ограничено от 900 zł.

Подробнее
Новинка!

Лазерное омоложение кожи!

Подробнее
Clearlift

Акция 2500 zł! 3000 zł!

Подробнее

« cofnijЛифтинг Restylane

Widzisz, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy? Chcesz poczuć się młodziej i olśniewać wyglądem bez skomplikowanych procedur? Lifting Hybrydowy Restylane to zabieg szyty na miarę, dostosowany do Twoich potrzeb i predyspozycji.

Wskazania do zabiegu

Lifting Hybrydowy Restylane to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu. Kiedy warto się zdecydować na taki zabieg? Przede wszystkim wtedy, kiedy obserwujesz na swojej skórze widoczne efekty starzenia: pojawiają się na niej zmarszczki, bruzdy, twarz traci swój owal, ale nie tylko. Lifting Hybrydowy Restylane warto zastosować także, kiedy widzisz, że skóra twarzy jest odwodniona, cienka, brak jej jędrności i właściwego napięcia. Lifting warto zastosować także, kiedy cera staje się wiotka, a twarz wygląda stale na zmęczoną.

Zastosowana technologia w liftingu hybrydowym

Podczas jednej sesji, stosowane są aż trzy różne produkty Restylane. Zapewniają one efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna – już podczas jednego zabiegu! Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu.

Takie kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry oraz podkreślenia walorów zapewnia naturalny efekt, lepszą jakość skóry oraz młodszy wygląd.

Stosowane podczas zabiegu preparaty Restylane nadają objętości tkankom i stymulują je do produkcji kolagenu.

Lifting Hybrydowy Restylane – przebieg zabiegu

Około pół godziny przed wykonaniem zabiegu, skóra jest znieczulana specjalnym kremem. Kiedy twarz jest już przygotowana, przechodzimy do samego zabiegu, który polega na wstrzykiwaniu (za pomocą specjalnych elastycznych, cienkich kaniuli) preparatu Restylane w miejsca, które mają zostać poddane liftingowi. Lekarz stosuje Lifting Hybrydowy Restylane tylko tam, gdzie jest konieczność wzmocnienia czy uniesienia skóry. Kiedy preparat znajduje się już w skórze, musi zostać odpowiednio rozłożony przez rozmasowanie.

Efekty Lifting Hybrydowy Restylane

Choć na docelowy rezultat zabiegu musimy poczekać kilka tygodni, pierwsze efekty są już widoczne tuż po. Efekty Liftingu Hybrydowego Restylane to natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy. Na twarzy możemy zaobserwować: zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry, redukcję zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, delikatny lifting twarzy bez efektu przerysowania. Skóra otrzyma efekt naturalnego odmłodzenia.

Możliwe efekty uboczne po zabiegu

Po Liftingu Hybrydowym Restylane mogą pojawić się na skórze niewielkie podrażnienia w postaci np. siniaków. Cera może być także lekko zaczerwieniona. Aby przyspieszyć rekonwalescencję, zaleca się stosowanie kremów lub żeli na obrzęki.

Zobacz video

30 minut
efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
nie jest wymagana
od 2500 zł
WSKAZANIA
  • zmarszczki
  • bruzdy
  • odwodniona skóra twarzy
  • wiotka cera
PRZECIWWSKAZANIA

Nie można wykonać zabiegu, kiedy wcześniej (w tym samym obszarze) były stosowane inne trwałe wypełniacze. Z Liftingiem Hybrydowy Restylane należy się wstrzymać także wtedy, kiedy przechodzimy stany zapalne skóry lub np. mamy infekcję wirusa opryszczki. Z zabiegu wykluczy nas także: choroby autoimmunologiczna, nadwrażliwość na składniki preparatu, skłonność do blizn przerostowych oraz (jak w przypadku większości zabiegów) ciąża i okres karmienia piersią.

EFEKTY

Efekty Liftingu Hybrydowyego Restylane to natychmiastowy efekt liftingu i poprawy wyglądu twarzy. Na twarzy możemy zaobserwować: zwiększenie napięcia i nawilżenia skóry, redukcję zmarszczek, podkreślenie konturu twarzy, delikatny lifting twarzy bez efektu przerysowania. Skóra otrzyma efekt naturalnego odmłodzenia.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl

 Do góry
Записаться на прием

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer