fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Trzy skuteczne zabiegi na trądzik z oferty Kliniki Sthetic dr Jagielskiej

 Osoby mające problem z trądzikiem często decydują się na leczenie tej przypadłości domowymi sposobami, unikając wizyty u specjalisty bądź odwlekając ją. To błąd, gdyż takie postępowanie niezmiernie rzadko przynosi oczekiwane rezultaty. Co więcej, może doprowadzić do nasilenia problemu, a tym samym spowolnić działanie wdrożonej ostatecznie terapii. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma skutecznymi metodami leczenia zarówno samego trądziku, jak i blizn potrądzikowych. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kilka propozycji takich zabiegów z bogatej oferty warszawskiej Kliniki Sthetic.

Trądzik nie tylko młodzieńczy…

Słysząc o trądziku wiele osób automatycznie kojarzy tę przypadłość z wiekiem nastoletnim. Rzeczywiście – w okresie dojrzewania nasilają się zmiany hormonalne, które mogą powodować występowanie na skórze różnego rodzaju zmian, w tym wykwitów w postaci trądziku. Jednak problem ten dotknąć może tak naprawdę osobę w każdym wieku. – Mit o tym, że trądzik pojawia się wyłącznie w okresie dojrzewania, jest bardzo szkodliwy. Może sprawić, że osoba po trzydziestce czy po czterdziestce zlekceważy zmiany na skórze i będzie próbowała je przeczekać lub leczyć na własną rękę. Tymczasem odpowiednio dobrany zabieg medycyny estetycznej pomoże uporać się nie tylko z trądzikiem, ale i z bliznami potrądzikowymi. Im szybciej więc pacjent zgłosi się do specjalisty, tym sprawniejsze i skuteczniejsze będzie wdrożone leczenie – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Trzy wybrane metody leczenia trądziku

Poniżej przedstawiamy trzy zabiegi, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych pacjentów. To metody bezpieczne, bezbolesne, a przede wszystkim bardzo skuteczne w leczeniu trądziku. – Oczywiście ostateczną decyzję dotyczącą zastosowania konkretnego zabiegu podejmuje w Klinice Sthetic nasz lekarz dermatolog. Podczas obowiązkowej konsultacji będzie on w stanie dokładnie ocenić stan skóry pacjenta i wybrać dla niego najodpowiedniejszy rodzaj terapii – wyjaśnia dr Jagielska.

Laser Icon Max G

Ta metoda terapii stosowana jest m.in. w leczeniu trądziku różowatego. Mechanizm działania lasera Icon Max G opiera się na emisji wiązki światła. Energia świetlna zmieniona zostaje w tkankach na energię cieplną, prowadząc do obkurczenia rozszerzonych naczyń bądź też złuszczenia plam barwnikowych. Wysyłanym wiązkom światła może towarzyszyć lekkie ukłucie. Efekty widoczne są już po 2-3 tygodniach, a sam zabieg nie wywołuje uciążliwych efektów ubocznych.

Dermapen

Choć metoda ta często stosowana jest w celu wygładzenia zmarszczek i wyrównania pigmentacji, bardzo dobrze sprawdza się również w leczeniu blizn potrądzikowych. Podczas automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł, w zabiegu Dermapen dochodzi do powstania mikrourazów i pobudzenia dzięki nim procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze, które prowadzą następnie do jej odnowy. Specjalista ma tu dodatkowo możliwość dobrania głębokości iniekcji i szybkości nakłuwania, dostosowując je do skóry pacjenta i celu terapii. Choć podczas zabiegu widoczne jest zaczerwienienie skóry, a czasem występuje też punktowe krwawienie, rekonwalescencja nie jest wymagana.

ClearLift

Ten nieinwazyjny i bezbolesny zabieg odznacza się wysoką skutecznością m.in. w leczeniu blizn potrądzikowych. Wykorzystuje się w nim nowoczesny nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch. Punktowe wiązki lasera o dużej mocy sprawiają, że komórki skóry są w kontrolowany sposób uszkadzane, dzięki czemu możliwa staje się ich odbudowa. Zabieg ClearLift trwa 30-60 minut, a do uzyskania pożądanych rezultatów powtarza się go zwykle od 3 do 6 razy. Co istotne, rekonwalescencja nie jest w jego przypadku wymagana.

Zapraszamy na konsultację

Zmagasz się z trądzikiem lub nieestetycznymi bliznami potrądzikowymi? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Dokładnie oceni on stan Twojej skóry i zaproponuje Ci najskuteczniejszą metodę leczenia.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer