fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Sposoby na szybką poprawę kondycji skóry po wakacjach

O szkodliwości promieniowania słonecznego wiedzą niemal wszyscy. Mimo podjętych działań ochronnych, w postaci chociażby nakładania kremów z filtrem czy noszenia okularów przeciwsłonecznych, nie jesteśmy w stanie całkowicie uniknąć jego destrukcyjnego działania. Jeśli Ty również zauważyłaś, że po lecie Twoja skóra straciła jędrność i blask, a może nawet pojawiły się na niej zmarszczki i przebarwienia, nasz dzisiejszy wpis jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, jakie zabiegi na skórę możesz zastosować, by szybko poprawić jej kondycję.

Słońce a zniszczona skóra

Promieniowanie UV uznawane jest za główną przyczynę pojawiania się na skórze przebarwień. Nawet jeśli do nich nie dojdzie, wystawiona na słońce skóra w mniejszym lub większym stopniu utraci jędrność, a to na skutek uszkodzenia włókien kolagenowych i włókien sprężystych. Słońce może powodować też rumień i poparzenia, które dodatkowo zwiększają podatność organizmu na infekcje. Częsta ekspozycja na promieniowanie UV grozi również powstawaniem przewlekłych odczynów w postaci przede wszystkim fotostarzenia się skóry i powstawaniu na jej powierzchni zmian (niekiedy niebezpiecznych dla zdrowia)

Pielęgnacja 3w1, laser Q-Switch, mikrodermabrazja, a może infuzja tlenowa?

Jeśli Twoim problemem jest zniszczona skóra, już dziś zapoznaj się z ofertą Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Oto zabiegi, z których możesz skorzystać, by szybko i skutecznie poprawić jej kondycję:

Aby zredukować zmarszczki, a jednocześnie ujędrnić skórę i poprawić jej gęstość, polecamy zabieg Geneo™, czyli przełomową pielęgnację skóry 3w1. Polega on na jednoczesnym złuszczaniu, wchłanianiu substancji odżywczych i dotlenieniu, a jego efekty widoczne są natychmiast. Zabieg ten dostępny jest w dwóch opcjach: NeoRevive® i NeoBright®.

Znakomitym sposobem na szybką regenerację i ujędrnienie zniszczonej skóry, a przy okazji na wygładzenie zmarszczek jest także dostępny w Klinice Sthetic zabieg ClearLift. Wykorzystuje on działanie najnowszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Zabieg daje rezultaty podobne do mocnego peelingu chemicznego lub resurfacingu laserowego i jest całkowicie bezbolesny.

Odmłodzenie skóry i poprawa jej napięcia, usunięcie wybranych defektów kosmetycznych, zwiększenie poziomu grubości i elastyczności tkanki skórnej – wszystkie te efekty osiągnąć możesz poddając się zabiegowi mikrodermabrazji w Klinice Sthetic. Wykonuje się go przy użyciu specjalistycznych urządzeń, które ścierają warstwę martwego naskórka, odsłaniając nowe, zdrowe komórki. Mikrodermabrazja pobudza też fibroblasty do zwiększenia syntezy włókien kolagenu i elastyny – zniszczona skóra odmładza się, nabiera gładkości i odpowiednio napina.

Doskonałym zabiegiem regenerująco-odmładzającym jest również infuzja tlenowa NanoQ. To nowoczesna, nieinwazyjna, a przede wszystkim bardzo skuteczna metoda, w której wykorzystuje się dwie technologie: hiperbarycznego tlenu (terapia czystym tlenem) oraz wprowadzania głęboko w skórę substancji aktywnych.

Dr Jagielska zaprasza na konsultacje

Jeśli pod wpływem promieni słonecznych na Twojej skórze pojawiły się poważne zmiany, takie jak chociażby rumień czy bardzo widoczne, duże przebarwienia, już dziś zapisz się na konsultację w klinice dr Jagielskiej. Po dokładnym zapoznaniu się z występującymi objawami lekarz zaproponuje Ci dalsze leczenie i dobierze dla Ciebie indywidualne zabiegi na skórę, które szybko przyniosą pozytywne efekty.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer