fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF w Warszawie? Zapraszamy do Kliniki Sthetic!

Skuteczna rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk oraz dekoltu, zniwelowanie zmarszczek, zahamowanie procesu wypadania włosów – teraz wszystko to osiągnąć można za pomocą terapii komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF, która znajduje się w ofercie Kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Badania nad tą terapią prowadzone są od 2006 roku i tych udokumentowanych, a zarazem potwierdzających jej 100-procentowe bezpieczeństwo, jest już kilkadziesiąt. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, dlaczego jest ona tak bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie wolna od ryzyka.

Żadnych powikłań ani reakcji alergicznych – dlaczego zabiegi CGF są tak bezpieczne?

Przy wielu zabiegach estetycznych lista działań niepożądanych jest dość długa, podobnie jak okres rekonwalescencji pozabiegowej. W przypadku terapii komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF jest inaczej. Ponieważ podczas zabiegu wykorzystuje się potencjał własnych komórek pacjenta, ryzyko powikłań czy reakcji alergicznych zostaje wyeliminowane. – Pobrana od pacjenta krew umieszczana jest tutaj w specjalnym separatorze komórkowym, a następnie otrzymuje się z niej skoncentrowane czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste CD34. Materiał ten podaje się następnie w skórę pacjenta metodą mezoterapii CGF LIQUID lub, gdy niezbędna jest intensywniejsza regeneracja, metodą CGF HARMONY (komórki macierzyste i czynniki wzrostu są wówczas zawieszone w żelu APAG, co zapewnia dłuższą i bardziej intensywną regenerację skóry). W obu metodach wykorzystuje się jednak wyłącznie własne komórki pacjenta, dzięki czemu zabiegi te wolne są od ryzyka powikłań i reakcji alergicznych. Co istotne, przed zabiegiem skórę pacjenta smarujemy kremem znieczulającym, wkłucia są płytkie, a rekonwalescencja nie jest wymagana  – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Zabiegi CGF w Warszawie – w 100% naturalne i wyjątkowo skuteczne

Zarówno komórki macierzyste CD34, jak i czynniki wzrostu sprawiają, że zabiegi CGF są wyjątkowo skuteczne. Jak dalej wyjaśnia dr Jagielska, materiał podany w skórę pacjenta pobudza jej komórki do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Dochodzi zatem m.in. do zwiększonego namnażania się żywych warstw naskórka, a skóra staje się bardziej jędrna, gładka i odmłodzona. Poprawia się również jej ogólna jakość i koloryt, a drobne zmarszczki znikają. Co bardzo istotne dla wielu pacjentów, podczas zabiegów CGF zmianom nie ulegają same rysy twarzy. Mamy tu bowiem do czynienia z terapią w 100% naturalną i w 100% bezpieczną, wolną od wprowadzania jakichkolwiek substancji z zewnątrz oraz taką, która nie powoduje pobudzania żadnych procesów alergizujących skórę. Warto również zaznaczyć, iż CGF stosuje się nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w chirurgii, ortopedii czy medycynie sportowej.

Konsultacja w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Chcesz szybko i na długo przywrócić swojej skórze jędrność, młodość i blask? Martwią Cię zmarszczki albo wypadające włosy? Szukasz zabiegu naturalnego, skutecznego, a przy tym bezpiecznego? Zależy Ci, by od razu po nim wrócić do swoich codziennych zajęć, bez konieczności poddawania się rekonwalescencji? Jeśli tak, koniecznie skorzystaj z możliwości, jakie oferuje dostępna w Klinice Sthetic terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF. Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z jednym z naszych specjalistów!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer