fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Trudno gojące się blizny po cięciu cesarskim? W Klinice Sthetic mamy na nie sposób!

Wiele osób uwierzyło w swego rodzaju mit o tym, że blizny po cięciu cesarskim pozostają na ciele kobiety już do końca życia. Oczywiście – może tak być, jeśli faktycznie nic z nimi nie zrobimy. Natomiast nowoczesne terapie medycyny estetycznej i dermatologii są w stanie w znaczącym stopniu blizny te zniwelować. W warszawskiej Klinice Sthetic zabiegi tego rodzaju przeprowadzane są w bezpieczny i bezbolesny sposób przy użyciu lasera Mona Lisa Touch. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, na czym polega ta nowoczesna metoda i na jakie efekty liczyć może korzystająca z niej pacjentka.

Usuwanie blizn za pomocą lasera Mona Lisa Touch – dlaczego warto?

Nieestetyczne blizny po cięciu cesarskim, również te trudno gojące się, mogą bardzo negatywnie wpływać na samoocenę i ogólny stan psychiczny kobiety. Skuteczne korygowanie tego rodzaju defektu jest jednak jak najbardziej możliwe. Co więcej, nierzadko wystarczą już dwa-trzy zabiegi laserowe, by osiągnąć znaczącą poprawę. – Pierwszy taki zabieg przeprowadzić można już po zdjęciu szwów z rany. To ważne, jako że to właśnie szybkie włączenie laseroterapii pozwala osiągnąć imponujące efekty i zmniejsza liczbę potrzebnych sesji zabiegowych u młodej mamy – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Skuteczna regeneracja tkanki po cesarskim cięciu

Zabieg usuwania trudno gojących się blizn po cięciu cesarskim wykonywany jest przy użyciu lasera Mona Lisa Touch. Co istotne, nie wymaga on od pacjentki żadnych specjalnych przygotowań. Procedura polega na tym, że głowica lasera przystawiana jest do blizny, a następnie uruchamiana. W dalszej kolejności w skórę pacjentki w jednym impulsie wprowadzane jest nawet 320 mikrowiązek. To właśnie one inicjują proces szybkiej regeneracji nadniszczonej tkanki.

Skutki uboczne i efekty zabiegu

U pacjentek, które skorzystały z zabiegu usuwania blizn po cięciu cesarskim laserem Mona Lisa Touch, na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia i drobne strupki, niekiedy również delikatny obrzęk. Dobra informacja jest taka, że ustępują one bardzo szybko, bo w ciągu zaledwie kilku dni. Jeśli zaś chodzi o efekty zabiegu w postaci zniwelowania blizn, to pojawiają się one już po 2-3 tygodniach. Liczba sesji zabiegowych jest z kolei uzależniona od skali problemu, czyli przede wszystkim od wielkości blizny. Specjalista Kliniki Sthetic będzie oczywiście w stanie ocenić, ile trzeba ich wykonać, by przywrócić skórze pożądany wygląd.

Kilka słów o przeciwwskazaniach

Lista przeciwwskazań do zabiegu laserowego usuwania trudno gojących się blizn nie jest długa. Obejmuje ona infekcje w miejscu wykonywania zabiegu, okres połogu (6 tygodni po porodzie), przyjmowanie leków światłouczulających oraz choroby nowotworowe.

Klinika Sthetic zaprasza na konsultację

Chcesz szybko, skutecznie i w bezpieczny sposób pozbyć się nieestetycznych blizn po cięciu cesarskim? Nie czekaj – już dziś skontaktuj się z warszawską Kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu zaproponuje Ci on najlepszą metodę postępowania.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer