fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Usuwanie znamion, brodawek i innych zmian skórnych w warszawskiej Klinice Sthetic

Zmiany na skórze mogą przyjmować różną postać. Nie zawsze są też problemem wyłącznie estetycznym. Zdarza się, że pozbycie się ich jest zalecane bądź nawet konieczne ze względów zdrowotnych. Znamiona, brodawki, bliznowce czy innego rodzaju zmiany skórne mogą zwykle zostać usunięte szybko i bezboleśnie. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej mamy bogatą ofertę dotyczącą zabiegów chirurgicznych, w tym zabiegów laserowych. Czytaj dalej i dowiedz się, w jakich przypadkach warto z nich skorzystać.

Dermatoskopia i zabiegi dermatochirurgiczne w Warszawie

Wiele osób niespecjalnie przejmuje się zmianami skórnymi. Pytane o nie, odpowiadają, że mają „to” od dziecka albo że brodawka czy pieprzyk co prawda się powiększyły/zmieniły kolor czy kształt, ale przecież to „nic takiego”. Tymczasem każda aktywna zmiana na skórze powinna zostać poddana ocenie dermatoskopowej. – To nieinwazyjne badanie pozwala lekarzowi ocenić zmianę, sklasyfikować ją, a nawet wykryć chorobę nowotworową. Co oczywiste, ze zgłoszeniem się na wizytę nie wolno czekać – im szybciej jako lekarze skontrolujemy znamię, tym łatwiej będzie nam wdrożyć odpowiednią terapię bądź wykonać zabieg dermatochirurgiczny – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Metody usuwania zmian skórnych

Do usuwania zmian skórnych w warszawskiej Klinice Sthetic używamy wielu różnych metod, uzależniając ich dobór od rodzaju znamienia, jego lokalizacji czy stopnia zaawansowania zmiany. Oto przykłady zabiegów stosowanych przy konkretnych defektach skórnych:

Usuwanie brodawek

Te wywołane przez wirusa brodawczaka zmiany skórne nie są groźne dla zdrowia, jednak mogą rozprzestrzeniać się na powierzchni skóry i wyglądają mało estetycznie. Pojawiają się m.in. na dłoniach, podeszwach stóp, okolicach intymnych i twarzy. W Klinice Sthetic łagodne brodawki usuwamy za pomocą lasera, którego wiązka odparowuje zmianę skórną w sposób nieinwazyjny i bezkrwawy. Drugą metodą jest usuwanie brodawek za pomocą kriochirurgii, czyli ich wymrażania azotem bądź podtlenkiem azotu. Co bardzo istotne, taki zabieg nie pozostawia blizn na skórze pacjenta. Trzecia metoda to usuwanie brodawek przez łyżeczkowanie, a więc usunięcie zmiany skórnej w sposób mechaniczny specjalną łyżeczką dermatologiczną.

Usuwanie bliznowców

Bliznowce powstają w wyniku nieprawidłowo gojących się ran i przyjmują postać zbudowanego z tkanki łącznej włóknistej zgrubienia w miejscu blizny. Poza tym, że wyglądają one mało estetycznie, mogą też upośledzać funkcje kości i stawów. Decyzję o tym, jaka metoda zostanie zastosowana przy usuwaniu bliznowców podejmuje lekarz. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej stosujemy leczenie chirurgiczne (wycięcie bliznowca), laser frakcyjny (doskonale sprawdza się w przypadku leczenia nadal rosnących bliznowców), dermabrazję – czyli mechaniczne ścieranie blizn oraz ostrzykiwanie zmienionej powierzchni lekiem z grupy sterydów.

Usuwanie włókniaków

Włókniaki to nieestetyczne, choć jednocześnie niegroźne zmiany skórne (guzki) powstające z tkanki łącznej skóry właściwej. Najczęściej pojawiają się na szyi, karku, w okolicach pachwin i na kończynach, a ich wielkość wynieść może od 2 mm do nawet 1 cm. Ich kolor jest zbliżony do koloru skóry i mają one strukturę przesuwalną względem podłoża. W warszawskiej Klinice Sthetic włókniaki usuwamy trzema metodami: laserową, chirurgiczną oraz kriochirurgiczną.

Usuwanie znamion skórnych w Warszawie? Zapraszamy do Sthetic!

Każda zmiana skórna powinna zostać skontrolowana przez lekarza. W szczególności dotyczy to znamion krwawiących, swędzących bądź takich, które z uwagi na swoje umiejscowienie narażone są na obtarcia. Bez względu na to, czy Twój niepokój wzbudzają zmieniające kolor bądź kształt pieprzyki, plamy soczewicowate, naczyniaki krwionośne czy znamiona barwnikowe, wiedz, że w Klinice Sthetic dr Jagielskiej oferujemy konsultacje dermatologiczne i skuteczne zabiegi dermatochirurgiczne. Dlatego nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer