fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Wypadanie włosów – przyczyny i polecane zabiegi w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Wypadające włosy to powszechny problem zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Nie jest też prawdą, że schorzenie to dotyka wyłącznie osoby w podeszłym wieku. W naszym dzisiejszym wpisie omówimy objawy, które powinny Cię zaniepokoić oraz możliwe przyczyny wypadania włosów. Podpowiemy Ci również, jakie nowoczesne zabiegi z oferty warszawskiej Kliniki Sthetic mogą okazać się skuteczne w leczeniu tego rodzaju dolegliwości.

Wypadające włosy – objawy

Wielu pacjentów dostrzega pierwsze objawy wypadających włosów dość szybko. Większa liczba włosów pozostaje na szczotce czy grzebieniu, a także pod prysznicem. Nietrudno zauważyć też, że włosy są „dosłownie wszędzie” podczas sprzątania mieszkania, a w szczególności mycia podłóg. – Charakterystycznym objawem wypadających włosów może być również przerzedzanie się włosów. Pacjent zauważa też często, że jego fryzura traci na objętości. Do pewnego momentu sygnały tego rodzaju są dość subtelne, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto udać się do specjalisty – im szybciej to zrobimy, tym skuteczniejsze będzie leczenie – wyjaśnia dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Możliwe przyczyny wypadania włosów

Osoby, które dotknął problem wypadających włosów często zastanawiają się, jaka może być jego przyczyna. Wachlarz możliwości jest tutaj bardzo szeroki. Włosy mogą wypadać chociażby z powodu prowadzenia stresującego trybu życia czy nieprawidłowej diety (włosom może szkodzić na przykład niedobór, ale też nadmiar niektórych witamin). Dużą rolę odgrywają także czynniki genetyczne, choroby (w tym również choroby zakaźne), zażywane leki oraz zaburzenia hormonalne. – Stosunkowo często problem wypadających włosów dotyka również kobiety po porodzie czy osoby, które przeszły skomplikowane operacje, jako że często dochodzi wówczas do ogólnego osłabienia organizmu – dodaje dr Jagielska

Skuteczne metody leczenia

W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej oferujemy kilka rodzajów terapii na wypadające włosy, zawsze dostosowując ich rodzaj do przypadku konkretnego pacjenta. Nowoczesne metody leczenia, które stosujemy, wyróżnia niska inwazyjność, bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. Dodatkowo dbamy o komfort pacjenta – gdy jest to konieczne, podczas wykonywania zabiegu podajemy znieczulenie miejscowe. Dzieje się tak chociażby w przypadku mezoterapii igłowej skóry głowy, gdy do tkanki podskórnej podawany jest mezokotajl z aktywnymi składnikami hamującymi wypadanie włosów czy podczas wykonywania zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego (to terapia, której efekty widoczne są często już po dwóch pierwszych sesjach!). W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej dużą popularnością wśród pacjentów borykających się z problemem wypadających włosów cieszy się również zabieg DR. CYJ Hair Filler – pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem ampułkostrzykawki. W jej przypadku na pierwsze efekty w postaci wzmocnienia i zagęszczenia włosów również nie trzeba długo czekać – pojawiają się już po dwóch miesiącach. Na uwagę zasługuje też z pewnością terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF. To jedna z najbezpieczniejszych form leczenia, odznaczającego się ponadto bardzo dużą skutecznością. Podawane w skórę pacjenta silnie skoncentrowane osocze doskonale sprawdza się zarówno przy problemie wypadających włosów, jak i u osób, które dokonały ich przeszczepu (terapia ta zwiększa jego przeżywalność).

Zapraszamy na konsultację

Borykasz się z problemem wypadających włosów? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię na konsultację w Klinice Sthetic dr Jagielskiej. Nasz specjalista dokładnie zapozna się z Twoim problemem i dobierze dla Ciebie najskuteczniejsze metody terapii. Skontaktuj się z nami już dziś.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer