fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Zabieg lipotransferu Easy Fat? W Warszawie wykonasz go w Klinice Sthetic!

Modelowanie ust i brody, podniesienie i podkreślenie policzków, korekcja nosa, rewitalizacja dłoni – to tylko wybrane możliwości, które oferuje dostępny w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej zabieg lipotransferu Easy Fat. Ten najnowszy trend w autologicznych zabiegach medycyny regeneracyjnej to metoda nie tylko wyjątkowo skuteczna, ale również bardzo bezpieczna. O tym, jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu, w jakich obszarach może być wykonywany oraz jak wygląda jego przebieg i na jakie efekty możesz liczyć przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Easy Fat to metoda lipotransferu szczególnie polecana u tych osób, które chciałyby wypełnić zmarszczki oraz pobudzić procesy regeneracji skóry. – Ten nowoczesny, trwający zaledwie 30-40 minut zabieg umożliwia nie tylko skuteczne zredukowanie wiotkości skóry pacjenta, ale również przywrócenie jej objętości, na dodatek w sposób całkowicie naturalny – wyjaśnia dr Łukasz Tatara z Kliniki Sthetic.

Easy Fat – główne obszary stosowania

Niewątpliwą zaletą zabiegu lipotransferu Easy Fat jest to, iż może być on wykonywany na wielu obszarach ciała pacjenta. Metoda ta pozwala na podniesienie policzków, regenerację obszaru szyi i dekoltu oraz okolic oczu, zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych, a także wymodelowanie ust i brody. Co więcej, doskonale sprawdza się przy korekcji nosa, poprawianiu owalu twarzy czy rewitalizacji dłoni. Tym, na co warto zwrócić uwagę jest fakt, iż zabieg lipotransferu Easy Fat nadaje twarzy optymalnej objętości, ale przy jednoczesnym zachowaniu jej naturalnych rysów.

Przebieg i efekty zabiegu lipotransferu

W metodzie Easy Fat niewielka ilość bogatej w komórki macierzyste tkanki tłuszczowej pobierana jest z okolicy biodra pacjenta za pomocą specjalnej kaniuli. Obszar pobrania zostaje oczywiście znieczulony, by zapewnić pacjentowi maksymalny komfort. Następnie z pobranego tłuszczu usuwa się płyn znieczulający oraz czerwone krwinki. Zarówno pobranie, jak i późniejsze przetworzenie i wstrzykiwanie tłuszczu odbywa się w systemie zamkniętym, co zapewnia bezpieczeństwo i sterylność zabiegu. Z jednego pobrania uzyskać można około 15 ml preparatu. Taka ilość wystarczy do wykonania pełnej korekcji twarzy u danej osoby. – Metoda Easy Fat jest nie tylko bardzo skuteczna, ale i wyjątkowo bezpieczna. Precyzyjna, jednorazowa kaniula zmniejsza bowiem ryzyko uszkodzenia naczyń i dyskomfort pacjenta, a sam zabieg jest na tyle małoinwazyjny, że nie wyłącza go z aktywności zawodowej. Co istotne, widoczne po zabiegu efekty w postaci odmłodzenia, poprawy jakości skóry oraz redukcji zmarszczek utrzymują się nawet przez kilka lat – wyjaśnia dr Tatara.

Easy Fat w warszawskiej Klinice Sthetic – umów się na konsultację

Chcesz szybko, bezpiecznie i w naturalny sposób przywrócić objętość skóry? Chciałbyś skutecznie zniwelować zmarszczki? Marzysz o skórze doskonale zregenerowanej i odżywionej? Teraz zabieg lipotransferu Easy Fat możesz wykonać w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej – wystarczy, że umówisz się na konsultację z jednym z naszych specjalistów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer