fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Zabiegi ortopedyczne Warszawa? Sprawdź ofertę Kliniki Sthetic!

Urazy ortopedyczne czy choroby stawów mogą przytrafić się każdemu. Bardzo istotne jest nie tylko to, by ich nie lekceważyć, ale też to, by wdrożyć właściwe leczenie. Warszawska Klinika Sthetic dr Jagielskiej to miejsce, w którym konsultacje przeprowadzają doświadczeni specjaliści, a zabiegi ortopedyczne wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego. Sprawia to, że możemy pochwalić się wysoką skutecznością naszych terapii. O tym, jakie schorzenia ortopedyczne leczymy i jakie metody stosujemy, przeczytasz w naszym dzisiejszym wpisie.

Leczenie schorzeń ortopedycznych w Warszawie

Urazy, kontuzje, bóle stawowe – na każde z tych schorzeń możemy zaproponować Ci skuteczną metodę leczenia. Pamiętaj, że im szybciej zgłosisz się do nas ze swoim problemem, tym łatwiej będzie go zażegnać. W Klinice Sthetic Warszawa leczymy m.in. takie urazy i kontuzje jak łokieć golfisty i łokieć tenisisty, kolano skoczka, ostroga piętowa czy uszkodzenie chrząstki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, a także wyspecjalizowanym metodom terapii, osiągamy też bardzo dobre wyniki w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, przewlekłego zapalenia stawów i RZS. Z naszych usług chętnie korzystają również pacjenci, którzy cierpią na zaburzenia gojenia kostnego oraz pragną przyspieszyć gojenie po urazach. Leczenie zawsze dobieramy indywidualnie, dlatego przed wykonaniem zabiegu nasz lekarz ortopeda przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i wybierze dla Ciebie najskuteczniejszą metodę terapii.

Metody terapii stosowane w Sthetic

W mieszczącej się w Warszawie Klinice Sthetic dr Jagielskiej stosujemy kilka różnych metod leczenia urazów ortopedycznych i chorób stawów, które często, dla większej skuteczności, mogą się wzajemnie uzupełniać. A oto, jakie terapie znaleźć możesz w naszej ofercie:

Kwas hialuronowy – metoda, która bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych, a także optymalizacji leczenia dysfunkcji wiązadeł i ścięgien, które powstały na skutek urazu czy zmian przeciążeniowych.

Komórki macierzyste – zabieg, który może okazać się pomocny m.in. przy uszkodzeniu chrząstki stawowej, zmianach degeneracyjnych, a także jako wspomaganie leczenia złamań i zaburzeniach zrostu kostnego.

PRP, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym – metoda małoinwazyjna, stosowana m.in. w leczeniu uszkodzeń narządów ruchu. Wyjątkowo skuteczna w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.

Terapia komórkowa Arthrex ACP – stosowana m.in. przy zapaleniu ścięgna Achillesa, chorobie zwyrodnieniowej stawów i zaburzeniach zrostu kostnego. Dużą skuteczność wykazuje ona również przy leczeniu uszkodzeń ścięgien, wiązadeł oraz mięśni.

Autologiczna terapia Orthokine – nieinwazyjna, ale bardzo efektywna metoda, którą stosuje się m.in. w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawów, przewlekłym zapaleniu stawów i ścięgien oraz przy dolegliwościach bólowych.

O każdej z powyższych metod przeczytasz więcej TUTAJ.

Konsultacje ortopedyczne Warszawa

Dokuczają Ci bóle stawów? Doznałeś urazu lub kontuzji? Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z Kliniką Sthetic dr Jagielskiej. Zabiegi ortopedyczne w mieście Warszawa, które oferujemy, są małoinwazyjne, skuteczne i indywidualnie dobierane dla każdego pacjenta. Dba o to nasz zespół znakomitych, doświadczonych lekarzy ortopedów.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer