fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

« cofnijLeczenie przebarwień

Cosmelan, dermamelan, laser frakcyjny – usuwanie przebarwień w korzystnych cenach w Warszawie, w Klinice Sthetic.

Usuwanie przebarwień w klinice Sthetic

Usuwanie przebarwień w klinice Sthetic dr Jagielskiej w Warszawie jest dostępne na kilka różnych sposobów. Szeroka gama oferowanych usług oraz korzystny cennik zabiegów sprawiają, że każdy klient dobierze rodzaj terapii przeciwko przebarwieniom dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Klinika Sthetic oferuje usuwanie przebarwień za pomocą zabiegów:

  • Cosmelan,
  • Dermamelan,
  • Laserowe usuwanie przebarwień,
  • Peelingi i mikrodermabrazja.

Ostateczna decyzja o doborze odpowiedniej terapii usuwania zmian barwnikowych zostaje podjęta w porozumieniu z lekarzem. Musi być ona dopasowana do rodzaju przebarwień, ich umiejscowienia, stopnia zaawansowania i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Osiągnięte efekty, przy zastosowaniu właściwej ochrony i odpowiednich działań profilaktycznych, najczęściej mają charakter stały – usunięte przebarwienia nie powracają.

Przebarwienia – co to jest?

Przebarwieniami nazywamy ciemniejsze plamki na skórze, które wizualnie odróżniają się od normalnego kolory skóry. Nie są one groźne dla zdrowia, ale większość z nich stanowi nieestetyczny defekt kosmetyczny. Mogą powstać na skutek ekspozycji skóry na działanie promieniu UV, jako efekt uboczny przyjmowania lekarstw, stosowania kosmetyków czy też być objawem zaburzeń hormonalnych. Niezależnie od źródła powstania problemu można je zwalczyć stosując do tego zabiegi bezpieczne dla zdrowia, nieinwazyjne, skuteczne i w niskiej cenie.

Przebarwienia – zarówno piegi, plamy posłoneczne, melasma czy plamy soczewicowate, mogą powstawać w obrębie skóry twarzy (na nosie, policzkach, czole, żuchwie), jak i dekoltu czy rąk.

Cosmelan – usuwanie przebarwień

Cosmelan jest dwufazową kuracją wybielającą, którą rozpoczyna się w gabinecie medycyny estetycznej i kontynuuje w warunkach domowych. Preparat ten zawiera w sobie składniki blokujące działanie enzymu zwanego tyrozynazą, który jest odpowiedzialny za powstawanie przebarwień. Składniki zawarte w preparatach Cosmelan mają na celu zahamowanie syntezy melaniny – barwnika obecnego w skórze, a tym samym zmniejszenie poziomu przebarwień skóry. Dzięki działaniu tego preparatu możliwe jest usuwanie przebarwień o różnej etiologii w krótkim czasie. Cosmelan to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów redukcji przebarwień na skórze twarzy – skuteczny i bezpieczny.

Dermamelan – depigmentacja

Dermamelan zatrzymuje proces hiperpigmentacji, a więc blokuje działanie enzymów odpowiedzialnych za powstawanie przebarwień, szczególnie tych pochodzenia hormonalnego. Można go stosować w walce z zmianami barwnikowymi każdego pochodzenia, a szczególnie polecany jest w terapii usuwania przebarwień opornych na inne sposoby leczenia. Dermamelan wykazuje działanie depigmentacyjne, silnie złuszczające i odmładzające. Przywraca skórze nie tylko jednolity koloryt, ale także gładkość i jędrność. Jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry i fototypu, dlatego mogą go stosować osoby o ciemnej karnacji. Kuracja Dermamelan rozpoczyna się w gabinecie dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i jest kontynuowana samodzielnie przez klienta. Skuteczność tej metody usuwania przebarwień kształtuje się na poziomie ok. 95%.

Laserowe usuwanie przebarwień

Zaletą laserowego usuwania przebarwień jest uszkadzanie komórek zawierających melaninę, czyli naturalny barwnik zawarty w skórze, przy jednoczesnym braku oddziaływania na zdrowe komórki. Dodatkowo nie naruszana jest i nie przerywana ciągłość tkanek, dzięki czemu bezpieczeństwo zabiegów laserem kształtuje się na wysokim poziomie. Światło emitowane przez wiązkę lasera pochłaniane jest przez struktury zawierające melaninę, po czym zostaje zamienione na energię cieplną. Znaczne podgrzanie prowadzi do uszkodzenia tych struktur, a w efekcie do zlikwidowania ciemnych plam na powierzchni skóry. Laserowe usuwanie przebarwień jest skuteczne i bezpieczne, ale jego pełne rezultaty otrzymuje się dopiero po upływie 4 tygodni, kiedy to całkowicie zakończy się proces regeneracji tkanek.

Peelingi i mikrodermabrazja

Usuwanie przebarwień jest możliwe także za pomocą zabiegów powszechnie utożsamianych z głębokim oczyszczeniem i odświeżeniem skóry. Mikrodermabrazja i peelingi (szczególnie te na bazie kwasów) przynoszą rezultaty podobne, co kuracja Cosmelan,  czy z użyciem lasera. Jest to metoda polecane szczególnie przy usuwaniu przebarwień nierównomiernych, plamistych. Polega na ścieraniu wierzchniej warstwy naskórka, a więc także zmian barwnikowych usytuowanych w jego obrębie. Pobudza organizm do regeneracji i wytworzenia nowej, zdrowej tkanki. Ponadto mikrodermabrazja i peelingi świetnie oczyszczają i odmładzają skórę.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl

 Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer