fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Zamykanie naczyń czyli jak szybko i skutecznie pozbyć się pajączków

Jeśli na swojej twarzy lub na innych częściach ciała dostrzegłaś rozszerzone naczynka, zwane potocznie pajączkami, wiedz, że nie są one wyłącznie defektem kosmetycznym. Zaniedbane i nieleczone mogą w przyszłości spowodować wystąpienie rumienia, a także doprowadzić do zmian o typie trądziku różowatego. Dlatego warto zająć się tym problemem jak najszybciej i “zabić potwora, póki jest jeszcze mały”. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak zrobić to naprawdę skutecznie. 

Zamykanie naczynek w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Rozszerzone naczynka to zwykle efekt płytko unaczynionej skóry. Do ich powstawania mogą przyczyniać się m.in. zaburzenia hormonalne, wystawianie skóry na zbyt niskie lub zbyt wysokie temperatury, nadciśnienie tętnicze czy picie alkoholu i spożywanie pikantnych potraw. Zmiany na Twoje skórze najlepiej oceni oczywiście lekarz i to on zaproponuje Ci najskuteczniejsze metody leczenia. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej proponujemy likwidowanie pajączków bezpiecznymi i nieinwazyjnymi metodami laserowymi.

DyeVL – zaawansowana technologia, dająca rezultaty laserów barwnikowych

DyeVL to zabieg, który doskonale sprawdza się w leczeniu rozszerzonych naczynek, rumienia i naczyniaków skóry. Co więcej, skutecznie radzi sobie także z przebarwieniami i zmianami powierzchownymi typu plamki czy piegi. Pomaga też w walce z trądzikiem różowatym i łagodzi objawy fotostarzenia się skóry. Głowica DyeVL to pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła. Zwykle wystarczy 4-6 zabiegów (wykonywanych co 3-6 tygodni), by całkowicie pozbyć się defektów w postaci nieestetycznych pajączków. “Zabieg DyeVL jest bezpieczny i nieinwazyjny.Pozwala na szybkie zlikwidowanie rumienia, ale stanowi też doskonałą profilaktykę w przypadku osób ze skórą płytko unaczynioną i skłonnościami do rozszerzonych naczynek, a także u tych ze zdiagnozowanym trądzikiem różowatym” – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Laser frakcyjny Icon Max G – skuteczność przez duże S

Mechanizm działania lasera Icon Max G opiera się na emisji wiązki światła, pochłanianej przez hemoglobiny we krwi rozszerzonych naczynek. Energia cieplna zamieniana jest w tkankach na energię cieplną, co sprawia, że rozszerzone naczynia obkurczają się. Laser sprawdza się dodatkowo w przypadku likwidowania przebarwień posłonecznych, zmian rubinowych, plam soczewicowatych, a także trądzika różowatego. Efekty zabiegu widoczne są już po 2-3 tygodniach, jednak często zachodzi konieczność jego powtórzenia (zwłaszcza w przypadku rozszerzonych naczynek oraz przebarwień wywołanych promieniowaniem słonecznym). “Zabieg trwa maksymalnie kilkanaście minut i nie wywołuje poważniejszych skutków ubocznych, poza pieczeniem i lekką opuchlizną przez kolejne 24 godziny. Jest bardzo skuteczny przy usuwaniu zmian naczyniowych i barwnikowych, a także przy likwidowaniu przebarwień” – mówi dr Jagielska.

Kremy na rozszerzone naczynka nie przyniosły rezultatów, jakich oczekiwałaś? Jeśli chcesz skutecznie i szybko pozbyć się mało estetycznych pajączków, już dziś umów się na konsultację w Klinice Sthetic. Nasz lekarz oceni stopień zaawansowania zmian na Twojej skórze i zaproponuje najlepszą metodę leczenia.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer