fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Ginekologia estetyczna w Warszawie – zabiegi w Klinice Sthetic dr Jagielskiej

Stosunkowo młoda dziedzina wiedzy, jaką jest ginekologia estetyczna, otwiera zupełnie nowe możliwości w kwestii nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu, a także przeprowadzania zabiegów, których celem są poprawa wyglądu okolic intymnych (labioplastyka laserowa) czy powiększenie punktu G. Pełna oferta usług ginekologii estetycznej w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej jest oczywiście dużo bardziej rozbudowana, jednak w dzisiejszym wpisie skoncentrujemy się na tych właśnie metodach terapii. Dowiedz się na czym polegają oraz dla kogo są szczególnie polecane – zapraszamy do lektury.

Leczenie nietrzymania moczu

Z problemem nietrzymania moczu najczęściej zmagają się pacjentki, które przeszły ciężki poród oraz te, u których problem wystąpił lub nasilił się pod wpływem procesów starzenia. Wysiłkowe nietrzymanie moczu ma często związek z osłabieniem mięśni dna miedniczy i rozciągnięciem pochwy. W naszej Klinice stosujemy w takich przypadkach zabiegi z użyciem lasera Mona LIsa Touch™. Metoda ta pozwala na wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej, a także obszaru ujścia cewki moczowej. – „Leczenie laserem Mona LIsa Touch™ jest krótkie (zabieg wystarczy powtórzyć zaledwie 2-4 razy), bezpieczne i bezbolesne. Poza wzmocnieniem wspomnianych obszarów efektem zabiegu jest także zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej, a tym samym przywrócenie jej właściwego funkcjonowania” – tłumaczy dr Oliwia Janiczek z warszawskiej Kliniki Sthetic.

Labioplastyka laserowa

Niesymetryczne i zbyt duże wargi sromowe nie są, wbrew pozorom, wyłącznie problemem natury estetycznej. Mogą one bowiem powodować szereg dolegliwości w życiu codziennym (np. podczas uprawiania sportu), a także negatywnie wpływać na aktywność seksualną kobiety. Korekta warg sromowych przy użyciu lasera to kolejny zabieg, w którym w Sthetic wykorzystujemy wspomniane wcześniej urządzenie MonaLisaTouch™. Podczas zabiegu nie występuje krwawienie (laser stymuluje koagulację tkanki), a jego efekty są dużo lepsze niż w przypadku tradycyjnych metod chirurgicznych. Poza modelowaniem zewnętrznych obszarów intymnych laser powoduje też zwiększenie zwartości i elastyczności tkanki, ponieważ stymuluje on produkcję kolagenu. Labioplastyka laserowa to sposób na szybką poprawę samopoczucia i komfortu życia pacjentki, a także podniesienie jej samooceny.

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G to zabieg polecany w przypadku kobiet z niewłaściwą budową anatomiczną stref intymnych oraz uskarżających się na mało intensywne doznania seksualne, nieodczuwanie orgazmu pochwowego i ogólny brak satysfakcji z życia intymnego. Punkt G to jedna z najbardziej erogennych stref ciała kobiety, a metoda stosowana w Klinice Sthetic pozwala na jego powiększenie bez użycia skalpela. Ten cieszący się dużym zainteresowaniem i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego. Co istotne, trwa tylko 20-30 minut, natomiast jego efekt w postaci intensyfikacji doznań seksualnych utrzymuje się u pacjentki nawet do dwóch lat.

Ginekologia estetyczna w Warszawie – konsultacje

Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą usług ginekologii estetycznej w warszawskiej Klinice Sthetic, a także do umówienia się na konsultację w naszej siedzibie. Nasz lekarz ginekolog przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, dokładnie zapozna się z problemem i zaproponuje Ci najbardziej skuteczne metody terapii. Serdecznie zapraszamy!

 

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer