fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Labioplastyka – korekta warg sromowych metodą laserową

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe to nie tylko częsty problem estetyczny. To również możliwość wystąpienia wielu dolegliwości związanych z codziennym funkcjonowaniem, aktywnością seksualną, a nawet z uprawianiem sportu. Nic zatem dziwnego, że zabiegi korygujące cieszą się coraz większą popularnością. W Klinice Sthetic dr Jagielskiej korektę warg sromowych wykonujemy metodą laserową, bez użycia skalpela. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, na czym dokładnie metoda ta polega i kiedy warto zdecydować się na taki zabieg. 

Laser Mona Lisa Touch™ – wskazania do zabiegu

Wskazaniem do zabiegu korekty warg sromowych, wykonywanego przy użyciu lasera Mona Lisa Touch™ są asymetryczne i/lub zbyt duże wargi sromowe. Tego rodzaju defekty wpływają często negatywnie na życie intymne pacjentki, a także mogą powodować dyskomfort podczas wykonywania codziennych czynności (np. przy wspomnianym już uprawianiu sportu). Przywrócenie estetyki obszaru intymnego pozwala na wyeliminowanie tego rodzaju niedogodności i dodatnio wpływa na poprawę samopoczucia pacjentki i jej samoocenę. “Komfort psychiczny jest tutaj oczywiście bardzo istotny, nie możemy jednak zapominać też o czynnikach funkcjonalnych i fizjologicznych, które znacząco poprawiają komfort życia pacjentki” – dodaje dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Bez bólu i z lepszym efektem

Zabiegi wykonywane laserem Mona Lisa Touch™ doskonale sprawdzają się przy odmładzaniu narządów płciowych. Mogą być też wykonywane u pacjentek w każdym wieku. Co więcej, wyniki zabiegu okazują się dużo lepsze od tych, które osiąga się przy użyciu skalpela. Metoda laserowa jest ponadto bezbolesna i nie wymaga stosowania znieczulenia. Fale stymulują produkcję kolagenu (co zwiększa zwartość i elastyczność leczonego obszaru), a lekarz dostaje się do wymagających korekty tkanek za pomocą wprowadzanej do pochwy sondy.

Bezpieczeństwo i szybsza rekonwalescencja

Ponieważ zabieg z użyciem lasera Mona Lisa Touch™ dotyczy obszarów intymnych, warto wspomnieć o kwestii bezpieczeństwa. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że nie występuje tu krwawienie, jako że koagulację tkanki stymuluje laser. Takie rozwiązanie sprawia też, że ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych jest bardzo niewielkie, a obrzmienie obszaru zabiegowego zdecydowanie mniejsze, niż przy użyciu tradycyjnych metod chirurgicznych. Co za tym idzie zmniejszeniu ulega też odczuwany po zabiegu dyskomfort oraz skrócony zostaje czas rekonwalescencji pacjentki.

Ginekologia estetyczna – inne zabiegi

W Klinice Sthetic dr Jagielskiej wykonujemy nie tylko korektę warg sromowych i plastykę łechtaczki przy użyciu lasera Mona Lisa Touch™. W naszej ofercie znajdziesz także inne zabiegi z obszaru ginekologii estetycznej, takie jak chociażby lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, powiększanie punktu G czy rewitalizacja warg sromowych. Wykonujemy również zabiegi leczące nietrzymanie moczu oraz usuwające blizny i wspomagające gojenie po cesarskim cięciu.

Dr Jagielska zaprasza na konsultację w Klinice Sthetic

Jeśli doświadczasz problemów natury intymnej, już dziś skontaktuj się z kliniką Sthetic dr Jagielskiej i umów się na konsultację. Nasz specjalista przedstawi Ci dostępne możliwości leczenia i zaproponuje najskuteczniejsze metody postępowania dla Twojego przypadku.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer