fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Nietrzymanie moczu? Często wystarczą tylko dwa zabiegi, by na dobre pozbyć się problemu!

W warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej wierzymy w nowoczesne rozwiązania. Właśnie dlatego do leczenia nietrzymania moczu stosujemy zabieg laserem Mona LIsa Touch™. Prosty, bezbolesny, bezpieczny, a nade wszystko wyjątkowo skuteczny i przynoszący szybkie efekty. W wielu przypadkach wystarczą zaledwie dwa-cztery zabiegi, by problem zniknął. Nietrzymanie moczu nie tylko obniża jakość życia, ale może też wpływać negatywnie na psychikę pacjentki, obniżając samoocenę, a nawet prowadząc do lęku czy depresji. Warto zatem pokonać niepotrzebny wstyd i jak najszybciej zgłosić się do naszej kliniki.

Skuteczne leczenie nietrzymania moczu w warszawskiej Klinice Sthetic

Nietrzymanie moczu to problem, który może nas dotknąć w każdym praktycznie wieku. Często błędnie kojarzony jest on z dolegliwością wyłącznie u dojrzałych osób. Na przykład problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu mogą pojawić się chociażby po ciężkim porodzie, gdy następuje osłabienie mięśni dna miednicy czy rozciągnięcie pochwy, przez co zmienia się kąt nachylenia cewki moczowej. Absolutnie nie jest to schorzenie dotykające wyłącznie dojrzałe kobiety – to mit. Na szczęście mitem jest również to, że dolegliwości tej nie da się wyleczyć. Da się, i to często naprawdę szybko dzięki metodzie laserowej – mówi dr Janiczek z Kliniki Sthetic.

Dlaczego właśnie laser Mona LIsa Touch™?

Laserowe leczenie nietrzymania moczu ma mnóstwo zalet. To metoda bezbolesna, szybka i przynosząca zaskakująco dobre rezultaty. Specjalna końcówka lasera Mona LIsa Touch™ emituje fale o działaniu fototermicznym, dzięki czemu następuje napięcie tkanek i wzmożona produkcja włókien kolagenowych. Ścianki pochwy pacjentki zostają wzmocnione, podobnie jak powięź wewnątrzmaciczna i obszar ujścia cewki moczowej. Przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu oczekiwany efekt osiągnąć można już po drugim zabiegu. W razie potrzeby można też powtórzyć zabieg po raz trzeci bądź czwarty, zachowując między nimi miesięczny odstęp.

Konieczność szybkiego podjęcia leczenia

Zabieg przy użyciu lasera Mona LIsa Touch™ przywraca prawidłową funkcjonalność cewki moczowej poprzez zmniejszenie kąta jej nachylenia. Wskazaniem do jego przeprowadzenia mogą być np. osłabienie mięśni dna miednicy, pomenopauzalna wiotkość ścianek pochwy. – Wiele pacjentek, które zgłaszają się do nas z problemem nietrzymania moczu to kobiety, które przeszły ciężki poród siłami natury. Trzeba jednak pamiętać, że schorzenie to może mieć wiele różnych przyczyn – mówi dr Janiczek i dodaje: – Na pewno nie wolno go zaniedbywać. Im wcześniej dojdzie do konsultacji medycznej, tym większa szansa na szybkie wyleczenie.

Zapraszamy na wizytę w Klinice Sthetic

Jeśli Ty lub bliska Ci osoba macie problem z nietrzymaniem moczu, serdecznie zapraszamy na konsultację w warszawskiej Klinice Sthetic. Nasz lekarz zaproponuje najskuteczniejsze metody leczenia oraz zdecyduje, czy w danym przypadku terapia laserem Mona LIsa Touch™ przyniesie oczekiwane rezultaty. Nie czekaj – skontaktuj się za nami już dziś!

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer