fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Skuteczne zabiegi na włosy – poznaj ofertę Kliniki Sthetic dr Jagielskiej

Zauważyłeś u siebie wypadające włosy? Dotknął Cię problem łysienia? Masz wrażenie, że Twoje włosy nie są tak mocne i zdrowe jak wcześniej? Jeśli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię nasz dzisiejszy wpis. Dowiesz się z niego, jakie nowoczesne zabiegi na włosy, oferowane są w warszawskiej Klinice Sthetic dr Jagielskiej, mogą okazać się dla Ciebie pomocne.

Przyczyny problemów z włosami

Osłabienie włosów, a w konsekwencji ich słaby wzrost (lub całkowite jego zahamowanie), łamliwość i wypadanie, mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Choroby, przyjmowane leki, genetyka, niewłaściwa pielęgnacja, zaburzenia hormonalne – wszystkie one mogą przyczynić się do powstania tego rodzaju problemów. – Dla wielu osób zaskoczeniem będzie z pewnością informacja, że wypadające włosy czy łysienie mogą być również konsekwencją stresującego trybu życia, którego zresztą trudno w dzisiejszych czasach całkowicie uniknąć – mówi dr Jagielska z Kliniki Sthetic.

Cztery zabiegi na włosy, którym warto przyjrzeć się bliżej

Pacjentom, którzy mierzą się z problemami dotyczącymi włosów z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Oto cztery skuteczne i bezpieczne zabiegi, które wykonujemy w Klinice Sthetic:

 CYJ Hair Filler

To pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów z wykorzystaniem ampułkostrzykawki. Zastosowany w niej preparat zawiera aż 7 peptydów (każdy odpowiedzialny jest za inne procesy). Połączone z kwasem hialuronowym stymulują one wzrost, regenerują i odżywiają cebulki włosowe. Zabieg DR. CYJ Hair Filler polecany jest dla kobiet i mężczyzn, których problemem są wypadające włosy (np. z powodu łysienia androgenowego czy po przeszczepie włosów). Terapia ta pomaga pogrubić je, wzmocnić i zagęścić, a przy okazji zadbać o skórę głowy. Spektakularne efekty pojawiają się już po 2 miesiącach.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg ten stosowany jest w przypadku wypadania włosów oraz łysienia. Polega na podaniu  do tkanki podskórnej  mezokoktajlu z aktywnymi składnikami. Odbywa się to za pomocą niewielkich nakłuć, jednak pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe. – Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg, którego celem jest zahamowanie wypadania włosów, odżywienie skóry głowy oraz pobudzenie procesów wzrostu nowych włosów. W efekcie poprawia się ich kondycja, a w dalszej kolejności dochodzi do ich wyraźnego zagęszczenia – wyjaśnia dr Jagielska.

Osocze bogatopłytkowe

W tym zabiegu osocze pozyskuje się z krwi żylnej pacjenta. Krew umieszczona zostaje następnie w specjalnej wirówce, która oddziela i pobiera osocze. W skórę pacjenta wprowadzane jest ono następnie metodą iniekcji (może być znieczulenie specjalnym sprayem). Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego doskonale sprawdza się w przypadku łysienia i nadmiernego wypadania włosów, a efekty w postaci zagęszczenia włosów i zwiększenia ich kondycji zaobserwować można już po dwóch pierwszych sesjach. Średni czas każdej z nich to około 30 minut.

Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF

To wyjątkowo skuteczna, a przy okazji jedna z najbezpieczniejszych form terapii, w której wykorzystuje się komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskane z krwi pacjenta. Za pomocą specjalnego urządzenia zwanego separatorem komórkowym, w Klinice Sthetic dr Jagielskiej wyodrębniamy silnie skoncentrowane osocze, które następnie podawane jest w skórę pacjenta metodą mezoterapii. Wskazaniem do przeprowadzenia terapii jest wypadanie włosów. CGF zwiększa ponadto przeżywalność przeszczepu, zatem polecane jest również w przypadku osób, które przeszły wcześniej tego rodzaju zabieg.

Wypadające włosy? Łysienie? Zapraszamy do Sthetic!

Jeśli niepokoi Cię stan Twoich włosów, już dziś skontaktuj się z Kliniką Sthetic i umów się na konsultację z naszym specjalistą. Po dokładnym zapoznaniu się z Twoim problemem zaproponuje Ci on najskuteczniejsze metody leczenia.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer