fbpx
Klinika Sthetic

Sthetic – czołowa Klinika w Warszawie: profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdź
Letnia Promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty

Sprawdź
Pomysł na prezent

Zaskocz swoją Mamę i spraw jej przyjemność zabiegiem wykonanym przez profesjonalistów

Sprawdź
Nowy zabieg: Scarlet S RF

Nowość w Klinice Sthetic: radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet S RF – bezpieczny, certyfikowany zabieg, który uzyskał aprobatę FDA

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg Nucleofill

Nucleofill – perfekcyjna regeneracja skóry, nawilżenie, biostymulacja, eliminowanie wolnych rodników

Sprawdź
NOWOŚĆ - zabieg ONDA

Światowa rewolucja w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki!

Sprawdź
Hit medycyny regeneracyjnej!

CGF skoncentrowane czynniki wzrostu gwarancją naturalnego odmładzania!

Sprawdź
Masaż dla kobiet w ciąży

Bezpieczna i przyjemna terapia łagodząca obrzęki, bóle kręgosłupa i inne dolegliwości.

Sprawdź
Neauvia Explosion

Odmładzający zabieg dedykowany skórze szyi.

Sprawdź
Laser Mona Lisa Touch

Oferta limitowana od 900 zł!

Sprawdź
Nowość!

Lifting Hybrydowy!

cena promocyjna 2500 zł !  3000 zł

Sprawdź
ClearLift

Wszechstronny laserowy zabieg odmładzający!

cena promocyjna – zabieg na twarz 1000 zł zamiast 1200 zł!

Sprawdź
Stimulate and Lift - Podnieś swoją skórę

Cena całości pakietu TYLKO 3500 zł !

Sprawdź
DR. CYJ HAIR FILLER - ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Peptydowa terapia włosów! Wyjątkowa skuteczność!

Sprawdź
Znajdziesz nas przy Placu Zbawiciela w Warszawie
Sprawdź
Laserowa plastyka powiek
Sprawdź
Skuteczne zabiegi ujędrniania
i modelowania ciała

Sprawdź

Sprawdzone metody na rozszerzone naczynka i rumień

Suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, wahania temperatur i wietrzna aura za oknem powodują, że jesienią problem rozszerzonych naczynek mocno się nasila. Dlatego teraz, zwłaszcza przed rozpoczęciem mroźnej zimy, wskazane są wszelkie zabiegi mające na celu zamykanie naczynek i usuwanie rumienia.

Przyjęło się, że jednym z częstszych powodów poddawania się zabiegom estetycznym są zmarszczki, przebarwienia i blizny potrądzikowe. Tymczasem medycyna estetyczna to także rozwiązanie problemu z rozszerzonymi naczynkami i nawracającym rumieniem. Problem, z jakim zmagają się pacjenci z wrażliwą skórą, przybiera na sile głównie jesienią i zimą, dlatego to właśnie teraz najlepiej z nim walczyć. Jakie metody poleca dr Aleksandra Jagielska ze Sthetic Klinika dr Jagielskiej?

DyeVL kontra zmiany naczyniowe

Jako najlepszy sposób na zmiany naczyniowe wskazuje się laseroterapię. Ogromne znacznie ma tu jednak rodzaj wykorzystanej technologii. Co więc wybrać w przypadku walki z rozszerzonymi naczynkami? Tu niezawodna jest głowica DyeVL – pierwsze wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła IPL o skuteczności laserów barwnikowych. To jedna z najskuteczniejszych technologii w usuwaniu niechcianych naczynek, zwłaszcza w przypadku płytko unaczynionej skóry.

Energia emitowana przez DyeVL  prowadzi do  termicznego zniszczenia popękanych naczynek gwarantując  skuteczną walkę  z rumieniem. Głowica pozwala skrócić czas ekspozycji skóry na światło, a tym samym czas zabiegu. Efekty są przy tym znakomite, ponieważ zabieg redukuje niechciane zmiany i niweluje objawy trądziku różowatego, a nawet niweluje plamy typu rozlane wino – przekonuje dr Aleksandra Jagielska.

Rezultaty widoczne są praktycznie od razu, choć aby wykluczyć rozszerzanie się niezamkniętych naczynek i nawracanie zmian, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów.

Icon MaxG na naczynka

Do dziś złotym standardem w leczeniu zmian naczyniowych na twarzy jest Icon MaxG, który emituje światło pochłaniane przez hemoglobinę w krwi rozszerzonych naczyń krwionośnych. Energia cieplna prowadzi do obkurczenia rozszerzonych naczyń krwionośnych i to w wyniku zabiegu trwającego zaledwie kilkanaście minut. Resorpcja, czyli naturalne wchłonięcie naczyń krwionośnych przez organizm, wymaga co najmniej dwóch do trzech tygodni.

– To prawda, że pierwsze efekty można ocenić już po kilkunastu dniach od zabiegu i to właśnie w tym czasie dowiadujemy się, czy konieczne jest jego powtórzenie. Icon Max G  sprawdza się przy tym i w walce z trądzikiem różowatym, i w usuwaniu rumienia, a także innych zmian naczyniowych. Co ważne, w przypadku tzw. pajączków zdarza się, że znikają one już w trakcie zabiegu, choć mogą też najpierw pociemnieć i ustąpić po około miesiącu – zaznacza dr Aleksandra Jagielska.

Technologie: Icon MaxGDyeVL dowodzą, że w usuwaniu rozszerzonych naczynek i rumienia laseroterapia nie ma sobie równych. Nieodzowna jest oczywiście pielęgnacja, ponieważ są to zmiany lubiące nawracać, a same zabiegi nie sprawią, że wrażliwa i płytko unaczyniona skóra stanie się bardziej odporna choćby na działanie czynników zewnętrznych.

Do góry
Umów wizytę

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer