fbpx
Клиника Sthetic

Sthetic – ведущая клиника Варшавы. Предлагаем конкурентные цены на процедуры эстетической медицины, дерматохирургии и эстетической гинекологии.

Подробнее
НОВИНКА – процедура ONDA

Всемирная революция в борьбе с целлюлитом и в коррекции фигуры.

Подробнее
Успех регенерационной медицины!

CGF комплекс факторов роста это гарантия натурального омоложения!

Подробнее
Новинка!

Инновационный карбоновый пилинг без лазера!

Подробнее
Массаж для беременных

Безопасная и приятная терапия отеков, боли в спине и прочих болезней.

Подробнее
Neauvia Explosions

Прцедура для омоложения шеи.

Подробнее
Лазерная терапия MonaLisa Touch

Предложение ограничено от 900 zł.

Подробнее
Новинка!

Лазерное омоложение кожи!

Подробнее
Clearlift

Акция 2500 zł! 3000 zł!

Подробнее

« cofnijNITHYA

NITHYA – to nowej generacji kolagen typu I

Nithya to preparat przeznaczony do regeneracji i odbudowy skóry, nawet najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje on produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Terapia kolagenowa z wykorzystaniem preparatu Nithya w Klinice Sthetic w Warszawie jest bardzo bezpieczna, szybka i daje znakomite rezultaty.

Wskazania do zabiegu preparatem Nithya

Jeśli pragniesz, aby twoja twarz wyglądała młodo i pięknie, a skóra była nieskazitelna zabiegi z wykorzystaniem kolagenu są odpowiednim rozwiązaniem. Terapia kolagenowa Nithya służy do:

 • regeneracji i odbudowy skóry,
 • leczenia oraz profilaktyki utraty jędrności skóry twarzy i ciała,
 • opóźnienia procesu starzenia,
 • redukcji blizn i rozstępów.

Co to jest Nithya?

Nithya zawiera nowej generacji, czysty kolagen typu I. Kolagen to nośnik młodości, białko, będące jednym z podstawowych składników skóry. Odpowiedni jego poziom sprawia, że skóra jest jędrna, gładka i rozświetlona. Jest więc niezbędny, aby wyglądać młodo. Niestety z upływem czasu nasz organizm produkuje coraz mniej tego cennego białka. Aby uzupełnić jego niedobory stosuje się kuracje kolagenowe. Rewelacyjne efekty daje zastosowanie mezoterapii igłowej, w trakcie której stosuje się iniekcję wysokiej jakości kolagenu w odpowiednie warstwy skóry.

Nithya jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do terapii kolagenowej. W skład preparatu Nithya wchodzą mikrocząsteczki heterologicznego kolagenu typu I. Odpowiedni sposób ekstrakcji sprawia, że kolagen zawarty w preparacie zachowuje swoją naturalną strukturę, dzięki czemu jest znakomicie tolerowany przez organizm.

Jak wygląda zabieg preparatem Nithya w Sthetic?

Zabiegi mezoterapii z wykorzystaniem preparatów Nithya można stosować na twarz i ciało. Wykonuje je lekarz, po uprzednim przeprowadzeniu dokładnego wywiadu. Jeśli nie ma przeciwwskazań do zabiegu, w oparciu o stan skóry i oczekiwania pacjenta lekarz ustala plan działania. Zalecane są 3 zabiegi w odstępach co 3 tygodnie. Protokół aplikacji można powtórzyć po trzech miesiącach od zakończenia poprzedniego cyklu zabiegów.

W Klinice Sthetic w Warszawie zabieg wykonuje się po znieczuleniu obszaru zabiegowego kremem znieczulającym Emla. Sterylny proszek czystego kolagenu rozcieńcza się w roztworze soli fizjologicznej. Zawiesinę podaje się za pomocą cienkiej igły do głębokich warstw skóry właściwej. Zabieg trwa od 10 do 30 min, a czas ten uzależniony jest od obszaru podania preparatu. Obszary zabiegowe obejmują twarz, szyję, dekolt, dłonie, brzuch, ramiona, wewnętrzną stronę ud, wiotką skórę powyżej kolan, blizny i rozstępy. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu preparatem Nithya?

Efekty zabiegu widać niemal natychmiast. W przypadku ujędrniania i wygładzania skóry utrzymują się one do 12 miesięcy. Efekty działania na blizny i rozstępy są trwałe. Aby osiągnąć maksymalne efekty i spektakularne odmłodzenie skóry należy poddać się serii zabiegów. Zaleca się wykonanie 3 zabiegów w 3-tygodniowych odstępach.

Objawy niepożądane

Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, ponieważ kolagen zawarty w preparacie jest nieimmunogeny. Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

ok. 10 - 30 min.
3 zabiegi, co 3 tygodnie
brak
od 1000 zł
WSKAZANIA
 • regeneracji i odbudowy skóry,
 • leczenia oraz profilaktyki utraty jędrności skóry twarzy i ciała,
 • opóźnienia procesu starzenia,
 • redukcji blizn i rozstępów.
PRZECIWWSKAZANIA
 • ciąża oraz okres karmienia piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • aktualny stan zapalny skóry,
 • opryszczka,
 • aktywny trądzik.
Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Wyślij wiadomość lub zadzwoń do nas: 696-449-440, klinika@sthetic.pl


Do góry
Записаться на прием

centered image

centered image

© Sthetic    |    site by syd breslauer